حساب پی پال

مواردی که در مورد حساب پی پال میخوانید :

همه چیز در مورد حساب پی پال Paypal

افتتاح حساب پی پال

شارژ حساب پی پال

پرداخت ارزی پی پال

اکانت پی پال

همه چیز در مورد حساب پی پال PayPal

پی پال نقل و انتقال امن وجه به صورت ایمیل می باشد. به بیان دقیق‌تر، حساب پی پال  یک سرویس انتقال پول به شکل آنلاین است. PayPal این امکان را به مخاطبان می‌دهد که حساب الکترونیکی برای خود ایجاد کنند. به وسیله این حساب مجازی میتوان در شبکه‌ای سریع و ایمن، به تبدیل ارز ، انتقال پول و خرید و فروش اینترنتی پرداخت. در سال‌های اخیر پی پال حجم بسیار گسترده‌ای از تراکنش‌های مالی افراد را به صورت آنلاین انجام داده است. سیستم مالی پیپال نقش بسیار مهمی در انتقال پول و تبدیل ارز دارد.

افراد می‌توانند به منظور انتقال دادن وجه به حسابی در کشور مورد نظرشان، باساختن حساب پیپال ، وجه موردنظر را انتقال دهند. با توجه به امکانات و خدمات حساب پیپال می‌توان گفت روز به روز بازار خود را گسترش داده و به سادگی نیاز مخاطبان را برطرف میسازد. بهره‌مندی از این سرویس انتقال وجه ، با وجود شرایط اقتصادی ایران، مزایای بسیاری دارد. این سرویس برای نخستین بار در سال ۱۹۹۸ به وسیله پیتر تیل و مکس لوچین طراحی شد. PayPal به تدریج موردتوجه و استفاده مشتریان و فروشندگان واقع شد. در حال حاضر جایگاه ویژه ای در انجام تراکنش ها و معاملات روزانه دارد.

افتتاح حساب پی پال

پی پال به‌عنوان بزرگترین سرویس آنلاین مالی از کاربرد قابل توجهی برخوردار است. حساب پیپال  نقش بسیار پررنگی در خرید و فروش های آنلاین دارا می‌باشد. این سرویس در حال حاضر سریع ترین روش انتقال و دریافت وجه در جهان است. این سیستم در کمتر از چند دقیقه مبادلات مربوطه را انجام می‌دهد.

اولین گام برای داشتن حساب پیپال، افتتاح یک اکانت وریفای شده است. به این منظور مخاطبان میتوانند با لوکیشن کشورهای مختلف جهان به ایجاد حساب  paypal پرداخته کنند.سپس باید آن را وریفای نمایند. توجه داشته باشید که برای افتتاح حساب  paypal باید با دقت بسیار پروسه مربوطه را طی کنید. مدت زمان مورد نیاز برای داشتن این حساب مجازی حدود ۱ الی ۳ روز کاری طول خواهد کشید. مراحل درخواست و افتتاح حساب پی پال به صورت زیر می باشد:

ثبت نام: مخاطبان ابتدا بایستی از پورتال هورا داکس اقدام به ثبت نام نمایند

درخواست: سپس در بخش سرویس ها، درخواست افتتاح حساب paypal را تکمیل کنند

پرداخت: در این مرحله به صورت آنلاین مبلغ مشخص شده را پرداخت کنند

دریافت: و پس از گذشت ۱ الی ۳ روز کاری، حساب درخواستی و وریفای شده را دریافت نمایند.

شارژ حساب پی پال

کاربرانی که دارای حساب پی پال هستند به یک منبع معتبر برای شارژ حساب خود نیاز خواهند داشت. با توجه به خواست مخاطب ارز انتخاب شده و به میزان مدنظر شارژ حساب صورت‌خواهدگرفت. شما می‌توانید در کوتاهترین مدت زمان و با کمترین کارمزد حساب خود را به صورت دلار یا یورو یا هر ارزی که مدنظر دارید، شارژ کنید.

 توجه داشته باشید که شارژ کردن حساب paypal با بالاترین کیفیت و امنیت، کار ساده‌ای نیست. بایستی معتبرترین و قابل اعتمادترین پورتال را برای اجرای این پروسه در اولویت خود قرار داد.

پرداخت ارزی با پی پال

پرداخت ارزی پیپال یکی دیگر از خدمات این سرویس مجازی است. مخاطبان در صورت نیاز به پرداخت فاکتور دارند، می‌توانند در فرم پرداخت مشخصات مربوطه را درج نموده و در اسرع وقت پرداخت وجه را انجام دهند.

اغلب وب سایت ها در حال حاضر از درگاه paypal برخوردار هستند. مخاطبان به‌منظور خرید و بهره‌مندی از خدمات وب سایت‌های خارجی بایستی از پرداخت ارزی با paypal بهره‌مند شوند. از موارد بسیار مهم و ضروری در این خصوص میتوان گفت هیچ نشانی از ایران نبایستی مشاهده شود. چراکه دراین‌صورت اکانت پیپال شما محدود میشود.

نقد کردن پی پال

به منظور نقد کردن پی پال در مرحله اول باید حساب کاربری paypal را افتتاح کنید. سپس گزینه برداشت پول را کلیک کنید. پس از آن مبلغ مد نظر خود را درج کنید. سپس با مشخص کردن روش برداشت، مراحل نقد کردن را به پایان برسانید. نقد کردن درآمد ارزی باکمک پی پال، امروزه بسیار مورد توجه افرادی مانند بازرگانان و فریلنسرها است که درآمد ارزی دارند.

برای کسب اطلاعات بیشتر از روشهای نقد کردن درامد ارزی میتوانید به مقالات مرتبط در وبسایت ما مراجعه کنید.

روشهای متعددی برای نقد کردن از طریق پی پال وجود دارد که هر یک نیاز به تخصص و اطلاعات کافی برای اجرا دارد. ازجمله این روشها می توان به موارد زیر اشاره نمود:

–  برداشت با بهره مندی از مسترکارت نقدی (انتقال وجه از داخل حساب پیپال به مسترکارت و ویزا کارت، با کسر کارمزد)

–   انتقال ارز از حساب پیپال به یک حساب بانکی  

–  چک (قابل استفاده خارج از ایران با کسر کارمزد) – برای استفاده از این روش: ورود به‌ حساب پی پال، انتخاب دکمه “Transfer Money ” (انتقال پول). در مرحله آخر انتخاب
 دکمه “Request a Check by mail instead” .

–  مستر کارت نقدی پی پال (قابل استفاده خارج از ایران و در عموما در خودپردازهای آمریکایی)

 

خرید پی پال

بسیاری از شرکت‌ها به منظور ارائه خدمات و محصولات خود از این سرویس انتقال پول بهره‌مند شده‌اند. با گسترش تقاضا، این سرویس نیز تلاش داشته کیفیت قابل توجهی در سرعت پاسخدهی برای مشتریان خود تعبیه کند. از‌این‌رو، بسیار قابل اعتماد است و مخاطبان می‌توانند در کوتاهترین مدت زمان با پرداخت ازطریق paypal به خرید محصولات به صورت آنلاین بپردازند.  

اکانت یا حساب پی پال

حساب پی پال یا همان PayPal Account به‌عنوان حساب مالی آنلاین از  پرطرفدارترین سرویس‌های انتقال پول است. پیپال تسهیلات ارسال ارز و دریافت ارز را با امنیت بالا و در اسرع وقت انجام میدهد. با توجه به افزایش خرید و فروش های اینترنتی، شاهد افتتاح اکانت های متعدد paypal هستیم. شما نیز می‌توانید با ساخت اکانت پیپال از بهترین خدمات و امکانات برخوردار شوید. همچنین میتوانید بدون محدودیت از وب‌سایت‌های خارجی خرید کنید.

در ابتدای راه اندازی اکانت، پی پال از شما درخواست درج اطلاعات واقعی برای افتتاح حساب پیپال می نماید. در این بخش کنترل خاصی برای واقعی بودن اطلاعات مخاطب انجام نمی دهد. پس از فعال‌سازی حساب، مخاطب باید نسبت به وریفای حساب از طریق اتصال به حساب بانکی اقدام نماید. در این زمینه بهتر است با شرکت‌های مجری در ارتباط باشید تا شما را راهنمایی کنند.

انتقال پول با حساب پی پال

انتقال پول با پی پال به عنوان اصلی‌ترین خدمت این حساب مجازی است. ارسال ارز در چند مرحله کوتاه به راحتی قابل اجراست. این مراحل در ۵ قسمت به صورت زیر انجام میشود:

۱-      ورود به حساب کاربری

۲-      مشخص کردن نوع انتقال وجه

۳-      درج اطلاعات گیرنده وجه

۴-      مشخص کردن مبلغ مدنظر

۵-      ارسال پول