راهنمای حواله پول به آلمان

حواله پول به آلمان در سال‌های اخیر با توجه به اهمیت معادلات بازرگانی و تجاری روز به روز در حال رونق بوده و مورد توجه بسیاری از مخاطبان و کاربران قرار گرفته است. با وجود شرایط اقتصادی خاصی که کشورمان با آن مواجه می باشد و حساسیت انتقال پول از ایران به اروپا ، برای افرادی که به صورت مداوم نیاز به انتقال ارز به کشور آلمان دارند امری تخصصی و نیازمند مشاوران باتجربه به شمار می رود. هم چنین صاحبان کسب و کار اینترنتی و تاجران ایرانی از دسته افرادی هستند که همواره به دنبال انتقال و حواله ارز به اروپا بوده و انجام انتقال پول به اروپا توسط شرکت های معتبر، امری حیاتی تلقی میشود.

همانطور که میدانید آلمان کشوری با اقتصاد قوی بوده و از ارز با ارزشی برخوردار می باشد و به گونه‌ای می‌توان گفت این کشور چرخ‌های اقتصادی قاره اروپا محسوب می‌شود. با وجود اینکه انتقال پول از ایران به آلمان با توجه به قوانین جدید ممنوع اعلام شده است اما می‌توان از طریق یک کشور واسط اقدام به حواله ارز نمود که البته در این راستا بایستی از امن بودن راه‌های انتقال ارز اطمینان حاصل نمود. با توجه به انواع روش‌هایی که پیش روی مخاطبان قرار داده می‌شود بایستی با دقت و کسب اطلاعات دقیق یکی از امن ترین روش ها را در اولویت خود قرار داده ، و با امنیت بالا و کارمزد پایین انتقال ارز به آلمان را انجام داد. در نظر داشته باشید که مسلط نبودن به نحوه انجام این امر می‌تواند شما را به دردسرها و مشکلات پیچیده ای گرفتار سازد، از این رو پیشنهاد می‌شود از طریق پورتال‌های فعال و با تجربه در این زمینه گام‌ بردارید.

نحوه حواله پول به آلمان توسط هوراداکس

امروز با توجه به پیشرفت تکنولوژی افراد می‌توانند به راحتی با استفاده از سرویس‌های بین المللی مبادلات بانکی را بدون هیچ مشکل و دردسری انجام داد و به‌این منظور شبکه‌های مختلفی برای حواله پول به آلمان در اختیار کاربران قرار داده شده است که افراد می‌توانند بر اساس شرایط و خواست خود یکی از مناسب ترین روش‌های انتقال ارز را انتخاب کنند. که در این میان می‌توان گفت بهترین روش‌های انتقال ارز به آلمان با توجه به وضعیت متغیر بوده و برخی از روش ها با داشتن شرایط بهتری برای انتقال پول با مقادیر زیاد مناسب تر از دیگر روش ها است. از این رو پیشنهاد می‌شود قبل از انتخاب یکی از موارد اطلاعات دقیقی را در خصوص ویژگی ها و مزیت‌های هر یک از روش ها به دست آورید.

کارفرمایان می‌توانند با انتخاب هوراداکس با امنیت کامل پروسه انتقال پول یا همان حواله ارز را طی کنند. همکاران و کارشناسان ما به صورت حرفه‌ای در بازه‌های زمانی خاص به صورت آنلاین حواله ارز به آلمان را انجام می دهند. ‌این زمان بندی به بانک مد نظر وابسته می باشد. کارشناسان هوراداکس تمامی عوامل موثر در تعیین بهترین و ارزان ترین روش انتقال پول را مورد بررسی قرار داده و در نهایت مناسب ترین گزینه را مورد انتخاب خود قرار می دهند. از جمله عواملی که در انتخاب روش‌های انتقال و حواله ارز موثر می باشد می‌توان موارد زیر را نام برد:

روش های ارسال

 به جرات می‌توان گفت یکی از راحت ترین روش‌های ارسال ارز، خدمات پرداخت آنلاین بوده و در کمتر از یک الی دو دقیقه می‌توان با دسترسی به‌اینترنت مبلغ مدنظر را انتقال داد. کارمزد انتقال ارز به روش اسکریل ۱۹ درصد بوده و به دلیل امنیت بالا ار طرفداران بسیاری برخوردار می باشد.

می‌توانند با انتخاب این روش با امنیت بالا از شرکت‌های خدماتی یا صرافی ها به حواله ارز بپردازند.

بهره مندی از این روش مزیت‌های بسیاری را به دنبال داشته و از مهمترین ویژگی‌های آن می‌توان به سرعت بالای حواله اشاره نمود و عدم نیاز به حساب بانکی فرستنده و گیرنده از دیگر مزایای حواله وسترن می باشد.

بهره مندی از این روش مزیت‌های بسیاری را به دنبال داشته و از مهمترین ویژگی‌های آن می‌توان به سرعت بالای حواله اشاره نمود و عدم نیاز به حساب بانکی فرستنده و گیرنده از دیگر مزایای حواله وسترن می باشد.

هزینه‌های کارمزد با بهره مندی از پی پال برای مبالغ کمتر از ۱۰۰۰ دلار به میزان ۷ درصد و برای مبالغ بیشتر به میزان ۶ درصد می باشد. برای حواله از ایران به آلمان، دریافت کننده ارز بایستی در کشور مقصد حساب پی پال داشته باشد

یکی از روشهای ارسال

یکی از روشهای ارسال

یکی از روشهای ارسال

یکی از روشهای ارسال

روش های دریافت

در این روش بدون نیاز به داشتن حساب بانکی، در امنیت بالا و کارمزد بسیار مناسب و پایین می‌توان به دریافت حواله ارزی اقدام نمود.

استفاده از شبکه سوئیفت یکی از محبوب ترین و پرطرفدارترین روش‌های دریافت حواله ارز بوده و پورتال‌های خدماتی با بهره مندی از این روش مبالغ بالاتری را دریافت می کنند.

یکی از روشهای دریافت

یکی از روشهای دریافت

یکی از روشهای دریافت

یکی از روشهای دریافت

در هوراداکس کارفرمایان می‌توانند مبلغ مورد نظر خود برای حواله ارز یا حواله فوری ارز را ، با یورو به آلمان منتقل کنند. حواله دستی آلمان یکی از روش‌های انتقال پول می باشد که برای کسب اطلاعات در این خصوص پیشنهاد می‌شود با کارشناسان و همکاران هوراداکس از طریق صفحه تماس با ما در ارتباط باشید. هوراداکس به عنوان یکی از معتبرترین پورتال‌های در این زمینه بوده و با خدمت رسانی با کیفیت توانسته است رضایت اغلب مشتریان را به دست آورد. همچنین به سایر خدمات ارزی مانند پی پال و پرداخت فاکتورهای آمازون و ای بی ، صدور گیفت های بین المللی و بسیاری خدمات دیگر نیز میتوانید دسترسی داشته باشید.

•اچ وی بی هیپوورنس بانک آلمان • پی اس دی بانک آلمان • لندز بانک آلمان • دی ای بی بانک آلمان

•برن برگ بانک آلمان • بی بی بانک آلمان • نورد بانک آلمان • وی جی زد بانک آلمان

دی زدبانک آلمان       • کومرس بانک آلمان               • درزدنر بانک آلمان      • لنندویر سکفتیک بانک آلمان

سوالات

متداول

کارفرمایان می‌توانند با ورود به سایت هوراداکس در پنل کارمزد حواله را مشاهده کنند یا از طریق راه های ارتباطی با ما در ارتباط باشند.

انتخاب این روش انتقال ارز با توجه به مزیت‌هایی از جمله عدم نیاز به حساب بانکی مورد توجه بسیاری واقع شده است.

کارفرمایان می‌توانند با انتخاب پورتال هوراداکس با بهره مندی از باکیفیت ترین خدمات به هر حساب در کشور آلمان انتقال وجه را انجام دهد.

با توجه به‌اینکه خرید و فروش به صورت همزمان اجرا می‌شود از این رو حواله پس از پرداخت و تایید مشتری امکان پذیر نمی باشد.