مشاوره و ارائه خدمات حواله ارز

حواله ارزی به‌عنوان یکی از خدمات ارزی در سال های اخیر در لیست تراکنش بانک‌ها در سراسر جهان قرار گرفته است. بهره مندی از آن به ما فرصت می دهد که بتوانیم مبادلات ارزی بین المللی داشته باشیم.
هوراداکس به عنوان یکی از معتبرترین شرکت‌های فعال در این زمینه با ارائه ی خدمات ویژه در نظر دارد که مطلوب ترین سرویس و راهکار را در نقل و انتقال ارزی در سیستم های جهانی به شما معرفی کند، با ما به راحتی می توانید مراحل حواله ارز را انجام دهید. در ادامه در نظر داریم به طور کلی به بررسی شبکه های ارزی پرداخته و راهکارهای مطلوبی در اختیار شما عزیزان قرار دهیم، به منظور حوالجات فوری ارزی با ما همراه باشید.

روش های حواله ارز

برای حوالجات ارزی سرویس‌های مختلفی در دست است که با به کارگیری آن به راحتی میتوانید امور زیر را انجام دهید :

حواله ارز به کشورهای اروپا:

فرانسه

ایتالیا

اتریش

اسپانیا

سوئد

مجارستان

بلژیک

قزاقستان

لبنان

دانمارک

آلمان

کرواسی

چک

فنلاند

هلند

رومانی

مالت

قزاقستان

نروژ

اسلونی

سوئیس

اروگوئه

صربستان

پرتغال

اروگوئه

حواله ارز به کشورهای آسیایی :

ژاپن

فیلیپین

عراق

پاکستان

چین

مالزی

هند

قبرس

لبنان

سنگاپور

حواله پول به استرالیا

حواله پول به کانادا

حواله ارز به آمریکا و کشورهای قاره آمریکا :

پرو

کاستاریکا

مکزیک

پاناما

برزیل

آرژانتین

شیلی

حواله پول به آفریقا :

مراکش

تانزانیا

آفریقای جنوبی​

هر کدام از سرویس‌های یاد شده به منظور حواله ارزی و ارسال پول به کشورهای خارجی دارای معایبی هستند که با اطلاع از شرایط موجود و در نظر گرفتن کشورهای مبدا و مقصد،  می‌توان مناسب‌ترین گزینه را انتخاب کرد.

حواله ارز با وسترن یونیون

حواله ارزی با وسترن یونیون دارای مزیت‌های ویژه ای است. با بکارگیری این سرویس میتواند حوالجات ارزی کمتر از ۱۰۰۰ دلار را نیز انجام دهد در حالی که سایر روش‌ها محدودیت‌هایی در این زمینه دارند. ایمن بالای وسترن یونیون سبب شده است که همواره از استقبال زیادی برخوردار باشد. توجه داشته باشید کارمزدی که وسترین وییون دریافت می‌کند با توجه ارز کشور مقصد می‌تواند متغیر باشد.   

حواله ارز با پی پال

سرویس پی پال به عنوان یک سرویس آنلاین در زمینه حواله ارزی از محبوبیت بالایی برخوردار است، با استفاده از آن می‌توانید به صورت آنلاین و سریع اقدامات مربوط را نهایی کنید. کارمزد حواله ارز با استفاده از این سرویس،  به فاکتور های مختلفی وابسته خواهد بود. گفتنی است که حواله داخلی در آمریکا با پی پال نیازمند پرداخت کارمزد نمی‌باشد.

حواله ارز با سوئیفت

سوئیفت مخفف “جامعه جهانی ارتباط‌های مالی بین بانکی”(Society For Worldwide Interbank Financial Telecommunication) یک شبکه بین المللی دیگری است که با به کارگیری آن می‌توان اقدامات حواله ارزی را انجام داد. این شبکه در سال ۱۹۷۳ معرفی شده است که در ۲۱۲ کشور شعبه دارد. به کارگیری این سرویس به منظور حوالجات ارزی به دلیل داشتن سرعت بالا، قابلیت دستیابی آسان و امنیت فوق العاده، از توجه زیادی برخوردار است. کارگزاران مالی، موسسات مالی و شرکتهای حقوقی مختلفی از شبکه سوییت بهره‌مند هستند. درصد قابل اطمینان این شبکه بر اساس آمارهای اخیر به دست آمده ۹۹.۹۹ درصد می باشد، سوئیفت با‌به‌کارگیری پیام‌های اتوماتیک رمزگذاری توانسته است ایمنی بالایی را در اختیار کاربران قرار دهد.

حواله ارز با Ria

یکی دیگر از سرویس‌های پرطرفدار در زمینه حواله ارزی ریا می‌باشد که در سال ۱۹۸۷ در کشور آمریکا تاسیس شده است. بالغ بر ۳۰۰۰ دلار به صورت شبانه روزی توسط این شبکه نقل و انتقال وجه انجام می‌شود. این شرکت در ۱۴۵ کشور متفاوت جهان دارای شعبه های مختلفی است. با استفاده از شبکه ی Ria می توانید اقدامات نقد کردن درآمد ارزی، ارسال پول به کشورهای مختلف و حواله فوری را  انجام دهید. کارمزد دریافتی این شبکه برای برخی از کشورها بسیار مقرون به صرفه است. می‌توان از سرویس Ria به عنوان سومین شرکت معتبر در زمینه نقل و انتقالات ارزی یاد کرد.

بهترین سرویس حواله ارز

ممکن است بپرسید که کدام یک از سرویس های یاد شده برای حواله ارزی می‌تواند گزینه مناسبی باشد؟ در پاسخ لازم است بگوییم که با توجه به ارز کشور مقصد و شرایطی که مد نظر است می توانید کارمزد دریافتی هر کدام از شبکه‌های یاد شده را به دست آورید و  ایده آل ترین گزینه را انتخاب کنید. برای حوالجات ارزی محدودیت‌های ویژه‌ای در دست است. به عنوان مثال، حواله سپا sepa فقط برای کشور‌های اروپایی در نظر گرفته می‌شود. این سامانه یکپارچه پرداخت اروپایی شرایط بهینه‌ای را برای انتقال وجه در کشورهای اروپایی به وجود آورده است. با انتخاب شبکه مطلوب  به منظور :

حواله دلار

حواله یورو

حواله پوند

حواله یوان چین

حواله SEPA

می‌توانید کارمزد کمتری را پرداخت کنید. همه سرویس‌های یاد‌شده، حواله ارزی را به‌صورت آنلاین انجام می‌دهند، در صورتی که حواله دستی مد نظر باشد، به‌عنوان‌مثال حواله دستی آلمان، شرایط موجود متفاوت خواهد‌بود و کارمزد دریافتی نیز می‌تواند متغیر باشد. عدم آگاهی در مورد شرایط و البته امکانات خاصی که موجود‌است، می‌تواند به زیان شما تمام شود، به همین دلیل با انتخاب شرکت های فعال و معتبر در این زمینه و کسب آگاهی کافی، می‌توانید به راحتی مانع بروز مشکل احتمالی باشید.

خدمات ویژه هوراد اکس

برای اقدامات حواله ارزی همین اکنون به منظور بهره‌مندی از مشاوره رایگان، از طریق شماره های موجود در صفحه تماس با ما و یا چت آنلاین با ما در ارتباط باشید. رضایت شما، هدف اصلی ما است به همین دلیل با بهره‌مندی از یک گروه کاملا حرفه‌ای در نظر داریم که آسانترین و مطلوب‌ترین راهکارها را به شما معرفی کنیم. از دیگر خدمات هوراد اکس می توان موارد زیر را نام برد :

روش های کسب درآمد ارزی

پرداخت آزمون ها

پرداخت شهریه دانشگاه

پرداخت فاکتورهای خارجی

اپل دولوپر

صدور گیفت کارت

نقد کردن درآمد ارزی

مشاوره ارزهای دیجیتالی

رزرواسیون

سفارت و مهاجرت

کیف پول های الکترونی

صدور کارت های اعتباری

مشاوره حوالجات ارزی

مشاوره حوالجات فوری

مشاوره پی پال

شما در هر زمینه ای که نیازمند مشاوره و راهنمایی هستید می‌توانید اطلاعات کامل را از طریق صفحه تماس با ما و کارشناسان ما و یا با مراجعه به وبلاگ هوراد اکس به دست آورید. ما اینجا هستیم تا شما به راحتی بتوانید نقل و انتقالات ارزی و یا تبدیل ارز را انجام دهید. سودجویان بسیاری به منظور کسب سود بیشتر، هزینه های گزافی را در ارائه خدمات ارزی دریافت می‌کنند، با انتخاب یک شرکت معتبر و دریافت راهنمایی کامل با اطمینان کامل انتقالات ارز را انجام دهید.