آزمون wes چیست؟

آزمون wes برای افرادی که قصد سفر و مهاجرت به آمریکا یا کانادا را دارند الزامی است. برخی از دانشگاه‌های آمریکا و کانادا در کنار تمامی اسناد و مدارک مختلف، ممکن است از دانشجویان درخواست تاییدیه ارزیابی مدارک تحصیلی نیز داشته باشند. این موضوع در خصوص دریافت ویزای نیروی متخصص کانادا نیز صدق می‌کند. در حالت کلی می‌توان گفت یکی از مهمترین مدارک در زمان مهاجرت به کانادا و آمریکا، اخذ تاییدیه ارزیابی مدارک تحصیلی به شمار می‌رود. به این منظور موسساتی با فعالیت در این حوزه خدماتی مرتبط به دانشجویان و متقاضیان ارائه می‌دهند. بدین ترتیب مدارک مربوطه مخاطبان را دریافت و با توجه به نظام رتبه بندی خاصی به دانشنامه‌ها و نمرات افراد امتیاز داده و مدارک دانشجویان را مورد ارزیابی قرار می‌دهند.

دریافت مشاوره رایگان از هوراداکس

موسسه wes یکی از معتبرترین و بهترین مراکز خدماتی در این راستا بوده و از اعتبار و امنیت قابل توجهی در میان دانشگاه‌ها و کالج‌های آمریکای شمالی و سازمان‌های مهاجرتی برخوردار است. اغلب این مراکز نحوه ارزیابی مدارک تحصیلی موسسه wes را تایید می‌کنند. افرادی که قصد دارند به کانادا یا آمریکا مهاجرت داشته باشند بایستی جهت صحت مدارک خود را به این سازمان ارسال نموده و تاییدیه مدارک خود را از این موسسه معتبر دریافت نمایند.

موسسه wes یک سازمان غیرانتفاعی بوده که با توجه به خدماتی که ارائه می‌دهد از اعتبار بسیار بالایی برخوردار بوده و به صورت گسترده ای که مدارک افرادی که علاقه مند تحصیل در کانادا یا ایالات متحده آمریکا هستند را مورد بررسی و ارزیابی قرار می‌دهد. ارزیابی گواهینامه دانشجویان یک مقایسه از دستاوردهای تحصیلی آنها در استانداردهای کانادا و ایالات متحده است. می‌توان بیان کرد این گزارش‌ها و بررسی‌های انجام شده به مدارس و مقامات مهاجرتی کمک می‌کند که سابقه تحصیلی متقاضیان را به بهترین شکل درک و بررسی نمایند.

آزمون wes

آزمون wes برای مهاجرت به چه کشورهایی کاربرد دارد؟

همانطور که میدانید اعتبار سنجی موسسه wes برای مدارک ارسالی از سوی متقاضیان بر اساس قوانین و سیستم آمریکا انجام شده. معیار رد یا تایید مدارک بین رنج حروف یا عدد که در موسسه‌های آموزشی ایالت متحده ارائه می‌شود، در نظر گرفته می‌شود.

در واقع متقاضی باید قبل از اینکه بخواهد مدارک خود را ارسال کند رونوشت‌ها را تکمیل نماید که رونوشت‌ها شامل واحدها، نمرات دریافتی برای تمامی واحدها و شرکت در هر برنامه آموزشی قبلی است. در نظر داشته باشید که سوابق تحصیلی را از خاطر نبرید و موسسه wes به صحت تاریخ تولد و نام متقاضی را در سوابق دانشگاهی بسیار دقت خواهد نمود. از جمله کشورهایی که دریافت آزمون wes برای مهاجرت به آنها از کاربرد و اهمیت بسیاری برخوردار است می‌توان به ایالات متحده و کانادا اشاره نمود. افرادی که به دنبال مهاجرت به کانادا و آمریکا از طریق تحصیل هستند حتما این پروسه را بایستی طی نمایند تا بتوانند با پذیرش خود در یکی از دانشگاه‌های معتبر این کشورها فرصت طلایی به دست آمده را از دست ندهند. از جمله نکاتی که در این راستا می‌توان بیان کرد این است که یک سری مدارک را نبایستی ارسال نمود:

مدارک اصلی

فتوکپی شخصی از رونوشت‌ها

مستند سازی آموزشی غیر رسمی یا تجربه کاری

آزمون wes

هزینه آزمون wes چقدر است؟

ارسال و دریافت تاییدیه از موسسه wes دارای هزینه‌هایی است که این موضوع برای متقاضیان و دانشجویان از جمله حساس ترین موضوعاتی به شمار می‌رود. در این بخش می‌خواهیم در این خصوص صحبتی داشته باشیم.

با در نظر گرفتن این که پکیج‌های مختلفی به وسیله این موسسه بر اساس شرایط متغیر متقاضیان ارائه می‌گردد. در نتیجه هزینه‌های ارزابی مدارک تحصیلی هر یک از افراد متفاوت خواهد بود و پس از کامل نمودن پروفایل و ثبت اطلاعات شخصی از هزینه نهایی ارزیابی مدارک تحصیلی کسب اطلاع خواهند نمود که افراد می‌توانند با برقراری تماس تلفنی یا از طریق واتس اپ با همکاران و مشاوران هوراد اکس ارتباط برقرار نموده و از رنج قیمت‌های ارزیابی مدارک تحصیلی توسط موسسه wes کسب اطلاعات نمایید.

یکی از نکاتی که در این راستا می‌توان ذکر کرد، هزینه افزودن مدرک جدید به مدارک ارزیابی شده است که این گزینه نیز جدا از بقیه هزینه‌های پرداختی محاسبه و اخذ می‌شود. متقاضی می‌تواند با مراجعه به مرکز خدماتی معتبر، در کنار بهره‌مندی از خدمات با کیفیت در کوتاهترین مدت زمان مدرک خود را برای ارزیابی به این موسسه معتبر جهانی ارسال نماید.

مراحل ثبت نام آزمون wes چگونه است؟

ارزیابی مدارک تحصیلی از طریق موسسه wes دارای مراحل خاصی است که در ابتدا بایستی به سایت این موسسه مراجعه نموده و پس از تکمیل ثبت نام، پلن‌های موجود در وب سایت را بر اساس موقعیت و شرایط تحصیلی انتخاب خواهید نمود. برای مثال پلن کاری، پلن مهاجرتی، پلن آموزشی و لیسانس از موارد پیش روی به شمار می‌رود. پس از آن مدارکی درخواستی موسسه و کالج مربوطه را تهیه و ارسال خواهید کرد. توجه داشته باشید که در صورت ناقص بودن مدارک روند بررسی‌های لازم نیز به تعویق خواهد افتاد، از این رو پیشنهاد می‌شود در زمان ارسال مدارک خود از کامل بودن آنها اطمینان حاصل کنید.

یکی از مهمترین شرایطی که در خصوص این موسسه و ارسال مدارک تحصیلی از اهمیت قابل توجهی برخوردار است این است که مدارک در ابتدا بایستی به تایید رسیده و پس از آن روند ارزیابی شروع شود. به همین منظور پیشنهاد می‌کنیم ۳ روز قبل از ارسال مدارک اقدامات لازم برای تاییدیه را انجام دهید

موسسه wes با دانشگاه مربوطه شما به صورت مکاتبه برای اعتبار سنجی و تایید مدارک ارسالی ارتباط برقرار نموده و از این طریق اطمینان حاصل می‌کند که مدارک متقاضی از سوی دانشگاه از قبل دریافت شده است. متقاضیان پس از دریافت تاییده از این موسسه بایستی کپی آن را به دانشگاه مد نظر حود ارسال کرده و پس از آن پاسخ کتبی موسسه را مبنی بر معتبر بودن مدارک شان نیز به موسسه و مرکز آموزشی ارسال خواهند نمود.

برای مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر در زمینه خدمات ارزی مختلف و حواله ارز ، پی پال ، کارت های اعتباری بین المللی ، گیفت کارت های بین المللی ، پرداخت های خارجی ، حساب بانکی خارجی و دیگر خدمات ویژه هوراداکس ، از طریق روش های ذکر شده در صفحه تماس با ما و شماره تماس هوراداکس ، با مشاوران ما در ارتباط باشید.