_

درباره هوراداکس

با تیم ما آشنا شوید

_

تیم هوراداکستیم هوراداکس آماده است تا با ارائه خدمات ارزی آنلاین سبب ساده سازی پرداخت‌های بین المللی شود.
این تیم با سابقه‌ی درخشان و متشکل از اعضای پرشور، متعهد، با‌ انگیزه و آماده به کار با هدف ارائه راه حل‌های پرداخت و تبادلات آنلاین ارزی از سال ۹۲ آغاز به کار کرد.
پرداخت آنلاین ارزی ترند سال‌های اخیر دنیا می باشد که با گسترش اینترنت سبب شده تا هرکس در هر نقطه از دنیا به راحتی خدمات موردنیاز خود را تنها با استفاده از یک کارت اعتباری و کیف پول آنلاین خریداری کند.

هوراداکس تمامی خدمات در زمینه‌ی ویزا‌‌ کارت و‌ مسترکارت، گیفت کارت، وسترن یونیون، حوالجات شخصی و بانکی و خدمات پی پال (ازجمله پرداخت هزینه خرید آنلاین با پی پال و نقد کردن درآمدهای ارزی)را ارائه میدهد.
کلیه کاربران فضای دیجیتال، علاقمندان به خرید و شارژ‌ حساب‌ها‌ی کاربری، تجار و صاحبان سرمایه و‌ کاربرانی که نیاز به بستری برای تبادلات ارزی شامل حوالجات را دارند میتوانند از این سامانه هوشمند تبادلات ارزی بهره‌مند شوند.

در انجام سفارش شما هیچ محدودیتی در نوع پرداخت، مقدار و نوع ارز نداریم شما میتوانید در هرلحظه ارز موردنیاز خود را بخرید و در حساب مورد نظر خود دریافت نمایید.
همچنین میتوانید سرویس های متنوع را با نرخ پایین، منصفانه و رقابتی تجربه کنید.
مهمترین ویژگی استفاده از پلیتفرم تبادلات ارزی هورادکس امکان پشتیبانی همه روزه و ۲۴ ساعته است که تا کنون گام‌های مهمی در زمینه ی تبدیل شدن به مرجعی امن برای نقل و انتقالات و پرداخت ارزی برای عموم برداشته است و محیط امنی که برای کاربر فراهم میکند سبب شده تا بسیاری از فعالان در این بخش خدمات خود را به ما بسپارند.

کارکنان هوراداکس از هرگونه نظر و پیشنهاد در جهت بهبود کیفی و‌کمی خدمات مشتقانه استقبال میکنند و در هر زمانی میتوانند پاسخگوی سوالات و نیاز کاربران به سه روش پشتیبانی ایمیل، اس ام اس و تلفنی باشند.
به طور کلی ارسال حواله ارزی به سرتاسر دنیا، شفافیت، امنیت حساب، حفظ ارزش سرمایه ی اشخاص با پیشوانه ی حقیقی، رفع خطرات امنیتی ناشی از سرقت یا نگهداری سنتی از دیگر مزایا میباشد.

تیم هوراداکس همواره در تلاش است برای شما همراهی اگاه و‌ متعهد بوده و هرگونه ارائه خدمات را به اتفاقی آسان و دلپذیر تبدیل کند.

_

تیم هوراداکس

متشکل از اعضای متخصص و متعهد

_
میترا بیگ زاده

میترا بیگ زاده

مدیریت هوراد اکس

هوراد آذر افروز

سید امین آذر افروز

مدیریت اجرایی

سجاد دورقی

سجاد دورقی

مالی و حسابداری

آتیل سلیمانی

آتیل سلیمانی

طراح گرافیک

سوگل مختاری

سوگل مختاری

سئو و بهینه سازی محتوا

علی سلیمانی

علی سلیمانی

طراح وب سایت