معرفی ویزا کارت مسافرتی

ویزا کارت از مجموعه کارت‌های اعتباری پرطرفدار در سال‌های اخیر بوده و از معتبرترین کارت‌های ارزی بین المللی به شمار می‌رود. ویزا کارت مسافرتی یکی از انواع ویزا کارت است و با توجه به قابلیت‌ها و ویژگی‌هایی که دارد، مانند سهولت در خرید از دستگاه پوز و خودپرداز در کشورهای مختلف ، تقاضا برای صدور آن از جانب مشتریان به خصوص آن‌هایی که سفرهای خارجی دارند، بالاست. در حال حاضر ویزا کارت‌های مسافرتی ، با داشتن قابلیت شارژ و افزایش اعتبار ، برای رزرو هتل و پرواز خارجی ، برداشت پول از ATM های خارجی ، پرداخت در دستگاخ POS فروشگاه های خارجی و خرید آنلاین ، جزو بهترین گزینه‌ها شناخته شده می‌شود. در نظر داشته باشید که ویزا کارت مسافرتی دارای پنل اینترنت بانک است. همچنین دارای محدودیت سقف روزانه تا ۲۰۰۰ دلار است. مخاطبان می‌توانند با تقاضای صدور این کارت به نام خود از ویژگی‌های ممتاز آن بهره‌مند شده و از فرصت‌های بسیار ویژه‌ای در پرداخت‌های خارجی و رزروهای خارجی خود بهره‌مند شوند.

دریافت مشاوره رایگان از هوراداکس

ویزا کارت به عنوان یکی از بهترین شبکه‌های موجود با داشتن امکانات و قابلیت‌های متعدد توانسته است جایگاه خوبی پیدا کند و متقاضیان بسیاری داشته باشد. ازین رو با ارائه خدمات متفاوت در قالب کارت ها مختلف، سعی در جلب رضایت هرچه بیشتر کاربران داشته. ویزاکارت مسافرتی نیز از انواع آن است که برای اهداف مختلف تعبیه شده است. خدمات اصلی این کارت ، مناسب افراد کثیرالسفر است که بتوانند بدون واسطه رزرو هتل خارجی و رزرو پرواز خارجی خود را انجام دهند، در سفر از دستگاه‌های خودپرداز که ویزاکارت را ساپورت می‌کنند خدمات مالی دریافت کنند، در فروشگاه‌ها به خرید بپردازند و هزینه را با استفاده از Visa Travel Money یا همان Visa Travel Card از طریق دستگاه پوز، پرداخت نمایند.
شما می‌توانید جهت تهیه ویزا کار تراول ، از خدمات مشاوره هوراداکس بهره‌مند شوید.
تضمین کیفیم خدمات هوراداکس، سال‌ها تجربه در این زمینه و مشاوره آن است.

معرفی ویزا کارت مسافرتی

مشخصات ویزا کارت مسافرتی

افرادی که قصد دارند از سایت‌های خارجی به صورت نامحدود خرید داشته باشند می‌توانند با دریافت و خرید ویزا کارت مسافرتی از این قابلیت برخوردار شده و با پرداخت هزینه به صورت آنلاین محصولات مدنظر از فروشگاه‌ها و وب سایت‌های خارجی را انجام دهند. این نوع ویزا کارت با داشتن پنل اینترنتی اختصاصی این امکان را به مخاطبان می‌دهد که موجودی لحظه ای و تراکنش‌های صورت گرفته را مورد مشاهده قرار دهند. شما می‌توانید با در اختیار داشتن این نوع ویزا کارت برای پرداخت سایر ارزها نیز استفاده نمایید. با اقدام به تقاضای صدور ویزا کارت مسافرتی از هوراداکس می‌توانید در طی دو روز کاری کارت خود را دریافت کرده و تا ۵ روز زمان نیاز خواهید داشت تا ویزا کارت فعال شود در ادامه می‌خواهیم با یک سری از مشخصات و ویژگی‌های این نوع ویزا کارت شما را آشنا کنیم:

صادر شده از طریق بانکی از آمریکای شمالی

قابلیت استفاده در کلیه خودپردازها و پایانه‌های فروش پذیرنده ویزا کارت

داشتن اعتبار دو ساله و قابلیت تمدید خودکار به وسیله بانک و پورتال‌های فعال در بازه ۲ سال

امکان دسترسی به اطلاعات حساب و صورتحساب کارت خود در هر ساعتی از شبانه روز به صورت آنلاین

قابلیت استفاده در فروشگاه‌های معتبر جهانی

صادر شده به نام متقاضی فقط در پنل شخصی نه بر روی کارت

پس از درخواست و پرداخت هزینه‌های مربوط، تحویل در طول ۲ روز کاری

قابلیت رزرو هتل و خرید بلیط هواپیما و اجاره اتومبیل در سفر به کشور‌های خارجی

بدون محدودیت تعداد انجام عملیات خرید در طی یک ماه

بدو محدودیت تعداد انجام عملیات خرید در هر روز

مشاهده موجودی کارت از طریق خودپردازها

حداقل موجودی این نوع ویزا کارت ۱۰ دلار

دارای کارمزد خرید اینترنتی نمی باشد

هزینه جایگزین کردن کارت در صورت گم شدن معادل هزینه صدور

معرفی ویزا کارت مسافرتی

سوالات متداول

با توجه به تمامی ویژگی‌ها و مزیت‌هایی ویزا کارت مسافرتی می‌توان نتیجه گرفت از پرتقاضاترین انواع ویزا کارت بوده و برای مصارف متنوعی مورد استفاده است.

در ادامه به یک سری از متداول‌ترین سوالات در خصوص ویزا کارت مسافرتی پاسخ داده‌ایم.

  • کارفرمایان می‌توانند با ورود به سایت شرکت ارائه دهنده خدمایت و ثبت تقاضای خود به صورت اینترنتی، جهت دریافت ویزا کارت درخواست خود را اعلام کنند. همکاران پشتیبانی هوراداکس با در اختیار داشتن بهترین مشاورین در پروسه تهیه این کارت اعتباری همراه شما هستند.

  • دارندگان این نوع ویزا کارت می‌توانند برای خرید اینترنتی، پرداخت وجه به صورت آنلاین، رزرو و پرداخت هزینه هتل خارجی ، رزرو و پرداخت هزینه بلیط هواپیما ، پرداخت از طریق دستگاه پوز و دریافت وجه از خودپردازها استفاده کنند. قابل توجه است که استفاده از ویزا کارت مسافرتی برای سایتهای غیرقانونی و شرط‌بندی ، مقدور نیست .

  • بله این نوع ویزا کارت دارای ۲ سال اعتبار است. برای تمدید ویزاکارت مسافرتی می‌توانید با مشاوران هوراداکی در تماس باشبد.

  • خیر نام دارنده این کارت در پنل شخصی درج می‌شود و بر روی کارت نام حک نمی شود.

  • کاربران می‌توانند در  کمتر از ۲ روز کاری کارت اعتباری خود را دریافت کنند.

برای مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر در زمینه خدمات ارزی مختلف و حواله ارز ، پی پال ، کارت های اعتباری بین المللی ، گیفت کارت های بین المللی ، پرداخت های خارجی ، حساب بانکی خارجی و دیگر خدمات ویژه هوراداکس ، از طریق روش های ذکر شده در صفحه تماس با ما و شماره تماس هوراداکس ، با مشاوران ما در ارتباط باشید.