همه چیز در مورد

حواله ارز به اروپا

راهنمای حواله به اروپا

برای حواله به اروپا روش‌های مختلفی در دسترس است که در ادامه در نظر داریم به طور کلی به آنها بپردازیم و در بخش نهایی نیز به برخی از متداول ترین سوالاتی که ممکن است کاربران در این زمینه داشته باشند، پاسخ دهیم.

شما می توانید با بهره مندی از خدمات فوق العاده شرکت هوراداکس در زمینه نقل و انتقال ارز به سراسر جهان با کمترین کارمزد و البته بهترین کیفیت و در مدت زمان بسیار کوتاه بهره مند شوید.

دلایل مختلفی برای حواله به اروپا وجود دارد، به همین دلیل لازم است با آشنایی با روش‌های مطلوب ، مناسب ترین گزینه را در اولویت قرار دهید. حواله ارز به کشورهای اروپایی یکی از مهمترین نیازهایی است که به دلیل حضور هموطنان عزیزمان در کشورهای اروپایی پیش می آید. این نوع از حواله‌ها می تواند شخصی و یا شرکتی باشد و در بازه‌های زمانی خاصی ارسال شوند.

 در سال‌های اخیر افزایش مهاجرت به کشورهای اروپایی به منظور، تحصیل، اشتغال و البته سرمایه گذاری سبب شده است نسبت به گذشته بیشتر نیازمند فرصت‌های مختلف برای حواله فوری ارز به این کشورها را داشته باشیم. حواله ارز به اروپا می تواند به صورت حواله یورو و یا حواله دستی انجام می شود. با توجه به نوسانات موجود در بازار، کارمزد درخواستی برای این منظور می تواند متفاوت باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه می توانید از پشتیبانی ۲۴ ساعته هوراداکس بهره مند شوید.

ارسال حواله به اروپا

همانطور که در بخش‌های قبلی اشاره شد، روش‌های مختلفی برای حواله به به حساب مد نظر در اروپا در دسترس است که از مهمترین آنها می توان موارد زیر را در اولویت قرار داد: 

سوئیفت​

 سوئیفت مهمترین روش برای ارسال یورو به اروپا است. همه بانک‌های اروپایی با این شرکت همکاری داشته و اطمینان بیشتری برای اتصال حواله ف در نظر دارند. بیش از ۲۰۰ کشور در جهان عضو این شبکه هستند.

انتقال بانک به بانک​

 انتقال بانک به بانک برای حواله یورو به کشورهای اروپایی یکی دیگر از روش‌های موجود می باشد که دردسرهای بسیاری به همراه دارد و معمولا کارمزد بیشتری درخواست کرده و در مدت زمان طولانی تر اقدامات لازم دنبال می شود.

وسترن یونیون :

 شرکت وسترن یونیون، امتیازهای مطلوبی برای انتقال حواله به کشورهای اروپایی در نظر دارد. شما میتوانید با کمترین کارمزد اقدامات ارسال ارز به اروپا را در اولویت قرار دهید. متاسفانه این شرکت در ایران هیچ شعبه ای ندارد و خدمات مستقیمی برای هموطنان عزیزمان ارائه نمی دهند. هوراداکس با در نظر گرفتن ترفندهای مطلوب می تواند به راحتی شرایط ارسال حواله را برای شما ممکن سازد.

 پی پال یکی دیگر از سرویس‌های محبوب در سراسر جهان به منظور نقل و انتقال ارز می باشد. با استفاده از این سامانه به راحتی در کوتاهترین مدت زمان می توانید اقدامات حواله ارز را نهایی کنید.

کارت پیش پرداخت و صرافی:

 کارت‌های پیش پرداخت شده توسط برخی از صرافی‌ها نیز میتوانید روش دیگری برای انتقال ارز به اروپا در نظر گرفته شود. برخی از صرافی‌ها با دریافت وجه مشخص از شما، مبلغ ارزی معادل را به حساب مد نظر در اورپا ارسال می کنند.

مدارک لازم برای حواله به اروپا

برای حواله به اروپا لازم است، مدارکی ارائه شود که از مهمترین مدارک مربوط می توان موارد زیر را نام برد:

 

کپی کارت ملی فرد درخواست کننده

فیش واریزی مربوط

  •  
  •  
  • اطلاعات حواله به شکل تایپ شده
  • امضای فرم قرارداد
  • شماره ثبت
  • روزنامه رسمی
  • کارت ملی نماینده و یا اینکه مدیر عامل

اطلاعات کامل در مورد مدارک مربوط برای انجام نقل و انتقال ارز به کشورهای اروپای توسط کارشناسان ما در اختیار شما قرار می گیرد. لازم به ذکر است که هر گونه نقص و یا کمبود در مدارک یاد شده می تواند مانع حواله ارز مربوط شود. گفتنی است در صورتی که حواله شخصی و یا شرکتی باشد نیز ممکن است برخی اطلاعات متفاوت از شما درخواست گردد. در ارائه مشخصات گیرنده حواله دقت کافی داشته باشید تا از به وجود آمدن مشکلات و دردسرهای زیاد در مرحله بعدی جلوگیری کنید.

مراحل حواله به اروپا

به منظور حواله ارز به اروپا می توانید از مشاوره کامل بهره مند شوید و از این طریق اطلاعات کاملی در مورد کارمزد و مدت زمان لازم برای ارسال پول را به دست آورید. مراحل حواله به اروپا شامل موارد زیر است:

مرحله اول – ثبت فرم درخواست حواله: در ابتدا لازم است فرم مربوط برای انتقال ارز پر شود که کارشناسان مورد بررسی قرار داده و براساس شرایط موجود، مدارک مربوط را مشخص خواهند کرد.

مرحله دوم – صدور فاکتور و پرداخت: پس از تایید شدن هر یک از مداک می توانید فاکتور مربوط را بر اساس مقدار ارز مشخص پرداخت کنید

مرحله سوم – دریافت اطلاعات حواله : نتیجه ارسال حواله در صورت درخواست به صورت فاکتور در اختیار شما قرار داده می شود.

حواله پول به کشورهای اروپایی

https://hooradex.com/contact-us/به منظور حواله پول به کشورهای اروپایی می توانید با ما با راه های ارتباطی در صفحه تماس با ما سایت هوراداکس در ارتباط باشید. مهمترین کشورهای اروپایی که امکان ارز برای آنها مقدور است شامل موارد زیر می باشد:

 جمهوری ارمنستان – آلمان – بریتانیا – فرانسه – ترکیه – ایتالیا –

روسیه – بلژیک  – بلغارستان – پرتغال – واتیکان – اسلوونی 

اسپانیا – دانمارک – سوئد – هلند – اوکراین – یونان – صربستان 

فنلاند – نروژ – رومانی – جمهوری چک – سوئیس – اسلواکی 

اتریش – آلبانی – مجارستان – لهستان – بلاروس  قبرس – کوزوو

بوسنی و هرزگوین – استونی – کرواسی – لیتوانی – لتونی – مالت

ایسلند – ایرلند  – گرجستان – لوکزامبورگ – مقدونیه – مونته‌ نگرو 

سوالات متداول در مورد حواله به اروپا

حواله ارز به اروپا هیچ گونه محدودیتی ندارد البته حواله یورو به اروپا به دلیل خدمات آسانی که در این مورد در نظر گرفته شده است به سهولت و البته با سرعت بیشتری انجام می شود.

کارمزد ارسال حواله به پارامترهای مختلفی وابسته است که از جمله مهمترین آنها می توان به مقدار حواله، کشور مقصد و البته حساب مد نظر اشاره کرد. در حالت کلی برای حواله‌های شرکتی هزینه‌های کمتری در مقایسه با حواله‌های شخصی دریافت می شود.

هوراداکس با در نظر گرفتن راهکارهای مطلوب در نظر دارد در کوتاهترین مدت زمان اقدامات ارسال حواله را نهایی کند. بازه زمانی می تواند با توجه به فاکتورهای مختلف بین ۲ تا ۵ روز کاری در نظر گرفته شود.

بله. شما می توانید برای همه اقدامات نقل و انتقال ارز، فاکتور مربوط را دریافت کنید.