آنچه در این مقاله می خوانید :

> روش های حواله فوری ارز

> حواله فوری ارز با حواله وسترن یونیون

> حواله فوری ارز با حواله Ria

> حواله سپا ، فقط برای کشور های اروپایی

> حواله فوری ارز با هوراد اکس

مراحل حواله فوری ارز را به کارشناسان هورادکس بسپارید تا به آسانی در کوتاهترین مدت زمان اقدامات لازم در پیش گرفته شود. ما اینجا هستیم تا با بهره مندی از یک تیم کاملا حرفه ای،  شما به آسانی بتوانید نقل و انتقال ارز به صورت بین المللی و ارسال فوری پول به کشورهای خارجی را انجام دهید. در ادامه در نظر داریم روش های مختلفی را برای حواله فوری ارز به صورت کلی مورد بررسی قرار داده و اطلاعات مفیدی در مورد هر یک از سیستم های موجود به منظور جا به جایی ارز را در اختیار شما عزیزان قرار دهیم. برای کسب راهنمایی بیشتر، با ما همراه باشید.

گاهی اوقات نیاز است که در یک بازه ی زمان بسیار کم، جابجایی ارز بین کشورهای خارجی انجام شود، به همین دلیل کاربران به دنبال راه چاره هایی هستند که بتوانند در اسرع وقت انتقالات ارزی را نهایی کنند. هوراداکس علیرغم تحریم های موجود  با در نظر گرفتن تدابیر ویژه به راحتی می تواند خدمات حواله فوری ارز به سراسر دنیا  را توسط شرکت های معتبر از جمله:

برای هموطنان عزیزمان فراهم کند. به منظور کسب هرگونه اطلاعات و راهنمایی می توانید از مشاوره رایگان کارشناسان ما بهره مند شوید.  تردید نکنید، همین اکنون با شماره های موجود و یا در چت آنلاین سوال خود را مطرح کنید. اطلاعات کاملی نیز در مورد سرویس های جابه جایی ارز در وبلاگ هوراد کس در اختیار کاربران قرار داده شده است.

وسترن یونیون یکی از معتبرترین سیستم ها در زمینه ارائه ی خدمات ارزی داخلی و بین المللی می باشد. این شرکت دارای شعبه های مختلف در سراسر جهان است و توانسته از محبوبیت بالایی بین کاربران برخوردار باشد. اقدامات حواله فوری ارز با وسترن یونیون به آسانی توسط کارشناسان هوراد کس دنبال می شود.با کمترین کارمزد می توانید، در سریعترین مدت زمان نقل و انتقال ارز را به ما بسپارید.مدارک و مشخصات لازم برای این منظور توسط همکاران ما به شما معرفی می شود.وسترن یونیون در زمینه ی پرداخت شهریه دانشگاهی،جابه جایی مالی مربوط به کسب و کار  و یا هر نقل و انتقال مالی دیگری، اطمینان بیشتر  و امنیت قابل ملاحظه ای در نظر دارد.  

یکی دیگر از  شبکه های فعال در زمینه حوالجات فوری از سرویس Ria  می باشد. این شرکت دارای ۳۰۰ هزار شعبه در بیش از ۱۱۵ کشور در سراسر جهان است و جزو قدرتمندترین شرکت های کشور آمریکا در نظر گرفته می شود.  سرویس Ria  توانسته است با ارائه ی امنیت بالا، سرعت نقل و انتقال ارز مطلوب و دریافت کمترین کارمزد در جایگاه سوم در بین شرکت های تبادل ارز قرار گیرد. در اولویت قرار دادن این شبکه به منظور حواله فوری ارز با توجه به نرخ کمتری که ار کاربران درخواست می شود، از استقبال بالایی برخوردار  است.

حواله سپا یک گزینه ی فوق العاده مطلوب برای فرادی است که می خواهند حواله فوری ارز را به کشورهای اروپایی انجام دهند. اساس کار sepa بر پایه ارز یورو است. سرعت نقل و انتقال ارز با استفاده از Sepa  بسیار بالا است، به همین دلیل برای حواله ارز یورو به کشورهای اروپایی می تواند گزینه ی ایده آلی باشد. حوالجات فوری ارز را به کشورهای:

اتریش  + بلژیک + هلند + انگلستان + کرواسی + سوئیس + اسپانیا + قبرس + نروژ + جمهوری ‌چک + فرانسه + دانمارک + استونی + فنلاند + لهستان + پرتغال +رومانی + اسلواکی  + سوئد

را می توانید با انتخاب این سرویس جابجایی ارز در مدت زمان بسیار کوتاه انجام دهید. اطلاعات کامل در مورد کارمزد و قیمت درخواستی برای این نوع از جابجایی ارز توسط کارشناسان ما در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

هورادکس در زمینه حواله فوری به تمام نقاط دنیا متخصص و راهنمای شماست. شما میتوانید حوالجات فوری به مقاصد زیر را به هوراداکس بسپارید.

+ ارسال فوری حواله به کانادا    + ارسال فوری حواله به آفریقا     + ارسال فوری حواله به اروپا 

+ ارسال فوری حواله به آمریکا     + ارسال فوری حواله به آسیا     + ارسال فوری حواله به استرالیا

اطلاعات کامل نیز توسط کارشناسان ما قبل از هر گونه اقدامی در اختیار شما قرار خواهد گرفت. می توانید کارمزد درخواستی توسط ما و شرکت های دیگر را مقایسه کنید، خواهید دید که ما همه ی فرایند را به هزینه های بسیار مقرون به صرفه ای انجام می دهیم. رضایت شما، اعتبار ما است به همین دلیل با پیروی از خط و مشی های مشتری پسندانه در نظر داریم، خدمات با کیفیت را در اختیار شما قرار دهیم.

حواله فوری ارز با هر یک از سرویس های یاد شده در بخش های قبلی دارای مزیت های متفاوتی است. با در نظر گرفتن مقصد و مبدا انتقال ارز و ارزیابی شرایط منحصر به فرد هر یک از شبکه ها،  مشاوران ما ایده آل ترین گزینه را به شما معرفی خواهند کرد. هوراد کس مفتخر آن است که در همه ی این سال ها توانسته با ارائه ی خدماتی در زمینه ی انواع روش­های حواله ارز، انتقال پول به کشورهای مختلف توجه شما عزیزان را به دست آورده و در اولویت انتخاب شما قرار گرفته است. شما می توانید خدمات ارزی زیر را از ما بخواهید:

+ حواله فوری دلار    + حواله فوری یورو

+ حواله فوری پوند   + حواله فوری یوان چین

حوالجات فوری ارز به سراسر دنیا با نرخ بسیار مناسب و معقول انجام می شود. شما میتوانید با مراجعه به صفحه تماس با ما، استفاده از چت آنلاین، فرم تماس با مشتری و چت واتس آپ با ما در تماس باشید تا تجربه مطمئن و متفاوتی در نقل و انتقال ارز  به صورت داخلی و بین المللی داشته باشید.