افتتاح حساب بانکی VIP

آنچه در این مقاله میخوانید :

افتتاح حساب بانکی VIP

مراحل افتتاح حساب بانکی در پرتغال

مدارک مورد نیاز برای افتتاح حساب شخصی خارجی

ضرورت افتتاح حساب بانکی VIP

مزایای افتتاح حساب بانکی در پرتغال

 

افتتاح حساب بانکی VIP

مخاطبان می‌توانند با افتتاح حساب بانکی خارجی VIP در اروپا فرصت بهره مندی از دبیت کارت و بسیاری از کارت‌های دیگر اروپایی را داشته باشند و هم چنین امکان انتقال پول در اروپا را نیز خواهند داشت.

همانطور که میدانید اتباع ایرانی با یک سری محدودیت‌های مالی مواجه می‌باشند که با افتتاح حساب بانکی VIP در معروف‌ترین و معتبرترین بانک‌های اروپایی از امکانات و خدمات بی نظیری برخوردار بوده و از مزیت‌های داشتن حساب بانکی در اروپا نهایت بهره مندی را خواهند داشت.

 پورتال هوراداکس با داشتن سابقه و تجربه کاری بسیار درخشان در زمینه ارائه خدمات و امکانات در این خصوص توانسته است مورد توجه بسیاری از مخاطبان و مشتریان قرار بگیرد شما نیز می‌توانید به منظور افتتاح حساب شخصی خارجی در کشور پرتغال با ورود به وب سایت رسمی هوراداکس و برقراری تماس با همکاران پشتیبانی ما در کوتاهترین مدت زمان صاحب حساب بانکی شخصی خود در بانک‌های خارجی باشید. هوراداکس با خدمت رسانی در طیف گسترده ای با کیفیت کاری بسیار بالا و مشاوره‌های مفید انتخابی بسیار محبوب و مفیدی برای مخاطبان می‌باشد که از جمله بهترین خدمات ارائه شده در پورتال هوراداکس  میتوان به موارد زیر اشاره کرد :

  خدمات پورتال هوراداکس

  کیف پول‌های الکترونیکی

  روش‌های کسب درآمد ارزی

  مراحل افتتاح حساب بانکی در پرتغال

  مخاطبان به منظور افتتاح حساب بانکی VIP می‌توانند با انتخاب وب سایت هوراداکس اطلاعات بسیار دقیق و مفیدی را به دست آورند همانطور که میدانید در حال حاضر بر عهده گرفتن وکالت امور مالیاتی یکی از مهمترین و حساس‌ترین اموری می‌باشد چرا که مسئولیت‌های بسیاری را بر وکلا سپرده می‌شود که موفقیت در این زمینه نیاز به تجربه و تخصص کافی می‌باشد به این منظور هوراداکس با پذیرفتن تمامی مسئولیت‌ها و رعایت قوانین مالیاتی کشور پرتغال اقدامات لازم در خصوص اجرای فعالیت‌های مربوط در این خصوص را انجام می‌دهد. کاربران می‌توانند برای افتتاح حساب بانکی VIP با طی کردن مراحلی که در ذیل ذکر خواهیم کرد به همراه هوراداکس در مدت زمان بسیار کوتاه حساب بانکی شخصی خارجی خود را تهیه خواهند کرد:

  •      عقد قرارداد با با مخاطب
  •      دریافت امضای وکالت نامه به منظور انجام خدمات افتتاح حساب بانکی
  •      اقدام به جمع آوری و فراهم کردن مدارک مربوط به شکل‌ترجمه شده
  •      همراهی کردن افراد در مراجعه به سفارت خانه پرتغال به منظور دریافت امضای فرم‌های افتتاح حساب بانکی خارجی
  •      اقدامات قانونی در کشور پرتغال
  •      ارسال تاییدیه افتتاح حساب در یکی از بانک‌های معتبر پرتغال
  •      ارسال عابر بانک و کارت اعتباری و تمامی اطلاعات مدیریت اینترنتی حساب بانکی

   

  برای افتتاح حساب بانکی VIP بایستی یک زمانی را برای تکمیل کردن مدارکی که شرکت مشخص کرده است را اختصاص دهند و تمامی تاییدیه‌های امضای فرم‌ها و گذرنامه را دریافت کنند. مدت زمانی که برای انجام این فعالیت‌ها نیاز می‌باشد با توجه به تلاش‌های متقاضیان برای اتمام این مراحل مشخص می‌شود که مشاوران هوراداکس نیز با همراهی متقاضیان در تمامی مراحل افتتاح حساب شخصی خارجی سعی بر آن دارند تا هر چه سریعتر این پروسه کاری را طی نمایند. در حالت کلی می‌توان گفت دو هفته الی یک ماه زمان برای انجام این فرایند افتتاح حساب نیاز خواهید داشت.

  مدارک مورد نیاز برای افتتاح حساب شخصی خارجی

  به منظور افتتاح حساب بانکی VIP افراد بایستی تمامی مدارک مورد نیاز را در اسرع وقت تهیه و مهیا نمایند. متقاضیانی که قصد اقامت دائم و یا موقت در کشور پرتغال را داشته باشند پس از‌ترجمه رسمی تمامی مدارک خود به زبان انگلیسی یا پرتغالی بایستی برای صدور فرم‌های بانکی، مدارک را به دفتر موسسه هوراداکس تحویل داده و منتظر ادامه پروسه باشند. توجه داشته باشید که تمامی فرم‌های بانکی و گذرنامه مخاطبان به همراه امضای فرد بایستی به تایید سفارت خانه کشور پرتغال برسد. از جمله مهمترین مدارک مورد نیاز برای افتتاح حساب بانکی VIP می‌توان موارد زیر را نام برد:

  •      شماره شناسایی مالیاتی در کشور ایران
  •      سند ملکی، اجاره نامه یا قبوض شارژ به منظور تثبیت آدرس محل سکونت
  •      تصویر پاسپورت
  •      امضای وکالت نامه افتتاح حساب بانکی شخصی خارجی
  •      تکمیل فرم اطلاعات فردی

  یکی از مواردی که باید در این خصوص به آن توجه داشته باشید متفاوت بودن مدارک درخواستی با توجه به نیازهای بانک‌ها می‌باشد که به این منظور متقاضیان با کسب اطلاعات دقیق در خصوص تغییرات قانونی و نیاز بانک مدنظر اقدام به فراهم کردن مدارک الزامی کنند.

  ضرورت افتتاح حساب بانکی VIP

  افتتاح حساب بانکی VIP برای دو دسته از افراد از ضرورت قابل توجهی برخوردار می‌باشد:

  دسته اول: متقاضیانی که خواهان اقامت دائم در کشور پرتغال هستند در پروسه مهاجرت به این کشور اروپایی که شامل دریافت اقامت از طریق ثبت شرکت، مهاجرت از طریق تمکن مالی و … می‌باشد حتما باید اقدام به افتتاح حساب بانکی شخص خارجی نمایند.

  دسته دوم: این گروه از افراد خواهان افتتاح حساب بانکی VIP به صورت non-esident می‌باشند که در این صورت نوع حساب افتتاح شده به وضعیت اقامت متقاضی بستگی نداشته و هم چنین متقاضیانی که در پروسه اقامت به پرتغال با مشکلاتی رو به رو شده اند نیز می‌توانند اقدام به افتتاح حساب بانکی در پرتغال نموده و بدون هیچ خطری سپرده خود را در این حساب بانکی حفظ نمایند.

  حال با این فرصت استثنایی می‌توانید بدون نیاز به حضور و اقامت در کشور پرتغال با بهره مندی از خدمات هوراداکس اقدام به افتتاح حساب بانکی در پرتغال کنید. یکی از مهمترین موضوعاتی که در خصوص افتتاح حساب بانکی شخص خارجی برای متقاضیان جای سوال می‌باشد هزینه‌های اجرای این پروسه کاری بوده و در این زمینه می‌توان بیان کرد هزینه افتتاح حساب بانکی به عوامل متعددی بستگی دارد که از جمله این عوامل میتوان موارد زیر را نام برد:

  •      تعرفه‌های قانونی
  •      هزینه‌های‌ترجمه و پست
  •      هزینه‌های تایید و معتبر سازی مدارک
  •      هزینه‌های تشکیل پرونده، تکمیل کردن فرم‌های مربوطه

  مزایای افتتاح حساب بانکی در پرتغال

  افتتاح حساب بانکی VIP در کشور پرتغال برای صاحبان مشاغل و تجار یک نیروی محرکه به شمار می‌رود و با توجه به انواع حساب‌های کوتاه مدت، بلند مدت و حساب‌های بیزینسی مخاطبان می‌توانند مناسب‌ترین گزینه را با توجه به اهداف و نیاز خود در اولویت خود قرار دهند. افتتاح حساب بانکی VIP دارای ویژگی‌ها و مزیت‌های بسیاری می‌باشد که در ادامه به یک سری از مزایای افتتاح حساب بانکی VIP در پرتغال اشاره خواهیم نمود:

  1.      امکان بهره مندی از موبایل بانک و اینترنت بانک
  2.      امکان بهره مندی از دستگاه‌های خودپرداز پرتغال
  3.      مدیریت کامل حساب توسط شرکت ایرانی یا شخص بدون دخالت فرد ثالث
  4.      فرصت بهره مندی از تسهیلات بانکی
  5.      محرمانه بودن اطلاعات حساب بانکی
  6.      دریافت و انتقال پول به صورت نامحدود
  7.      افتتاح حساب بانکی با استفاده از ضمانت‌های دولتی و رسمی
  8.      دریافت گزارش حساب به زبان انگلیسی
  9.      دریافت کارت‌های اعتباری مسترکارت و ویزاکارت و کارت‌های نقدی

  پورتال هوراداکس برای ارائه بهترین و باکیفیت‌ترین خدمات و امکانات در حوزه افتتاح حساب بانکی در پرتغال همواره آماده بوده و شما می‌توانید از طریق چت واتس آپ و برقراری تماس با راه‌های ارتباطی ذکر شده در صفحه تماس با ما، با راهنمایی مشاوران هوراداکس اطلاعات مفیدی کسب نمایید.