مشاوره نحوه درامدزایی از سایت های فریلنسری
خارجی

آیا خواهان افزایش درآمد خود به عنوان یک فریلنسر هستید؟ آیا خواهان درآمدزایی از سایت های فریلنسری هستید؟ آیا تمایل به کسب درآمد از تجارت آنلاین دارید؟ اگر در پی افزاش میزان درآمد خود در ماه به عنوان یک فریلنسر یا دورکار هستید با ما همراه باشید.

دریافت مشاوره رایگان از هوراداکس

مشاوره نحوه درامدزایی از سایت های فریلنسری

چگونه به عنوان یک دورکار فعالیت کنم؟

  • شما به عنوان فردی که شغل‎تان دورکاری و یا فریلنسری است، قطعا با چالش‎های زیادی مواجه هستید که یکی از آنها نحوه درآمدزایی است. به همین منظور تصمیم گرفتیم شما را با روش‎های درآمدزایی یک دورکار/ فریلنسر آشنا کنیم:

• همکاری با وب سایت‎های اینترنتی مختلف

شما می‎توانید به عنوان یک بلاگر، مدیر محتوا، کپی‎رایتر، گرافیست، عکاس، تولیدکننده محتوا، مدیر محتوا و غیره با وب سایت‎هایی مختلفی همکاری داشته باشید. حتی می‎توانید به عنوان یک فروشنده و تاجر از طریق سایت‎هایی همچون اینستاگرام بیزینس آنلاین خود را راه ‎اندازی کنید. هرآنچه که برای شروع نیاز دارید مقداری سرمایه، پشتکار، اطلاعات و دانش و صبر بسیار است. مطمئن باشید اگر همه موارد ذکر شده را با خلاقیت مخلوط کنید، می‌‎توانید به درامد زایی از سایت‎های فریلنسری بپردازید.

• در وب سایت Freelancer.com عضو شوید.

شما باید به عنوان یک فریلنسر بدانید به دنبال چه هستید؟ در چه کاری مهارت دارید؟ و به چه کارهایی علاقه ‎مند هستید؟ زمانی که پاسخ سوالات ذکر شده را یافتید می‎توانید تعیین کنید خواهان فعالیت در چه حوزه شغلی هستید. آیا می‎خواهید یک تولیدکننده محتوا باشید؟ آیا به عکاسی و ویرایش ویدیو و عکس علاقه‎مند هستید؟ آیا یک طراح سایت هستید؟ و .... شما در انتها می‎توانید متناسب با شغل انتخابی خود پروژه بگیرید و به کسب درآمد بپردازید. لازم به ذکر است اگر امکان فعالیت در وب سایت‎هایی همچون فریلنسر دات کام برایتان مقدور نیست، می‎توانید از وب سایت‎ های فارسی زبان برای این کار استفاده کنید.

• از اپلیکیشن‎ ها و برنامه های آنلاین استفاده کنید.

امروزه تجارت‎های آنلاین زیادی در پلتفرم‎های آنلاین همچون اینستاگرام، تلگرام، پینترست و غیره راه‌‎اندازی می‎شوند. شما می‎توانید متناسب با هدف خود از پلتفرم مناسبتان استفاده کنید. به عنوان مثال اگر در پی راه‎ اندازی وب سایت فروش آنلاین هستید، پیشنهاد می‌‎شود از اینستاگرام استفاده کنید. شما از طریق عکاسی حرفه‎ای و به اشتراک گذاری ویدیوهای کوتاه می‎‌توانید مخاطبان هدف خود را پیدا کنید و آنها را به خریداران‎تان تبدیل نمایید.

• در وب سایت‎ های آموزشی عضو شوید.

آیا دانشجوی مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری هستید؟ آیا به عنوان مدرس در حوزه خاصی همچون زبان، ریاضی، دروس کنکوری و غیره فعالیت دارید؟ آیا در زمینه کسب درآمد از سایت‎های مختلف خبره هستید؟ در هر صورت شما می‎توانید از طریق آموزش مهارت یا دانشی خاص به کسب درآمد بپردازید.

• به عنوان مشاور آنلاین فعالیت کنید.

امروزه بسیاری از موسسات آموزشی و مدارس به مشاوران آنلاین نیازمند هستند. البته، بسیاری از وب سایت‎های فروش هم به مشاورانی که پاسخگوی سوالات مشتریان‎شان باشند، نیاز دارند. شما از طریق ارائه خدمات فوق می‎توانید از منزلتان به کار مشغول باشید.

• در وب سایت‎ های محتوانویسی عضو شوید.

در سال‎های اخیر تجارت الکترونیک بیش از قبل گسترده شده است و در ماه‎های اخیر به دلیل همه‎گیری ویروس کووید ۱۹ تجارت‎های آنلاین فراوانی راه‌‎اندازی شده‌‎اند. به همین خاطر وب سایت‎ها به تولیدکننده محتوا نیازمند هستند. شما می‎توانید با ارسال رزومه خود و افزایش دانش خود در این زمینه به فعالیت بپردازید.

مشاوره نحوه درامدزایی از سایت های فریلنسری

چگونه از طریق وب سایت ‎های فریلنسری کسب درآمد کنم؟

همانطور که در پاراگراف فوق ذکر کردیم، یکی از روش‎های کسب درآمد استفاده از سایت‎های فریلنسری است. اما چگونه می‎توان به درآمدزایی از سایت‎ های فریلنسری پرداخت؟

مرحله اول

در مرحله اول مهارتهایتان را مشخص کنید. آیا یک مدرس هستید؟ آیا دوره‎های عکاسی و ویرایش عکس از طریق نرم‎افزار فتوشاپ را گذرانده‎اید؟ آیا به طراحی سایت علاقه‎مند هستید؟ پس از تعیین مهارت خود و عضویت در سایت می‎توانید پروژه بگیرید. شما برای کسب امتیازهای بیشتر همچون ارسال پیشنهادات کاری بیشتر در ماه می‎توانید حق عضویت ماهانه، سه ماهه، سالانه را از سایت خریداری کنید.

مرحله دوم

پروفایل کاری خود را به‎روزرسانی کنید. در واقع پروفایل شما در سایت‎های فریلنسری نشانگر مهارت‎ها، شخصیت کاری، نمونه کارها و.... شما است. پس اگر به دنبال درآمدزایی از سایت های فریلنسری هستید، حتما این مرحله را جدی بگیرید.

مرحله پنجم

مرحله آخر، که بهترین بخش ماجرا است، دریافت حقوق کاری شما است. پس از آزادسازی مبلغ و واریز آن به حساب شما، کارفرما می‎تواند بابت همکاری به شماره ستاره دهد. این ستاره‎ها نشانگر عملکرد شما در حین همکاری (مسئولیت‎پذیری، خوش‎اخلاقی، تعهد به زمان و...) و کیفیت پروژه نهایی ارائه شده توسط شما هستند.

امیدوارم مراحل فوق به شما ایده لازمه را درباره نحوه کار در سایت‎های فریلنسری همچون فریلنسر دات کام را داده باشد.

مشاوره نحوه درامدزایی از سایت های فریلنسری

نکات کاربردی برای افزایش درآمد فریلنسری

در سال‎های اخیر همکاری به صورت دورکاری و فریلنسری بیش از گذشته طرفدار پیدا کرده است و این امر منجر به افزایش رقابت بین فریلنسرها شده است. به همین منظور تصمیم گرفتیم، نکات کاربردی برای درآمدزایی از سایت های فریلنسری و افزایش درآمد دورکارها ارائه دهیم:

• بخشی از پول خود را ذخیره کنید.

شما به عنوان یک فریلنسر نمی‎دانید دقیقا چه زمانی پروژه برای همکاری دارید یا نه؟ پس بهتر است حقوق خود را برای اتفاقات غیرمنتظره ذخیره‎سازی کنید. یکی از روش‎های ذخیره کردن پول، سرمایه‎گذاری است. شما برای ذخیره‎سازی پول خود به موسسات خدماتی معتمد و کارآمد همچون موسسه خدماتی هورادکس نیاز دارید. خوشحال می‌شویم بتوانیم شما را در زمینه سرمایه‎ گذاری در بازار بورس و سهام و غیره راهنمایی کنیم.

• محیط مناسبی برای کار خود ایجاد کنید.

شما به عنوان یک فریلنسر به محیط کار مناسبی نیاز دارید. شما می‎توانید اتاقی از منزل خود را به این کار اختصاص دهید و یا محلی جداگانه برای کار کرایه کنید.

• تجارت آنلاین خود را داشته باشید.

شما می‎توانید از تجارب خود برای ایجاد تجارت آنلاین خود بهره ببرید. تجارت شما می‎تواند شامل فروش محصول از طریق وب سایت آمازون و یا راه‌اندازی سایت طراحی وب سایت، سایت آموزشی و یا سایت عکاسی و غیره باشد.

• به کیفیت لوازم کاری خود توجه کنید.

شما به عنوان فردی که حداقل ۸ ساعت در روز کار می‎کند به ابزارهای مناسب کاری نیاز دارید. به عنوان مثال به کیفیت صندلی که از آن استفاده می‎کنید، توجه داشته باشید. و یا اگر عکاس هستید از به‎روزترین تکنولوژی‎های عکاسی در حرفه خود استفاده کنید.

• به سلامت جسم و روح‎تان توجه کنید.

استفاده مداوم از اینترنت و ساعات کاری مداوم بدون هیچگونه استراحتی می‎تواند بازدهی شما را در بلندمدت کاهش دهد. پس حتما یک روز در هفته به خود مرخصی دهید، و روزهایی را بدون استفاده از اینترنت بگذرانید و به سلامت جسم‎تان توجه کنید. اینگونه می‎توانید درآمدزایی از سایت های فریلنسری را افزایش دهید.

• همواره مطالعه کنید و در حوزه کاری تخصصی خود آپدیت باشید.

همانطور که گفتیم بازار کار فریلنسرها رقابتی است. به همین منظور شما از طریق آپدیت اطلاعات خود می‎توانید کارفرماهای بسیاری را به خود جذب کنید، پس حتما این امر را حین برنامه‎ریزی‎های مرتبط به شغل‎تان لحاظ کنید.

• با افراد زیادی همکاری داشته باشید.

از قدیم گفته‎اند بهتر است تخم‎مرغ‎هایتان را در یک سبد نگذارید. پس بهتر است حداقل با ۳ کارفرما همکاری داشته باشید. در اینصورت اگر به هر دلیلی (کمبود بودجه، ورشکستگی و غیره) همکاری شما با یکی از آنها قطع شود، شما متحمل ضرر زیادی نمی‎شوید.

• حتما پروفایل و یا رزومه کاری خود را آپدیت کنید.

زمانی که شما پروفایل کاری خود را آپدیت می‎کنید، افراد بیشتری را در جریان مسائل کاری همچون پروژه‎های انجام شده، همکاری با شرکت‎های مختلف و غیره می‎گذارید. در اینصورت امکان درآمدزایی از سایت های فریلنسری برای شما افزایش می‎یابد، که این امر در نهایت منجر به افزایش حقوق شما می‎شود.

• در دوره‎ های شغلی مرتبط شرکت کنید.

شما از طریق شرکت در سمینارها و دوره‎های مختلف فریلسنری و یا کسب مدرک آکادمیک مرتبط به حوزه شغلی خود می‎توانید کارفرمایان فراوانی را به همکاری با خود جذب کنید. به عنوان مثال اگر در حوزه نویسندگی فعالیت دارید، می‎توانید در دوره‎های مخصوص نویسندگی وبلاگ، دوره‎های مخصوص نویسندگی به زبان‎های خارجه یا دوره‎های مقاله‎نویسی تخصصی، نحوه صحیح ترجمه و غیره شرکت کنید و در آینده از طریق این مدارک و تجارب به کسب درآمد بیشتری بپردازید.

• در آخر، مبلغی معین برای حقوق خود مشخص کنید.

اینکه وظایف شغلی معینی برای خود تعیین کنید و متناسب با آنها مبلغی به کارفرما بابت حقوق‎تان پیشنهاد دهید، از مهمترین مسائلی است که باید به آن فکر کنید. فراموش نکنید، پیشنهادات مالی خود را قاطعانه مطرح کنید.

مشاوره نحوه درامدزایی از سایت های فریلنسری

نتیجه گیری مشاوره برای کسب درآمد از سایت های فریلنس

در آخر، حتما از تکنیک‎ های فوق برای افزایش درآمدزایی از سایت های فریلنسری استفاده کنید. در ضمن، برای سرمایه‎ گذاری ‎های خود حتما از موسسات خدمات ارزی همچون موسسه هوراداکس مشاوره و راهنمایی بگیرید.

برای مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر در زمینه خدمات ارزی مختلف ، نقد کردن درامد ارزی ، و حواله ارز ، پی پال ، کارت های اعتباری بین المللی ، گیفت کارت های بین المللی ، پرداخت های خارجی ، حساب بانکی خارجی و دیگر خدمات ویژه هوراداکس ، از طریق روش های ذکر شده در صفحه تماس با ما و شماره تماس هوراداکس ، با مشاوران ما در ارتباط باشید.