معرفی موسسه UEMS – پست دانشگاهی یو ای ام اس

معرفی موسسه UEMS

UEMS که مخفف عبارت University Express Mailing System است، نام موسسه ارتباطی دانشجوها و دانشگاه‌های آمریکایی است. موسسه یو ای ام اس تمامی فعالیت‌های مربوط به دریافت و ارسال فرم‌های کالج‌ها و دانشگاه‌های آمریکا را انجام می‌دهد. ما در این مقاله سعی بر آن خواهیم داشت در کنار معرفی این موسسه درباره هزینه‌های دریافتی آن در ازای فعالیتی که انجام می‌دهد اطلاعاتی را برای شما دوستان و عزیزان به ارمغان آوریم

دریافت مشاوره رایگان از هوراداکس

کاربرد UEMS :

بعد از طی مرحل پذیرش از سوی دانشگاه آمریکایی و دریافت قبولی برای ورود به دانشگاه، نیاز است نامه رسمی پذیرش که از سوی دانشگاه صادر می‌شود و از آن به نام مدرک I20 یا DS-2019 یاد می‌شود را، از جانب دانشگاه مورد نظر دریافت نمایید. جهت طی مراحل دریافت ویزاهای F1/F2 و J1/J2 حتما به این نامه رسمی در زمان مصاحبه در سفارت آمریکا نیاز خواهید داشت. ضمنا SEVIS Number یا همان SEVIS ID که توسط آن می‌توانید وقت مصاحبه را از سایت سفارت اخذ نمایید نیز، روی همین نامه رسمی درج شده است.

دانشجویان می‌توانند با بهره مندی خدمات موسسه UEMS در این سایت اکانتی را برای خود راه اندازی نموده و پس از ثبت نام و ورود به اکانت خود، کالج و دانشگاه مد نظر خود را انتخاب کنند. سپس در بخش آدرس، آدرسی در ایران (یا هر مقصد دیگری) که می‌خواهند مدرک I20 به آن ارسال شود را وارد کنند. همچنین باید مدرکی که درخواست دریافت آن دارند را انتخاب کنند. بعد از آن، شرکت پستی که در ایران فعال است را، جهت انجام نقل و انتقال مدرک، انتخاب کنند. در محله بعد باید اطلاعات کردیت کارت معتبری جهت پرداخت هزینه وارد شود. اکیدا توصیه می‌شود از کردیت کارت بین‌المللی معتبر استفاده نمایید و اگر کارت اعتباری مثل ویزا کارت و مستر کارت ندارید، حتما از طریق کارشناسان مجرب و معتمد، جهت طی کردن این مراحل، کمک بگیرید.

پست UEMS

شرایط پست UEMS

برای بهره مندی از پست UEMS بایستی دارای شرایط خاصی باشید که در وهله اول ساخت اکانت از الزامات به شمار می‌رود. در حالت کلی با در نظر گرفتن شرایط دانشگاه چند روش برای ارسال فرم‌ها و مدارک به ایران در پیش روی خواهیم داشت که از جمله این شرایط می‌توان موارد زیر را نام برد:

– دانشگاه قابلیت ارسال مدارک با پست معمولی را داشته باشد در این صورت احتمال دارد که مدارک با تاخیر به دست مخاطب برسید
– اسناد و فرم‌های مربوطه از سوی دانشگاه به نزدیکان و دوستانشان در کشورهای دیگر ارسال شده و از آنجا به وسیله شرکت‌های واسط به ایران پست شود
– انتخاب موسسه UEMS برای پست کردن مدارک به ایران یکی دیگر از روش‌های پرطرفدار بوده و از ویژگی‌های بسیاری برخوردار می‌باشد.

مخاطبانی که قصد دارد در کوتاهترین مدت زمان و بدون مواجه شدن با هرگونه مشکلی مدارک و فرم‌های خود را از دانشگاه‌ها و موسسه‌های پژوهشی ایالات متحده دریافت و ارسال نمایند از طریق پست UEMSاقدام نموده و با افتتاح حساب کاربری و پرداخت هزینه مربوطه، پروسه ارسال و دریافت مدارک و فرم‌ها را طی خواهند نمود. این موسسه یکی از سریع ترین و مطمئن ترین روش‌های انتقال و جابجایی مدارک و فرم‌های اپلیکیشن، پرونده‌ها و سایر مدارک دانسجویان و متقاضیان تحصیل در دانشگاه‌های کشور آمریکا بوده و به دلیل کیفیت روند انتقال و دریافت فرم‌ها در اولویت انتخاب متقاضیان و دانشجویان قرار می‌گیرد.

نحوه ثبت نام در سایت موسسه UEMS

موسسه UEMS به منظور ارسال سریع و ارزان فرم‌ها و مدارک از سوی دانشگاه و موسسه‌های پژوهشی ایالات متحده به متقاضیان و دانشجویان از طرفداران بسیاری برخوردار بوده و در سال‌های اخیر توانسته است در لیست فعال‌ترین روش‌های پست فرم و مدارک دانشگاهی قرار بگیرد. در این راستا همانطور که در بخش‌های قبلی اشاره کردیم، ساخت اکانت از اهمیت بسیاری برخوردار می‌باشد. در این بخش می‌خواهیم شما را با نحوه و گام‌های راه اندازی اکانت در سایت UEMS آشنا سازیم :

  • در وهله اول به منظور افتتاح حساب بایستی به سایت Eshipglobal ورود کرده و اکانت خود را ایجاد و پس از فعالسازی با استفاده از ایمیل خود، به حساب کاربری تان وارد شوید.
  • پس از مرحله اول و با ورود به حساب کاربری، نوع مدرکی که مد نظرتان می‌باشد را انتخاب و به دنبال آن دانشگاه خود در این کشور را مشخص نمایید.
  • در مرحله سوم می‌توانید با انتخاب گزینه دریافت بسته، دانشگاه و دپارتمان مدنظر خود را جستجو کنید و در نهایت آدرس تحویل بسته را وارد کنید. همانطور که می‌دانید برای ارسال بسته به ایران با محدودیت‌های بسیاری مواجه می‌باشیم از این رو پیشنهاد می‌کنیم از طریق هماهنگی با مرکز خدماتی هوراد اکس بسته خود را به راحتی دریافت نمایید.
  • پس از وارد کردن اطلاعات شخصی خود برای دریافت فرم‌های مربوطه از طریق ایمیل به داشنگاه مدنظر ارسال شده و دانشگاه پس از تهیه فرم شما آن را در بین ۱ الی ۳ روز کاری برای شما پست خواهد نمود.
  • همانطور که می‌دانید برای پرداخت آنلاین هزینه‌های پست از طریق موسسه UEMS نیاز به کارت اعتباری بین المللی خواهید داشت که درصورت عدم داشتن کارت اعتباری می‌توانید از خدمات هوراد اکس به صورت ۲۴ ساعته بهره مند باشید.

• اعتبار آزمون

• زمان گزارش نتایج در کوتاه مدت

• بدون خطای انسانی

پست UEMS

اهمیت انتخاب پست UEMS

پست UEMS یکی از روش هایی می‌باشد که مردم می‌توانند از طریق آن از هر نقطه از دنیا برای ارسال و دریافت سریع مدارک خود به دانشگاه‌های آمریکا بهره مند شوند. این موسسه به عنوان موسسه واسطی فعالیت می‌کند که تمامی فعالیت‌های پستی برای اپلای دانشگاه‌های آمریکا را انجام می‌دهد. در حالت کلی می‌توان گفت با انتخاب و استفاده از این روش پست و ارسال فرم‌ها یک فرد می‌تواند در کوتاهترین مدت زمان پروسه مربوطه را طی کرده و مدارک مورد نظر خود را به کالج‌های این کشور ارسال یا دریافت نماید و ادامه پروسه پذیرش خود در موسسه‌ها و مراکز آموزشی آمریکا را ادامه دهد.

پرداخت هزینه از طریق درگاه پی پال، کارت‌های اعتباری و ... از جمله روش‌های پرداخت در سایت موسسه UEMS می‌باشد که افراد بر اساس موقعیت و شرایط خود می‌توانند یکی از موارد پیش روی را در انتخاب خود قرار دهند. هوراد اکس یکی از معتبرترین مراکز خدماتی در این زمینه بوده و بهترین امکانات را در اولویت مخاطبان و متقاضیان قرار می‌دهد که افراد می‌توانند از ویژگی‌های بی نظیر این مرکز خدماتی بهره مند شوند. از جمله مزیت‌های انتخاب این روش پست مدارک می‌توان موارد زیر را نام برد:

پرداخت هزینه برای حمل آسان برای متقاضیان

سهولت در استفاده

فرایند دقیق ارسال و دریافت بسته ها

پشتیبانی تمامی تماس‌ها و مشکلات آنی

- جستجوی نام و شناسه یا شماره ردیابی

چاپ برچسب‌های حمل و نقل بر بسته‌های ارسالی

ارائه خدمات بدون نیاز به حق اشتراک و هزینه

پست UEMS

روش پرداخت هزینه پست UEMS

در روش انتقال و دریافت بسته از طریق موسسه UEMS پس از طی مراحل انتخاب دانشگاه و آدرس شرکت پستی درخواست شما قابل مشاهده خواهد بود که در بخش My Shipment History نمایان شده و کدی در این بخش به درخواست شما اختصاص داده می‌شود که به منظور پرداخت آنلاین بایستی آن کد را در فرم ثبت سفارش خود درج نمایید. توجه داشته باشید که تا زمانی که هزینه مربوطه را پرداخت نکرده اید وضعیت در بخش My Shipment History به صورت Pay Now بوده و پس از واریزی وضعیت سفارش به Paid تغییر خواهد یافت.

 

شما میتوانید جهت اخذ مشاوره از چگونگی مراحل و اطلاعات دقیق و به‌روز، با کارشناسان ما در تماس باشید.

برای مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر در زمینه خدمات ارزی مختلف و حواله ارز ، پی پال ، کارت های اعتباری بین المللی ، گیفت کارت های بین المللی ، پرداخت های خارجی ، حساب بانکی خارجی و دیگر خدمات ویژه هوراداکس ، از طریق روش های ذکر شده در صفحه تماس با ما و شماره تماس هوراداکس ، با مشاوران ما در ارتباط باشید.