مشاوره پی پال

مواردی که در این مقاله میخوانید :

همه چیز در مورد حساب پی پال Paypal

افتتاح حساب پی پال

شارژ حساب پی پال

پرداخت ارزی پی پال

اکانت پی پال

همه چیز در مورد پی پال

پی پال نقل و انتقال امن وجه به صورت ایمیل می باشد. اگر بخواهیم دقیق‌تر بیان کنیم بایستی گفت پیپال یک سرویس انتقال پول به شکل آنلاین است و این امکان را به مخاطبان می‌دهد که حساب الکترونیکی برای خود ایجاد کرده و به وسیله این حساب مجازی در یک شبکه بسیار سریع و ایمن ، به تبدیل ارز ، انتقال پول و خرید و فروش اینترنتی بپردازند. در سال های اخیر پی پال حجم بسیار گسترده ای از تراکنش های مالی افراد را به صورت آنلاین انجام داده و نقش بسیار مهمی در انتقال پول و تبدیل ارز دارد.

افراد می توانند به منظور انتقال دادن وجه به حسابی کشور مورد نظرشان ، با ساختن اکانت پیپال ، وجه مورد نظر را انتقال دهند. با توجه به امکانات و خدمات پیپال می توان گفت روز به روز بازار خود را گسترش داده و به سادگی نیاز مخاطبان را برطرف میسازد. بهره مندی از این سرویس انتقال وجه ، با وجود شرایط اقتصادی ایران، مزایای بسیاری دارد. این سرویس برای نخستین بار در سال ۱۹۹۸ به وسیله پیتر تیل و مکس لوچین طراحی شد. PayPal به تدریج مورد توجه و استفاده مشتریان و فروشندگان واقع شد و در حال حاضر جایگاه ویژه ای در انجام تراکنش ها و معاملات روزانه دارد.

افتتاح حساب پی پال

پی پال به عنوان بزرگترین سرویس آنلاین مالی از کاربرد قابل توجهی برخوردار می باشد که نقش بسیار پررنگی در خرید و فروش های آنلاین دارا می باشد این سرویس در حال حاضر سریع ترین روش انتقال و دریافت وجه در جهان بوده و در کمتر از چند دقیقه مبادلات مربوطه را انجام می دهد.

اولین گام برای داشتن حساب پیپال، افتتاح یک اکانت وریفای شده می باشد که به این منظور مخاطبان می توانند با لوکیشن  کشورهای مختلف جهان به ایجاد حساب  paypal پرداخته و آن را وریفای نمایند. توجه داشته باشید که برای افتتاح حساب  paypal باید با دقت بسیار پروسه مربوطه را طی نموده و مراحل درخواست افتتاح حساب را به درستی انجام دهید که مدت زمان مورد نیاز برای داشتن این حساب مجازی حدود ۱ الی ۳ روز کاری طول خواهد کشید. مراحل درخواست و افتتاح حساب پی پال به صورت زیر می باشد:

ثبت نام: مخاطبان ابتدا بایستی از پورتال هورا داکس اقدام به ثبت نام نمایند

درخواست: سپس در بخش سرویس ها، درخواست افتتاح حساب paypal را تکمیل کنند

پرداخت: در این مرحله به صورت آنلاین مبلغ مشخص شده را پرداخت کنند

دریافت: و پس از گذشت ۱ الی ۳ روز کاری، حساب درخواستی و وریفای شده را دریافت نمایند.

شارژ حساب پی پال

کاربرانی که دارای حساب پی پال هستند به یک منبع معتبر برای شارژ حساب خود نیاز خواهند داشت. با توجه به خواست مخاطب ارز انتخاب شده و به میزان مدنظر شارژ حساب صورت خواهد گرفت. شما می توانید در کوتاهترین مدت زمان و با کمترین کارمزد حساب خود را به صورت دلار یا یورو یا هر ارزی که مدنظر دارید، شارژ کنید.

 توجه داشته باشید که شارژ کردن حساب paypal با بهترین کیفیت و به صورت امن، کار ساده ای نبوده و بایستی معتبرترین و قابل اعتمادترین پورتال را برای اجرای این پروسه در اولویت خود قرار داد.

 

پرداخت ارزی پی پال

پرداخت ارزی پی پال یکی دیگر از خدمات این سرویس مجازی است. مخاطبان با داشتن حساب paypal در صورتی که نیاز به پرداخت فاکتوری دارند، می‌توانند در فرم پرداخت مشخصات مربوطه را درج نموده و در اسرع وقت پرداخت وجه را انجام دهید. همانطور که میدانید اغلب وب سایت ها در حال حاضر از درگاه paypal برخوردار بوده و مخاطبان به منظور خرید و بهره‌مندی از خدمات وب سایت های خارجی بایستی از پرداخت ارزی با paypal بهره مند شوند. از موارد بسیار مهم و ضروری در این خصوص می توان گفت هیچ نشانی از ایران در پرداخت های ارزی نبایستی مشاهده شود چرا که در این صورت اکانت پیپال شما محدود می شود.

نقد کردن پی پال

به منظور نقد کردن پی پال در مرحله اول باید حساب کاربری paypal را افتتاح کنید. سپس گزینه برداشت پول را کلیک کنید. پس از آن مبلغ مد نظر خود را درج نموده و با مشخص کردن روش برداشت، مراحل نقد کردن را به پایان برسانید. توجه داشته باشید که روش های متعددی برای نقد کردن پی پال وجود دارد که هر یک نیاز به تخصص و اطلاعات کافی برای اجرا دارد. از جمله این روش ها می توان به موارد زیر اشاره نمود:

–  برداشت با بهره مندی از مسترکارت نقدی (انتقال وجه از داخل حساب پیپال به مسترکارت و ویزا کارت، با کسر کارمزد)

–   انتقال ارز از حساب پیپال به یک حساب بانکی  

–  چک (قابل استفاده خارج از ایران با کسر کارمزد) – برای استفاده از این روش: ورود به‌ حساب پی پال، انتخاب دکمه “Transfer Money ” (انتقال پول). در مرحله آخر انتخاب
 دکمه “Request a Check by mail instead” .

–  مستر کارت نقدی پی پال (قابل استفاده خارج از ایران و در عموما در خودپردازهای آمریکایی)

 

خرید پی پال

در سال های اخیر بسیاری از شرکت‌ها به منظور ارائه خدمات و محصولات خود از این سرویس انتقال پول بهره‌مند شده‌اند. با گسترش تقاضا، این سرویس نیز تلاش داشته کیفیت قابل توجهی در سرعت پاسخدهی و تراکنش برای مشتریان خود تعبیه کند. از‌این‌رو، بسیار قابل اعتماد است و مخاطبان می‌توانند در کوتاهترین مدت زمان با پرداخت از طریق paypal به خرید محصولات به صورت آنلاین بپردازند.  

اکانت پی پال

اکانت پی پال به عنوان حساب مالی آنلاین از محبوب ترین و پرطرفدارترین سرویس انتقال پول بوده که تسهیلات ارسال ارز و دریافت ارز را با امنیت بالا و در اسرع وقت انجام می‌دهد. در سال‌های اخیر با توجه به اهمیت استفاده از این سرویس در خرید و فروش های اینترنتی، شاهد افتتاح اکانت های متعدد paypal می باشیم. شما نیز می‌توانید با ساخت اکانت پیپال از بهترین خدمات و امکانات برخوردار شوید و بدون محدودیت، از وب‌سایت‌های خارجی خرید کنید. در ابتدای راه اندازی اکانت، پی پال از شما درخواست درج اطلاعات واقعی برای افتتاح حساب پیپال می نماید. در این بخش کنترل خاصی برای واقعی بودن اطلاعات مخاطب انجام نمی دهد، اما پس از فعال‌سازی حساب افتتاح شده پیپال ، از مخاطب می خواهد تا نسبت به وریفای کردن اکانت خود از طریق اتصال به حساب بانکی اقدام نماید. در این زمینه بهتر است با شرکت‌های مجری در ارتباط باشید تا در این مراحل شما را راهنمایی کنند.

انتقال پول با پی پال

انتقال پول با پی پال به عنوان اصلی‌ترین خدمت این حساب مجازی بوده و در چند مرحله کوتاه به راحتی قابل اجراست. این مراحل در ۵ قسمت به صورت زیر انجام میشود:

۱-      ورود به حساب کاربری

۲-      مشخص کردن نوع انتقال وجه

۳-      درج اطلاعات گیرنده وجه

۴-      مشخص کردن مبلغ مدنظر

۵-      ارسال پول