مشاوره پی پال

مواردی که در این مقاله میخوانید :

همه چیز در مورد حساب پی پال Paypal

افتتاح حساب پی پال

شارژ حساب پی پال

پرداخت ارزی پی پال

اکانت پی پال

همه چیز در مورد پی پال

پی پال نقل و انتقال امن وجه به صورت ایمیل می باشد البته این توضیح به همان میزانی که میتواند صحیح باشد نادرست نیز به نظر می رسد. اگر بخواهیم به درستی و دقیق تر بیان کنیم بایستی گفت پیپال یک سرویس انتقال پول به شکل آنلاین است و این امکان را به مخاطبان می دهد که حساب الکترونیکی برای خود ایجاد کرده و به وسیله این حساب مجازی در یک شبکه بسیار سریع و ایمن ، به تبدیل ارز ، انتقال پول و خرید و فروش اینترنتی بپردازند. در سال های اخیر پی پال حجم بسیار گسترده ای از تراکنش های مالی افراد را به صورت آنلاین انجام داده و نقش بسیار مهمی در انتقال پول و تبدیل ارز دارد.

افراد می توانند به منظور انتقال دادن وجه به حساب دیگری در کشور دیگر ، با ساختن اکانت پیپال ، وجه مورد نظر را انتقال دهند. با توجه به امکانات و خدمات پیپال می توان گفت روز به روز بازار خود را گسترش داده و به سادگی نیاز مخاطبان را برطرف میسازد. بهره مندی از این سرویس انتقال وجه ، با وجود شرایط اقتصادی ایران، مزایای بسیاری دارد. این سرویس برای نخستین بار در سال ۱۹۹۸ به وسیله پیتر تیل و مکس لوچین طراحی شد . PayPal به تدریج مورد توجه و استفاده مشتریان و فروشندگان واقع شد و در حال حاضر جایگاه ویژه ای در انجام تراکنش ها و معاملات روزانه دارد.

افتتاح حساب پی پال

پی پال به عنوان بزرگترین سرویس آنلاین مالی از کاربرد قابل توجهی برخوردار می باشد که نقش بسیار پررنگی در خرید و فروش های آنلاین دارا می باشد این سرویس در حال حاضر سریع ترین روش انتقال و دریافت وجه در جهان بوده و در کمتر از چند دقیقه مبادلات مربوطه را انجام می دهد.

اولین گام برای داشتن حساب پیپال، افتتاح یک اکانت وریفای شده می باشد که به این منظور مخاطبان می توانند با بهره مندی از خدمات هورا داکس در کشورهای معتبر و معروف جهان به ایجاد حساب  paypal پرداخته و آن را وریفای نمایند. توجه داشته باشید که برای افتتاح حساب  paypal باید با دقت بسیار پروسه مربوطه را طی نموده و مراحل درخواست افتتاح حساب را به درستی انجام دهید که مدت زمان مورد نیاز برای داشتن این حساب مجازی حدود ۱ الی ۳ روز کاری طول خواهد کشید. مراحل درخواست و افتتاح حساب پی پال به صورت زیر می باشد:

  • ثبت نام: مخاطبان ابتدا بایستی از پورتال هورا داکس اقدام به ثبت نام نمایند
  • درخواست: سپس در بخش سرویس ها، درخواست افتتاح حساب paypal را تکمیل کنند
  • پرداخت: در این مرحله به صورت آنلاین مبلغ مشخص شده را پرداخت کنند
  • دریافت: و پس از گذشت ۱ الی ۳ روز کاری، حساب درخواستی و وریفای شده را دریافت نمایند.

شارژ حساب پی پال

کاربرانی که دارای حساب پی پال هستند به یک منبع معتبر برای شارژ حساب خود خواهند داشت که با توجه به خواست مخاطب ارز انتخاب شده و به میزان مدنظر شارژ حساب صورت خواهد گرفت. شما می توانید با برقراری تماس با همکاران و پشتیبانی هورا داکس از امکانات ارائه شده در خصوص شارژ کردن حساب پی پال بهره مند شوید. با دریافت خدمات هورا داکس می توانید در کوتاهترین مدت زمان و با کمترین کارمزد حساب خود را به صورت دلار یا یورو یا هر ارزی که مدنظرتان می باشد، شارژ کنید.

 توجه داشته باشید که شارژ کردن حساب paypal با بهترین کیفیت و به صورت امن، کار ساده ای نبوده و بایستی معتبرترین و قابل اعتمادترین پورتال را برای اجرای این پروسه در اولویت خود قرار داد. هورا داکس با داشتن سابقه کاری با کیفیت و پیشرفته در زمینه ایجاد حساب paypal و شارژ کردن حساب پیپال توانسته است مشکلات بسیاری از حساب های کارفرمایان را برطرف نموده و خدمات بی نظیری را در اختیارشان قرار دهد.

پرداخت ارزی پی پال

پرداخت ارزی پی پال یکی دیگر از خدمات این سرویس مجازی می باشد که مخاطبان با داشتن حساب paypal در صورتی که نیاز به پرداخت فاکتوری دارند می توانند در فرم پرداخت مشخصات مربوطه را درج نموده و در اسرع وقت پرداخت وجه را انجام دهید. همانطور که میدانید اغلب وب سایت ها در حال حاضر از درگاه paypal برخوردار بوده و مخاطبان به منظور خرید و بهره مندی از خدمات وب سایت های خارجی بایستی از پرداخت ارزی با paypal بهره مند شوند. از جمله موارد بسیار مهم و ضروری در این خصوص می توان گفت هیچ نشانی از ایران در پرداخت های ارزی نبایستی مشاهده شود چرا که در این صورت اکانت پیپال شما محدود می شود.

نقد کردن پی پال

به منظور نقد کردن پی پال در مرحله اول باید حساب کاربری paypal را افتتاح نموده و سپس گزینه برداشت پول را کلیک کنید و پس از آن مبلغ مد نظر خود را درج نموده و با مشخص کردن روش برداشت پروسه نقد کردن را به پایان برسانید. توجه داشته باشید که روش های بسیار پیچیده و متعددی برای نقد کردن پی پال وجود دارد که هر یک نیاز به تخصص و اطلاعات کافی برای اجرا می باشد. که از جمله این روش ها می توان به موارد زیر اشاره نمود:

–  برداشت با بهره مندی از مسترکارت نقدی

–   انتقال ارز پیپال به حساب بانکی  

–  چک 

–  مستر کارت نقدی پی پال


خرید پی پال

مخاطبان میتوانند با بهره مندی از امکانات هوراداکس به میزانی که قصد دارند حساب پیپال خود را شارژ نموده و قابلیت خرید پی پال از تمامی وب سایت های خارجی را داشته باشند. با توجه به پیشرفت جامعه در سال های اخیر بسیاری از وب سایت ها به منظور ارائه خدمات و محصولات خود از این سرویس انتقال پول بهره مند می شوند. از این رو مخاطبان می توانند در کوتاهترین مدت زمان با پرداخت هزینه از طریق paypal به خرید محصولات از سایت مربوطه بپردازند.  

اکانت پی پال

اکانت پی پال به عنوان حساب مالی آنلاین از محبوب ترین و پرطرفدارترین سرویس انتقال پول بوده که تسهیلات ارسال ارز و دریافت ارز را با امنیت بالا و در اسرع وقت انجام می دهد. در سال های اخیر با توجه به اهمیت استفاده از این سرویس در خرید و فروش های اینترنتی با سایت ها خارجی شاهد افتتاح اکانت های متعدد paypal می باشیم. شما نیز می توانید با ساخت اکانت پیپال از بهترین خدمات و امکانات برخوردار شوید. در ابتدای راه اندازی اکانت پی پال، از شما درخواست درج اطلاعات واقعی نسبت به افتتاح حساب کاربری می نماید و در این بخش کنترل خاصی برای واقعی بودن اطلاعات مخاطب انجام نمی دهد اما پس از فعال سازی امکانت حساب افتتاح شده، از مخاطب می خواهد تا نسبت به وریفای کردن اکانت خود از طریق اتصال به حساب بانکی اقدام نماید.

انتقال پول با پی پال

انتقال پول با پی پال به عنوان اصلی ترین خدمات این حساب مجازی بوده و در چند مرحله کوتاه به راحتی قابل اجرا می باشد که این پروسه در ۵ مرحله به صورت زیر انجام میشود:

۱-      ورود به حساب کاربری

۲-      مشخص کردن نوع انتقال وجه

۳-      درج اطلاعات گیرنده وجه

۴-      مشخص کردن مبلغ مدنظر

۵-      ارسال پول

 

مخاطبانی که قصد دارند از خدمات پی پال بهره مند شوند میتوانند با دریافت مشاوره های ارائه شده در هورا داکس و برقراری تماس با همکاران پشتیبانی ما از طریق صفحه تماس با ما ، در کم ترین مدت زمان با افتتاح حساب کاربری خود از این سرویس مجازی به انتقال پول و دریافت پول بپردازند.