معرفی و صدور انواع کردیت کارت

انچه در مقاله معرفی کردیت کارت بررسی میگردد :

صدور کارت اعتباری بین المللی
انواع کارت اعتباری بین المللی
مزایای کارت اعتباری بین المللی
خدمات کردیت کارت هورادکس

صدور کارت های اعتباری بین المللی

امروزه استفاده از کارت اعتباری بین المللی از اهمیت بسیاری برخوردار است. شاهد تسهیل تراکنش های بین المللی با بهره‌مندی از این کارت‌ها هستیم. از جمله مزیتهای کردیت کارت ها ، امنیت پرداخت، تعداد درگاه‌های پذیرنده و سرعت بالا انتقال است. کردیت کارت خارجی در انواع مختلفی صادر میشود. مخاطبان با توجه به نوع نیاز خود می‌توانند جهت صدور، از وب سایت هوراداکس اقدام کنند. در اسرع وقت با بهترین امکانات و کیفیت کردیت کارت خارجی خود را دریافت کنید.

 امروزه بسیاری پرداختهای بین ‌المللی که در سراسر نقاط دنیا انجام می گیرد، با بهره‌مندی از کارت اعتباری ارزی صورت میگیرد. ازاین‌رو داشتن این کارتها برای مبادلات ارزی به‌صورت اینترنتی مورد توجه همگان واقع شده است. کارت اعتباری بین المللی برای پرداخت فروشگاهی، انتقال پول، برداشت از خودپرداز و خرید آنلاین از امکانات و خدمات کارت اعتباری بین المللی مورد استفاده است.

کاربران که قصد تهیه کردیت کارت بین المللی دارند می‌توانند با برآورد نیازهای خود مناسب ترین گزینه را در اولویت انتخابهای خود قرار دهند. از مهمترین برندهای کارت ارزی بین المللی میتوان به موارد زیر اشاره نمود:

 مسترکارت |  کردیت کارت | ویزا کارت

از سوالاتی که برای مخاطبان پیش می‌آید این است که آیا با استفاده از این کارتها می توان به انتقال ارز و دریافت وجه از  کشورهای خارجی پرداخت؟ در پاسخ به این سوال باید گفت بله. برای انجام مبادلات و دریافت وجه بایستی کردیت کارت یا دبیت کارت را تهیه کنید.این کارت اعتباری به حساب بانکی متصل است و قابلیت دریافت و انتقال وجه را داراست. با توجه به اینکه تمامی Credit Card ها دارای یک پنل کاربری هستند، مخاطبان امکان بررسی و مشاهده ریز تراکنش های مالی را خواهند داشت. اطلاعات تراکنش ها به صورت ۱ روزه و ۱ ماهه با توجه به سرویس ارائه دهنده کارت ارزی را به روز میکند.

انواع کارت های اعتباری بانکی بین المللی

کارت های اعتباری بانکی با توجه به اعتباری که دارند در انواع دسته بندی های مختلفی طراحی و عرضه می شوند:

کارت های اعتباری CREDIT CARDS : این نوع کارت ها مخاطبان دارای حساب بانکی تایید شده پشتیبان کارت بوده و قابلیت برداشت و خرید تا سقف اعتباری از سوی بانک را دارا می باشند. ازاین‌رو پس‌از مدت مشخصی با دریافت صورت حساب از بانک جهت پرداخت بدهی خود اقدام خواهید کرد.

کارت های شارژی DEBIT CARDS : این کارت ها به حساب بانکی پشتیبان وصل هستند. مخاطبان پیش بانک هیچ اعتبار اضافی ندارند. کاربران تا سقف موجودی حساب خود میتوانند از کارت برداشت داشته باشند. از ویژگی های این کارت میتوان به دریافت پول از کشورهای خارجی توسط سیستم‌های بانکی اشاره نمود.

کارت های پیش پرداخت PREPAID : این نوع کارت از رایج ترین و محبوب ترین کارت های نقدی به شمار می رود. میتوان گفت شباهت بسیاری به دبیت کارت دارند. تنها تفاوت این دو کارت، حساب بانکی مجزا پشتیبان نبوده و دارای شماره سوئیفت نمیباشد. این کارت ها در دو نوع قابل شارژ و غیر قابل شارژ عرضه می گردد.

انواع credit card بین المللی

کارت اعتباری های بین المللی با توجه به قابلیت هایی که دارا می باشند در انواع مختلفی صادر می گردند. هر یک برای استفاده در مبادلات ارزی خاصی عرضه می گردند. از انواع کارت های اعتباری بین المللی می توان موارد زیر را نام برد:

  •  ویزا کارت کلاسیک: این کارت به منظور مبادلات بانکی بین المللی بهترین گزینه بوده و قابلیت هایی چون خرید از وبسایت ها و برداشت از خودپردازها را داراست.
  •  ویزاکارت گلد: کارت با پرتسیژ بالا نسبت به کارت کلاسیک بوده و تمامی خدمات کارت کلاسیک را دارا میباشد. دارنده این کارت روزانه امکان برداشت تا سقف ۵۰۰۰ دلار را دارا میباشد.
  •  ویزاکارت پلاتینیوم: این کارت به عنوان بالاترین سطح کارت اعتباری، ویزاکارت بوده و تمامی ویژگی های کردیت کارت را دارا میباشد.
  •  ویزا کارت مسافرتی: ویزا کارت مسافرتی با قابلیت شارژ به دفعات مجدد در پرداخت فروشگاهی، خودپردازهای خارج از کشور مورد بهره برداری قرار میگیرند.
  •  مستر کارت استاندارد: محبوبترین گزینه برای بهره‌مندی در امور مختلف نظیر خرید اینترنتی، سفر و دریافت حواله‌های بین‌المللی میباشد.
  •  مسترکارت گلد: این کارت با داشتن امکانات و قابلیت های ویژه از جمله پرداخت هزینه دانشگاه، هزینه سفر و اجاره اتومبیل و… مورد تقاضای بسیاری قرار گرفته است.
  •  مسترکارت پلاتینیوم: بهترین و بالاترین حد از کمپانی مسترکارت بوده و از قابلیت های متنوعی برخوردار میباشد.
  •  کارت بانکی بین المللی: یک کارت در سطح استاندارد که برای خریدهای اینترنتی در سطح بین المللی مورد استفاده قرار میگیرد.

شما میتوانید با کلیک روی نام هر کارت ، به صفحات مربوط به انواع مسترکارت و ویزا کارت ها مراجعه کنید و اطلاعات مورد نیاز را کسب کنید.

مزایای کارت های اعتباری بین المللی

در این بخش می خواهیم شما را با برخی از مزایای کارت اعتباری بین المللی آشنا کنیم. این موارد دلایل جذب مخاطبان برای صدور کارت های اعتباری بین المللی در سال های اخیر هستند :

–   افزایش حجم معادلات با توجه به سهولت بهره مندی از کارت ارزی

–   کاهش هزینه های چاپ اسکناس از بهترین ویژگی های کارت های اعتباری است

–   قابلیت انتقال وجه به حساب سایر افراد  

–   افزایش خرید های غیرحضوری و اینترنتی بدون نیاز به مراجعه حضوری

–   آسودگی خیال از نظر سرقت پول نقد، آسودگی در تقلبی نبودن اسکناسها

–   خرید و فروش محصولات و خدمات از وب سایت های خارجی

خدمات هوراداکس در صدور کارت های اعتباری

استفاده از کارت اعتباری بین المللی به منظور تبادلات مالی و خرید و فروش ها از اهمیت بسیاری برخوردار است. امروزه اغلب کسب‌وکارها با پذیرش کردیت کارت ها از خدمات و امکانات به روز برخوردار هستند. افراد می‌توانند در هر نقاط از دنیا با داشتن این کارت‌ها به خرید و فروش بین المللی بپردازند. شرکت هوراد اکس یکی از بهترین و محبوبترین شرکتهای مشاوره در زمینه صدور و انواع Credit Card است. مخاطبان می‌توانند با انتخاب شرکت ما، کیفیتی بی نظیر و در کوتاهترین مدت زمان، کارت اعتباری مدنظر را دریافت نمایید.

از سایر خدمات ارائه شده در هوراداکس می توان به موارد زیر اشاره نمود:

صدور گیفت کارت

نقد کردن درآمد ارزی

پرداخت فاکتورهای خارجی

اپل دولوپر

مشاوره ارزهای دیجیتال

پرداخت آزمون ها

پرداخت شهریه دانشگاه

روشهای کسب درآمد ارزی

رزواسیون

سفارت و مهاجرت

کیف پول های الکترونیکی

شما می توانید از طریق راه‌های ارتباطی درج شده با ما در تماس باشید. با پشتیبانی ما ارتباط برقرار کنید و از طریق متخصصین هوراداکس در خصوص صدور کردیت کارت ، همچنین سایر خدمات مالی ارزی اطلاعات گسترده ای را به دست آورید.