کارت های اعتباری بین المللی

انچه در این مقاله بررسی میگردد :

صدور کارت های اعتباری بی المللی
انواع کارت های اعتباری بی المللی
مزایای کارت های اعتباری بی المللی
خدمات هورادکس در کارت های اعتباری

صدور کارت های اعتباری بین المللی

امروزه استفاده از کارت اعتباری بین المللی از اهمیت بسیاری برخوردار بوده و شاهد تسهیل تراکنش های بین المللی با بهره مندی از این کارت ها هستیم. از جمله مزیت های کردیت کارت ها میتوان به امنیت پرداخت، تعداد درگاه های پذیرنده و سرعت بالا اشاره نمود. با توجه به ویژگی های این نوع کارت ها، صادرکنندگان همواره سعی بر آن دارند تا بهترین امکانات را در صدور کارت های اعتباری ارزی بین المللی درج و عرضه کنند. همانطور که میدانید کارت های اعتباری در انواع مختلفی صادر می شود که مخاطبان با توجه به نوع نیاز خود می توانند جهت درخواست صدور از وب سایت هوراداکس اقدام نموده و در اسرع وقت با بهترین امکانات و کیفیت کارت اعتباری خارجی خود را دریافت کنند.

 تمامی پرداخت هایی که در سراسر نقاط دنیا انجام می گیرد در عصر امروزی با توجه به پیشرفت علم و تکنولوژی، با بهره مندی از کارت های اعتباری ارزی صورت می گیرد از این رو داشتن این کارت ها برای مبادلات ارزی به صورت اینترنتی مورد توجه همگان واقع شده است. استفاده از کارت های اعتباری بین المللی به جز در برخی از کشورهای تحریک شده به وضوح قابل مشاهده بوده و برای پرداخت فروشگاهی، انتقال پول، برداشت از خودپرداز و خرید آنلاین از امکانات و خدمات کارت اعتباری بین المللی بهره مند می شوند.

کاربران و مخاطبانی که قصد صدور کارت اعتباری بین المللی دارند می توانند با برآورد نیازهای خود مناسب ترین گزینه از میان انواع مختلف را در اولویت انتخاب های خود قرار دهند. از جمله مهمترین برندهای کارت ارزی بین المللی می توان به موارد زیر اشاره نمود:

 مسترکارت |  کردیت کارت | ویزا کارت

در خصوص صدور کارت ارزی از جمله مهمترین سوالاتی که برای مخاطبان پیش می آید این است که آیا با استفاده از این کارت ها می توان به انتقال ارز و دریافت وجه از دیگر کشورهای خارجی پرداخت که در پاسخ به این سوال باید گفت برای انجام مبادلات و دریافت وجه بایستی کارت کردیت یا دبیت را تهیه و تقاضای صدور آن را داشته باشید چرا که این کارت اعتباری به حساب بانکی متصل و قابلیت دریافت و انتقال وجه را داراست. با توجه به اینکه تمامی Credit Card ها دارای یک پنل کاربری هستند مخاطبان امکان بررسی و مشاهده ریز تراکنش های مالی را خواهند داشت و اطلاعات تراکنش ها به صورت ۱ روزه و ۱ ماهه با توجه به سرویس ارائه دهنده کارت ارزی را به روز میکند.

انواع کارت های اعتباری بانکی بین المللی

کارت های اعتباری بانکی با توجه به اعتباری که دارند در انواع دسته بندی های مختلفی طراحی و عرضه می شوند:

کارت های اعتباری CREDIT CARDS : این نوع کارت ها مخاطبان دارای حساب بانکی تایید شده پشتیبان کارت بوده و قابلیت برداشت و خرید تا سقف اعتباری از سوی بانک را دارا می باشند. از این رو پس از مدت مشخصی با دریافت صورت حساب از بانک جهت پرداخت بدهی خود اقدام خواهید کرد.

کارت های شارژی DEBIT CARDS : این کارت ها به حساب بانکی پشتیبان وصل بوده و مخاطبان پیش بانک هیچ اعتبار اضافی نداشته و تا سقف موجودی حساب خود می توانند از کارت برداشت داشته باشند. از ویژگی های این کارت می توان به دریافت پول از کشورهای خارجی توسط سیستم های بانکی اشاره نمود.

کارت های پیش پرداخت PREPAID : این نوع کارت از رایج ترین و محبوب ترین کارت های نقدی به شمار می رود و در حالت کلی می توان گفت شباهت بسیاری به دبیت کارت داشته که تنها تفاوت بین این دو کارت حساب بانکی مجزا پشتیبان نبوده و دارای شماره سوئیفت نمیباشد. این کارت ها در دو نوع قابل شارژ و غیر قابل شارژ طراحی و عرضه می گردد.

انواع کارت های اعتباری بین المللی

کارت های اعتباری بین المللی با توجه به قابلیت هایی که دارا می باشند در انواع مختلفی صادر می گردند که هر یک برای استفاده در مبادلات ارزی خاصی مورد طراحی واقع شده و عرضه می گردند از انواع کارت های اعتباری بین المللی می توان موارد زیر را نام برد:

  •  ویزا کارت کلاسیک: این کارت به منظور مبادلات بانکی بین المللی بهترین گزینه بوده و دارای قابلیت هایی چون خرید از وبسایت ها و برداشت از خودپردازها را داراست.
  •  ویزاکارت گلد: کارت با پرتسیژ بالا نسبت به کارت کلاسیک بوده و تمامی خدمات کارت کلاسیک را دارا میباشد. دارنده این کارت روزانه امکان برداشت تا سقف ۵۰۰۰ دلار را دارا می باشد.
  •  ویزاکارت پلاتینیوم: این کارت به عنوان بالاترین سطح کارت اعتباری، ویزاکارت بوده و تمامی ویژگی های کردیت کارت را دارا می باشد.
  •  ویزا کارت مسافرتی: ویزا کارت مسافرتی با قابلیت شارژ به دفعات مجدد در پرداخت فروشگاهی، خودپردازهای خارج از کشور مورد بهره برداری قرار می گیرند.
  •  مستر کارت استاندارد: محبوب ترین گزینه برای بهره مندی در امور مختلف نظیر خرید اینترنتی، سفر و دریافت حواله های بین المللی می باشد.
  •  مسترکارت گلد: این کارت با داشتن امکانات و قابلیت های ویژه از جمله پرداخت هزینه های دانشگاهی، هزینه سفر و اجاره اتومبیل و… مورد تقاضای بسیاری قرار گرفته است.
  •  مسترکارت پلاتینیوم: بهترین و بالاترین حد از کمپانی مسترکارت بوده و از قابلیت های متنوعی برخوردار می باشد.
  •  کارت بانکی بین المللی: یک کارت در سطح استاندارد که برای خرید های اینترنتی در سطح بین المللی مورد استفاده قرار می گیرد.

مزایای کارت های اعتباری بین المللی

در این بخش می خواهیم شما را با برخی از مزایای کارت اعتباری بین المللی آشنا کنیم که این موارد از جمله مهمترین دلایل جذب مخاطبان برای صدور کارت های اعتباری ارزی بین المللی در سال های اخیر می باشد:

–   افزایش حجم معادلات با توجه به سهولت بهره مندی از کارت ارزی

–   کاهش هزینه های چاپ اسکناس از بهترین ویژگی های کارت های اعتباری می باشد

–   قابلیت انتقال وجه به حساب سایر افراد  

–   افزایش خرید های غیرحضوری و اینترنتی بدون نیاز به مراجعه حضوری

–   آسودگی خیال از نظر سرقت پول نقد، آسودگی در تقلبی نبودن اسکناس ها

–   خرید و فروش محصولات و خدمات از وب سایت های خارجی

خدمات هوراداکس در صدور کارت های اعتباری

همانطور که در بخش های قبلی ذکر کردیم استفاده از کارت اعتباری بین المللی به منظور تبادلات مالی و خرید و فروش ها از اهمیت بسیاری برخوردار می باشد. در جامعه امروزی اغلب کسب و کارها با پذیرش کردیت کارد ها از خدمات و امکانات به روز برخوردار بوده و افراد می توانند در هر نقاط از دنیا با داشتن این کارت ها به خرید و فروش بین المللی بپردازند. شرکت هوراد اکس یکی از بهترین و محبوب ترین وب سایت های ارائه دهنده خدمات در زمینه صدور و طراحی انواع Credit Card می باشد که مخاطبان می توانند با انتخاب شرکت ما با کیفیت بی نظیر و در کوتاهترین مدت زمان کارت اعتباری مدنظر خود را دریافت نمایید. از جمله سایر خدمات ارائه شده در هوراداکس می توان به موارد زیر اشاره نمود:

صدور گیفت کارت

نقد کردن درآمد ارزی

پرداخت فاکتورهای خارجی

اپل دولوپر

مشاوره ارزهای دیجیتال

پرداخت آزمون ها

پرداخت شهریه دانشگاه

روشهای کسب درآمد ارزی

رزواسیون

سفارت و مهاجرت

کیف پول های الکترونیکی

شما می توانید از طریق چت واتس اپ و قسمت تماس با ما ، با پشتیبانی ما ارتباط برقرار کنید و از طریق متخصصین هوراداکس در خصوص صدور کردیت کارت و سایر خدمات مالی ارزی اطلاعات گسترده ای را به دست آورید