04433436571-09144840408-02128426655 hooradex@gmail.com
Select Page

نقد کردن درآمد ارزی با وسترن یونیون

یکی از خدمات هوراداکس نقد کردن درآمد ارزی میباشد که میتوان از طریق وسترن یونیون هم درآمد شما را نقد کنیم.درآمدهای اینترنتی شما میتواند به صورت وسترن یونیون برای ما ارسال شود.و هوراداکس میتواند در طی 24 ساعت درآمد ارزی را به صورت ریالی برای شما ارسال کند. 

آزمون PTE چیست

آزمون PTE یکی از آزمون های زبان می باشد که مانند IELTS وTOEFL دارای اعتبار جهانی بوده و در اکثرکشورها برای ادامه تحصیل و مهاجرت قابل قبول می باشد. 

پرفکت مانی چیست

پرفکت مانی (Perfect Money) که به صورت مخففPM نوشته می شود، یک سیستم پرداخت الکترونیکی است که بخاطر امنیت و ساده بودن کار با آن کاربران زیادی دارد.

WES چیست

WES موسسه ای است که ارزیابی مدارک کسانی که میخواهند به کشور کانادا یا آمریکا مهاجرت کاری ، تحصیلی و … داشته باشند را انجام میدهد ،و نتیجه ارزشیابی موسسه WES مورد تایید موسسات و دانشگاه های امریکا و کانادا میباشد.

مسترکارت

مسترکارت یک شرکت خدماتی – مالی آمریکایی است که مقر اصلی آن در شهر نیویورک می باشد.نحوه کسب درآمد مسترکارت از طریق پردازش پرداخت های بین بانکی از طریق صدور کارت های اعتباری به بانک ها با نام تجاری مسترکارت می باشد که به دو صورت دبیت کارت و کردیت کارت ارائه می گردد.

شارژ ویزاکارت و مسترکارت

ویزا و مسترکارت از شرکت های پیشرو در زمینه تراکنش های مالی میباشند که درکل جهان برای مشتریان خود ارائه میدهند.این نوع کارت ها انواع مختلفی دارند از جمله:کارت های کردیت ،دبیت ،پریپید که این کارت ها هم به دسته های مختلف تقسیم میشوند.

حواله ارزی به ارمنستان

کشور ارمنستان بخاطر اینکه در همسایگی ایران قرار دارد ایرانیان زیادی هر ساله به قصد گردشگری،تحصیل و کار به این کشور میروند،و از جمله مسائلی که ایرانیان در ارمنستان با آن مواجه میشوند دریافت وارسال پول میباشد که نمیتوان با حساب های بانکی ایران اقدام به تراکنش های مالی نمود.

وب مانی،شارژ حساب وبمانی

وب مانی بستر امن برای تراکنش های پولی است که دفتر مرکزی آن در روسیه قرار دارد و قابل استفاده برای ایرانیانی است که میخواهند ارسال و دریافت وجه به صورت بین المللی داشته باشند.

آزمون IMAT چیست

IMAT آزمونی است که هر سال وزارت آموزش عالی ایتالیا برگزار میکند که افرادی را که قصد تحصیل در دانشگاه های پزشکی انگلیسی زبان در ایتالیا را دارند پذیرش شوند.

کردیت کارت یا کارت اعتباری

کردیت کارت نوعی از کارت ها میباشد که بانک های صادر کننده به مشتریان خود ارائه میدهند با این نوع کارت ها شما میتوانید بیشتر از موجودی حساب خود از کارت برداخت و خرید کنید.کردیت کارت یا کارت اعتباری نوعی وام می باشد که موسسه مالی یا بانک در اختیار فرد دارنده کارت می گذارد.

حواله دلار و لاری گرجستان

ایرانیان مقیم گرجستان زمانی که میخواهند نقل و انتقال ارزی انجام دهند با مشکلاتی رو برو میشوند که هوراداکس میتواند با استفاده از ارتباطات و همکاری هایی که در گرجستان دارد این مسائل را به راحتی حل کند.

پرداخت هزینه PTE practice

سایت PTE Practice، شامل محصولات متعددی است که نمونه سوالات و آزمون‌های آزمایشی آزمون PTE را در اختیار متقاضیان آزمون PTE قرار می‌دهد.

eship global

روشی سریع و ارزان را برای دانشگاه ها و دانشجویان در ارسال و دریافت مدارک اپلیکیشن،پرونده ها فراهم نموده است.که هوراد اکس میتواند در پرداخت هزینه های ای شیپ گلوبال به شما خدمات ارائه دهد.

تحصیل در دانمارک

کشور دانمارک یکی از کشور های اسکاندیناوی و ثروتمند اروپا است که افراد زیادی به دلیل رفاه بالا و شرایط زندگی خوب میخواهند به این کشور مهاجرت کنند،که یکی از راه های مهاجرت به دانمارک تحصیل در این کشور میباشد،که قصد داریم در این مقاله به این موضوع بپردازیم.

حواله به مجارستان

ایرانیان مقیم مجارستان بدلیل تحریم ها در نقل و انتقال وجه به مشکل بر میخورند ولی کارشناسان هوراداکس میتوانند بعد از ثبت سفارش حواله های شما را با کمترین کارمزد و سریعترین زمان انجام دهند.

آخرین مطالب :

 

آرشیو وبلاگ

وسترن یونیون

اسکریل

رزرو هتل

خرید بلیط هواپیما

گیفت کارت گوگل پلی

دریافت و پرداخت با پرفکت مانی

پرفکت مانی به طور مختصر به صورت pm نوشته میشود،که یکی از سیستم های پرداخت الکترونیک است.از مزایای این سیستم دریافت و پرداخت میتوان به ساده بودن آن اشاره کرد که کاربر میتواند به راحتی حساب خود را شارژ کند یا به حساب دیگر واریز کند.

read more

انواع حواله به چین

هوراد اکس مفتخر است برای هموطنان در تمام نقاط جهان خدمت رسانی نماید.از جمله کشور چین که هموطنان در ارسال و دریافت حواله و خرید و فروش به آن کشور احتیاج به یاری دارند.ما میتوانیم برای شما حواله دلار،یورو،یوان را در اسرع وقت انجام دهیم.

read more

حوالجات ارزی به کشورهای آمریکایی

هوراد اکس مفتخر است برای عزیزانی که در هر نقطه از قاره آمریکا که میخواهند حوالجات ارزی بفرستند و یا دریافت نمایند خدمت رسانی کند.ما قادریم در اسرع وقت برای هموطنان و عزیزانی که میخواهند حوالجات خود را دریافت و ارسال نمایند.

read more

حواله شرکتی یوان چین

کشور چین یکی از غول های تجاری جهان به شمار می رود که رابطه تجاری زیادی هم با ایران دارد.برای ارسال و دریافت مبالغی که برای تجارت با چین نیاز است ایران با مشکلاتی رو به رو است که بخاطر تحریم های اقتصادی به وجود آمده است ولی راه حل هایی هم برای آن وجود دارد که واحد حواله هوراداکس میتواند آن را برای شما انجام دهد.

read more

حواله لیر ترکیه برای خرید خانه

کشور ترکیه در چند سال اخیر پیشرفت چشمگیری از نظر اقتصادی داشته است و بخاطر این موضوع ایرانیان زیادی به این کشور مهاجرت میکنند که یکی از راه های مهاجرت به کشور ترکیه خرید خانه در این کشور میباشد که میتوان از این طریق اقامت موقت اخذ کرد و بعد از 5 سال میتوان  نسبت به اقامت دائم یا شهروندی ترکیه اقدام کرد.

read more