حواله اکسپرس مانی چیست؟
راهنمای کامل حواله فوری ارز

حواله اکسپرس مانی چیست؟

 اکسپرس مانی از روش های حواله فوری ارز است که دارای شبکه‌ای بزرگ با ۱۸ هزار نمایندگی در ۱۶۰ کشور جهان می‌باشد. این روش حواله ارز به شما امکان می‌دهد پول را خیلی سریع و راحت، به صورت نقدی ارسال کنید. تنها گزینه ارسال پول با حواله اکسپرس مانی پرداخت پول نقد در یکی از شعبه‌های آنها است. سپس بسته به مکانی که قرار است پول را ارسال کنید، می‌توانید تصمیم بگیرید به یکی از روش‌های مقابل پول خود را دریافت نمایید: به صورت نقدی، در حساب بانکی، کیف پول موبایلی یا خدمات تحویل در خانه.

 اگر شیوه انتقال دلخواه شما به صورت نقدی باشد و نمایندگی‌های اکسپرس مانی را در نزدیکی خود داشته باشید، استفاده از اکسپرس مانی گزینه مناسبی برای شما به حساب می‌آید.

 اکسپرس مانی، روش آنلاین برای انتقال پول ارائه نمی‌دهد؛ اما یک برنامه موبایلی به نام XOXO  راه اندازی کرده‌ است که در حال حاضر فقط در انگلستان موجود است. این برنامه به شما امکان می‌دهد از تلفن هوشمند خود پول را ارسال کنید.

باید بدانید که انتقال پول با اکسپرس مانی از جمله روش‌های جدیدی است که در آن حواله پول، بدون نیاز به وجود حساب بانکی انجام می‌گیرد. همچنین در این روش، معمولاً کارمزد ویژه‌ای دریافت می‌شود که با توجه به کشور مقصد و نوع ارز متفاوت خواهد بود. لازم به ذکر است که این شرکت در سال ۱۹۹۹ و با یک دفتر مرکزی در لندن تاسیس شد.

روش‌های نقد کردن درآمد ارزی

برای حواله فوری ارز از طریق روش اکسپرس مانی، لازم است مراحل زیر طی شوند:

آغاز: به یکی از نمایندگی‌های اکسپرس مانی بروید و فرمی را پر کنید. اطمینان حاصل کنید که نام ذینفع به درستی نوشته شده است.

هزینه انتقال را پرداخت کنید: مبلغ مورد نظر برای انتقال و هزینه انتقال را به صورت نقدی به نمایندگی پرداخت کنید.

XPINرا به گیرنده دهید: به شما یک کد ۱۶ رقمی داده می‌شود که باید آن را به فرد دریافت کننده بدهید. در دست داشتن این کد در هنگام دریافت وجه ضروری است.

دریافت پول: پول می‌تواند به حساب بانکی ذینفع ارسال شود یا می‌تواند از طریق یک نماینده دریافت گردد. فرد ذی‌نفع برای دریافت پول باید کارت شناسایی عکس‌دار وXPIN  را به همراه داشته باشد.

وضعیت انتقال: از طریق پیامک، وضعیت انتقال به شما اطلاع داده خواهد شد. از طرف دیگر می‌توانید وضعیت انتقال حواله اکسپرس مانی خود را به صورت آنلاین نیز پیگیری کنید.

ویژگی‌های حواله اکسپرس مانی

انتقال سریع پول: امکان دریافت بلافاصله پول، در هر نقطه از جهان وجود دارد.

انتقال ایمن پول: برخورداری از پروتکل‌های قوی ایمنی و کد ۱۶ رقمی، سبب انتقال بسیار ایمن پول خواهد شد.

ردیابی معاملات: شما می‌توانید خیلی ساده متوجه شوید که پول‍تان هم‌اکنون در کجا قرار دارد.

حفظ ارزش پول: پایین بودن کارمزد هوراداکس، امکان صرفه جویی بیشتری را به شما خواهد داد و شما می‌توانید با نرخ ارز عالی پول خود را ارسال کنید.

کارمزد اکسپرس مانی

برای اطلاع از کارمزد حواله فوری ارز به روش اکسپرس مانی، می‌توانید با کارشناسان هوراداکس از طریق صفحه تماس با ما در ارتباط باشید. لازم به ذکر است که نرخ هزینه‌ها در هوراداکس بسیار رقابتی بوده و شما می‌توانید با کمترین هزینه، کار انتقال خود را انجام دهید.

نحوه ارسال حواله اکسپرس مانی

+ نام و نام خانوادگی خود را در سایت هوراداکس وارد کنید.

+ مشخصات فرد گیرنده شامل نام و نام خانوادگی را طبق پاسپورت و با دقت کامل، وارد کنید.

+ کشور مقصد را انتخاب کنید. توجه داشته باشید که برای آمریکا و کانادا، ذکر نام ایالت و شهر ضروری است.

نحوه دریافت حواله اکسپرس مانی

+ نام و نام خانوادگی خود را در سایت هوراداکس وارد کنید.

+ مشخصات فرد گیرنده را طبق پاسپورت و با دقت وارد نمایید.

+ کد ۱۶ رقمیXPIN را وارد کنید.

سوالات متداول

شما می‌توانید در هر تراکنش حواله اکسپرس مانی مبلغ ۵۰۰۰ دلار انتقال دهید.

همانطور که در این مطلب اشاره شد، پس از انجام حواله کدی ۱۰ رقمی برای شما ارسال می‌گردد. فرد گیرنده می‌تواند با در دست داشتن پول و مدارک شناسایی معتبر، به نزدیکترین شعبه مراجعه کرده و وجه را دریافت کند.

شما می‌توانید در نرم افزار گوگل مپ لوکیشن خود را فعال کرده و عبارت Xpress money near me  را سرچ کنید. با استفاده از این روش می‌توان خیلی ساده، نزدیکترین نمایندگی را یافت.

شرکت هوراداکس، حواله ارز و امور مالی بین المللی را در همه نقاط دنیا و همه کشورها انجام می‌دهد. بنابراین شما می‌توانید فارغ از اینکه کشور مبدا یا مقصد کجا باشد به راحتی کار حواله ارز اکسپرس مانی و سایر حواله‌ها را انجام دهید. علاوه بر آن، قابلیت انجام فوری برای انتقال ارز وجود دارد و در صورتی که قصد حواله فوری ارز را داشته باشید؛ می‌توانید روی کمک شرکت هوراداکس حساب کنید.

همچنین پایین ترین هزینه حواله ارز و پایین ترین کارمزد حواله را دریافت خواهید کرد. بنابراین می‌توانید اطمینان داشته باشید که حواله ارز با بهترین نرخ کارمزد انجام می‌شود. علاوه بر این موارد، تعهد هوراداکس به مشتریان مثال زدنی بوده و شما می‌توانید با خیال راحت تمامی امور مالی بین المللی خود را به این شرکت بسپارید. امروزه داشتن همکاری با شرکتی که در امور ارزی  مانند پی پال ، پرداخت فاکتورهای خارجی ، صدور انواع کارت ویزا کارت و مستر کارت و کارت های اعتباری بین المللی و بسیاری خدمات ویژه دیگر را با امنیت بالا ، سرعت مناسب و کارمزد رقابتی به مشتریان ارائه می‌دهد، اهمیت بسیاری دارد.