04433436571-09144840408-02128426655 [email protected]
Select Page

 با هوراداکس به روز باشید

شما می توانید مقالات در مورد سیستم های ارزی را از وبلاگ هوراداکس آموزش ببینید و از جدید ترین اخبار در زمینه ارزهای دیجیتال آگاه شوید.

 

حواله شرکتی یوان چین

کشور چین یکی از غول های تجاری جهان به شمار می رود که رابطه تجاری زیادی هم با ایران دارد.برای ارسال و دریافت مبالغی که برای تجارت با چین نیاز است ایران با مشکلاتی رو به رو است که بخاطر تحریم های اقتصادی به وجود آمده است ولی راه حل هایی هم برای آن وجود دارد که واحد حواله هوراداکس میتواند آن را برای شما انجام دهد.

read more

حواله لیر ترکیه برای خرید خانه

کشور ترکیه در چند سال اخیر پیشرفت چشمگیری از نظر اقتصادی داشته است و بخاطر این موضوع ایرانیان زیادی به این کشور مهاجرت میکنند که یکی از راه های مهاجرت به کشور ترکیه خرید خانه در این کشور میباشد که میتوان از این طریق اقامت موقت اخذ کرد و بعد از 5 سال میتوان  نسبت به اقامت دائم یا شهروندی ترکیه اقدام کرد.

read more

منابع تافل

تافل یکی از مدارکی هایی است که اکثر کشورهای پیشرفته برای پذیرش دانشگاه آن را مد نظر قرارمیدهند و درخواست برای این مدرک در ایران هم زیاد میباشد.برای اخذ مدرک تافل باید سطح زبان انگلیسی خوبی داشته باشید که با استفاده از کلاس ها و منابع خوب میتوان به نتیجه خوب رسید.

read more

آموزش ووچر پرفکت مانی

ووچر پرفکت مانی که به انگلیسی e-Voucher نوشته می شود یا به نوعی کارت شارژ پرفکت مانی نوعی چک  الکترونیکی است که به منظور افزایش اعتبار و برداشت از حساب پرفکت مانی مورد استفاده قرار می گیرد،و برای نقد کردن ووچر پرفکت مانی میتوانید از طریق سایت هوراداکس اقدام کنید.

read more

نقد کردن درآمد ارزی

برخی از هموطنان درآمد ارزی دارند ولی مشکلی که ایرانیان در این موارد به آن برخورد میکنند نقد کردن درآمد ارزی میباشد که هوراداکس میتواند براحتی درآمد ارزی شما را در سریعترین زمان و از طریق راهای مختلف نقد کند.معمولا درآمد ارزی از طریق سایت های فریلنسر،کلیکی و… میباشد.

read more

خرید و فروش وب مانی و پرفکت مانی

وب مانی و پرفکت مانی از پول های الکترونیکی با سابقه و پر کاربردی هستند که در خیلی از کشور ها مورد استفاده قرار میگیرند،از جمله ایرانیان.اکثر کسانی که از پرفکت مانی و وبمانی استفاده میکنند برای پرداخت های اینترنتی استفاده میکنند.

read more