آشنا‌یی با روش‌های نقد کردن درآمد ارزی
methods of cashing foreign exchange earnings

مقدمه ا‌ی بر نقد کردن درآمد ارزی

تبدیل درآمد ارزی به ریال به چه صورتی انجام می‌شود؟ کدام یک از روش‌های موجود میتواند گزینه‌ی باشد؟ کارمزد درخواستی برای آن چقدر است؟ در چه بازه‌ی زمانی درآمد ارزی شما به ریال تبدیل می‌شود؟ آیا شما نیز کسب درآمد ارزی دارید؟ با ما همراه باشید تا اطلاعات مفیدی در این زمینه به دست آورید.

کسب درآمد ارزی با استفاده از سرمایه گذاری در آمازون و یا وبسایت‌های فریلنسری یک فرصت عالی برای کسب درآمد میباشد. شما می‌توانید در سایت‌های خارجی به عنوان متخصص حساب داشته باشید و درآمد مطلوبی کسب کنید. در حال حاضر به دلیل تحریم و شرایط کشور، کاربران ایرانی با محدودیت‌های بسیاری به منظور بهره‌مندی از این نوع سایت‌ها روبرو شده‌اند. زیرا بسیاری از سرویس‌هایی که امکان جابجایی ارز را در اختیار کاربران قرار می دهند، قابل استفاده برای هموطنان نیستند. نگران نباشید، هوراداکس راهکارهای مناسبی برای عبور از موانع موجود در نظر دارد. می‌توانید امور ارزی و حوالجات ارزی خود را به ما بسپارید. در کوتاه‌ترین زمان، مبلغ مد نظر به حساب بانکی شما واریز میگردد. شرکت‌های مختلفی در این زمینه فعالیت دارند و سودجویان بسیاری نیز هستند که از فرصت بهره‌مند شده‌اند. آنها معمولا ترفندهای مختلف در نظر میگیرند تا از این طریق توجه مخاطبان را به دست آورند. معمولا کارمزد کمتری برای جابجایی ارز در نظر میگیرند، توجه کنید، هیچ ارزانی، بی دلیل نیست.

روش‌های تبدیل کردن درآمد ارزی

روش‌های مختلفی در دسترس است. هر یک از این روش‌ها می‌تواند در شرایط ویژه مزایای منحصر به فردی داشته باشند. همکاران ما با دریافت اطلاعات اولیه می‌توانند مناسب‌ترین روش تبدیل درآمد ارزی به ریال را به شما پیشنهاد دهند. از جمله این روش‌ها می‌توان موارد زیر را نام برد:

 • ‌ ‌ نقد کردن درآمد ارزی با حواله دستی نقدی
 • ‌ ‌ نقد کردن درآمد ارزی با حواله داخلی محلی
 • ‌ ‌ نقد کردن درآمد ارزی با حواله N26
 • ‌ ‌ نقد کردن با حواله مونسه Monese
 • ‌ ‌ نقد کردن با حواله ترانسفروایز TRANSFER WISE
 • ‌ نقد کردن درآمد ارزی با ارز‌های دیجیتال
 • ‌ به روش سپا SEPA
 • ‌ ‌ نقد کردن درآمد ارزی با روش سوئیفت SWIFT
 • ‌ ‌ نقد کردن درآمد ارزی با اکسپرس مانی XPRESS MONEY
 • ‌ ‌ نقد کردن درآمد ارزی با اینتل اکسپرس INTEL EXPRESS
 • ‌با روش ریا RIA
 • ‌ با روش حواله وب مانی WEBMONEY
 • ‌ ‌نقد کردن درآمد ارزی پی پال PAYPAL
 • از طریق حواله وسترن یونیون WESTERN UNION

بهره مندی از هر یک از روش‌های یاد شده دارای شرایط ویژه ای می باشد و به کارگیری آنها می‌تواند کارمزد نهایی را تحت کنترل قرار دهد. همکاران ما با تجربه و تخصصی که در این زمینه دارند، می‌توانند راهنمای دقیق داشته باشند. در بسیاری از موارد وب سایت فریلنسری محدود به استفاده از برخی از شبکه‌ها است، شما می‌توانید از طریق تماس با ما یا استفاده از چت نلاین موجود در اولین صفحه‌ی وب سایت مان ، اطلاعات دقیقی به‌دست آورید. با هوراداکس در کوتاهترین بازه‌ی زمانی می‌توانید درآمد ارزی خود را نقد کنید. اطلاعات کامل در مورد هر یک از روش‌های یاد شده در وب سایتمان موجود است.

مناسب ترین روش برای نقد کردن درآمد ارزی

همانطور که مشاهده شده راهکارهای بسیاری برای تبدیل درآمد ارزی به ریال در دست است، هر کدام از این روش‌ها نیز ویژگی‌های منحصر به فرد خود را دارند و می‌تواند گزینه‌ی مناسبی در نظر گرفته شوند. با بررسی دقیق می‌توان از کارایی هر یک از این سرویس‌ها بهره مند شد. درآمد ارزی به صورت ریال به حساب بانکی دریافتی از شما، انتقال داده می‌شود، با توجه به این امر می‌توانید در هر نقطه از کشور که باشید از خدمات هوراداکس در تبدیل درآمدهای ارزی بهره مند شوید. از مشاوره‌ی رایگانی که همکاران ما در اختیار شما قرار خواهند داد، غافل نباشید. همین اکنون می‌توانید با ما در تماس باشید.

مراحل نقد کردن درآمد ارزی

برای اینکه درآمد ارزی خود را نقد کنید باید مراحلی پشت سر گذرانده شود. اطلاعات کامل توسط همکاران ما در اختیار شما قرار داده می‌شود. هوراداکس در نظر دارد در کمترین بازه‌ی زمانی، درآمد شما را نقد کند. مراحل تبدیل درامد دلاری یا هر ارز دیگری به شرح زیر است :

‌ ‌ ثبت سفارش

محاسبه قیمت

صدور فاکتور

رسید پرداختی 

در چه سایت‌هایی میتوانم درآمد ارزی از فریلنسری یا سرمایه گذاری داشته باشم؟

برای اینکه درآمد ارزی داشته باشید و سپس آن را نقد کنید باید مراحلی پشت سر گذرانده شود. اطلاعات کامل توسط همکاران ما در اختیار شما قرار داده می‌شود. هوراداکس در نظر دارد در کمترین بازه‌ی زمانی، درآمد دلاری و درامد ارزی شما را نقد کند. از جمله سایتهایی که میتوان در آنها کسب درآمد ارزی داشت، می‌توان موارد زیر را نام برد:

ThemeForest

۹۹Design

Envato

iStock

Freelancer

Upwork

Fiverr

سوالات متداول

درآمد به دست آمده ار وب سایت‌های فریلنسری مختلف را می‌توان از طریق روش‌های یاد شده به ارز ریال تبدیل کرد.

 در بازه‌ی زمانی بین ۲۴ تا ۴۸ ساعت می‌توانید درآمد ارزی تان را به ریال دریافت کنید.

 به منظور کسب اطلاعات کامل در مورد کارمزد درخواستی برای نقد کردن درآمد ارزی با ما با شماره‌های موجود در تماس باشید و راهنمایی کامل به دست آورید. زیرا هزینه‌ی مد نظر به عوامل مختلفی وابسته است و نمی‌توان یک نرخ مشخصی را ارائه داد.

عوامل متعددی می‌تواند بر کارمزد نهایی تاثیر گذار باشد. همکاران ما با بررسی دقیق شرایط اطلاعات کامل در اختیار شما عزیزان قرار خواهند داد. از جمله عوامل تاثیر گذار بر قیمت نهایی می‌توان موارد زیر را نام برد:

 • ‌ ‌ نوع حواله بانکی
 • ‌ ‌ نوع ارز
 • ‌ ‌ مقدار ارز
 • ‌ ‌ بازه‌ی زمانی مد نظر

 به منظور ارائه‌ی خدمات کاربرپسند در صدد آن هستیم که هزینه‌ی مناسبی را برای ارائه‌ی خدمات به کاربران پیشنهاد دهیم. توجه کنید که برخی از کلاهبرداران به منظور جلب توجه کاربران، هزینه‌های کمتری را ارائه می دهند، هرگونه سهل انگاری می‌تواند زیان گزاف داشته باشد. به همین دلیل به طور جدی تاکید می‌شود که با شرکت‌های معتبر در ارتباط باشید. یک شرکت معتبر و پیشرو هرگز به دلیل سودهای جزیی به دست آمد از طریق کلاهبرداری، اعتبار خود را زیر سوال نخواهد برد.

دریافت مشاوره خدمات ارزی از شرکت هوراداکس

به منظور دریافت خدمت هوراداکس در زمینه تبدیل کردن درآمد ارزی به ریال همین اکنون با ما از طریق راه‌های ارتباطی موجود در تماس باشید و راهنمایی کامل به دست آورید. ما مفتخر آن هستیم که در همه‌ی این سال‌ها توانسته ایم با ارائه‌ی خدمات عالی در اولویت انتخاب شما عزیزان باشیم. اعتماد شما، سرمایه ما است به همین دلیل در نظر داریم که بهترین‌ها نصیب شما باشد.شما می‌توانید با استفاده از روش‌های یاد شده در بخش قبلی در بازه‌ی زمانی بسیار کوتاه درآمد ارزی خود را به ریال تبدیل کنید. از جمله مهمترین مزیت برخورداری از خدمات هوراداکس می‌توان موارد زیر را نام برد:

‌ ‌ مشاوره را‌یگان

‌ ‌ پشتیبانی ۲۴ ساعته

‌ ‌ تضمین نرخ مناسب

‌ ‌ تسو‌یه حساب در اسرع وقت

‌ ‌ عدم محدود‌یت برا‌ی کاربران

 هوراداکس با دریافت نماد اعتماد الکترونیکی و بهره مند از کارشناسان با تجربه می‌تواند بهترین خدمات را در زمینه‌ی جابه جایی ارز و تبدیل ارز به ریال در اختیار شما عزیزان قرار دهد. با ما کیفیت عالی و کمترین هزینه خدمات ارزی را تجربه خواهید کرد.