معرفی مسترکارت گلد

مسترکارت گلد یکی از معتبرترین و پرتقاضاترین انواع مستکارت‌هایی می‌باشد که با داشتن ویژگی‌ها و مشخصات خاص برای مصارف متنوع مورد استفاده قرار می‌گیرد. در حالت کلی می‌توان گفت مخاطبانی که قصد خرید از سایت‌های خارجی را دارند می‌توانند با در اختیار داشتن این نوع کارت کمپانی مسترکارت از قابلیت‌های آن بهره مند شوند. هم چنین با خرید مسترکارت گلد می‌توانند در سفرهای خارجی به اجاره ماشین یا خانه و در خریدهای فروشگاهی خود از آن استفاده نمایند. مخاطبان می‌توانند با داشتن این کارت اعتباری دیگر نیازی به وجه نقد نداشته و در سفرهای خارج از کشور خود از مزیت‌های بسیار این مسترکارت استفاده نموده و با خیال آسوده و با امنیت بالا از سفر خود نهایت لذت را داشته باشند. مسترکارت گلد به عنوان یکی از معتبرترین و گران قیمت ترین انواع کارت‌های کمپانی مسترکارت برای استفاده سرمایه گذاران و کارآفرینان در اروپا در نظر گرفته شده و بر خلاف دیگر کارتهای مسترکارت یورو می‌باشد.

دریافت مشاوره رایگان از هوراداکس

این نوع کارت با داشتن قابلیت شارژ کردن از مزیت‌های بسیاری برخوردار بوده و با تفاوت این که برای گردش‌های مالی بزرگ استفاده می‌شود از این رو کاربران بایستی یک حساب بانکی بین المللی با گردش‌های مالی بیش از یک میلیون یورو به صورت سالیانه داشته باشند. مسترکارت گلد در دنیای معاملات و کارآفرین‌های بزرگ از باارزش ترین کارت‌های بین المللی شناخته می‌شود که افراد با خرید و دریافت این کارت دیگر نیازی به همراه داشتن کارت اطلاعات شخصی نداشته و با این نوع مسترکارت یک دستیار آنلاین همواره به همراه خواهند داشت. افرادی که به تجارت مشغول هستند برای نگه داشتن این نوع مسترکارت بایستی مجموع تراکنش‌های مالی آنها بیش از ۱۰۰ هزار یورو باشد در صورت عدم داشتن تراکنش‌های مالی بیش از ۱۰۰ هزار یورو، تمامی معاملات صورت گرفته با هزینه پورسانت محاسبه خواهند شد.

معرفی مسترکارت گلد

مشخصات مسترکارت گلد

مسترکارت گلد برای تاجرانی که همواره در حال سفر و انجام معاملات بزرگ هستند بهترین نوع کارت ارزی بین المللی بوده و با در اختیار داشتن این نوع مسترکارت می‌توانند از قابلیت‌ها و ویژگی‌های بسیاری برخوردار شوند. مخاطبان در صورتی که قصد دارید این کارت اعتباری را دریافت کنند با ورود به پورتال هوراد اکس می‌توانند در کوتاه ترین مدت زمان کاری در بهترین کیفیت و امنیت این کارت را تهیه و مورد استفاده قرار دهند در ادامه شما را با برخی از مشخصات مسترکارت گلد آشنا خواهیم کرد:

• انقضای ۲ ساله:

حساب مخاطبان این نوع مسترکارت مادام العمر بوده و انقضای کارت آنها ۲ ساله می‌باشد

• شارژ سریع:

می‌توان از طریق پورتال‌های معتبر در ۱ روز کاری، کارت خود را شارژ نمود

• کد سوئیفت:

مسترکارت گلد برای دریافت مبلغ بین المللی از کد سوئیفت بهره مند می‌باشد

• دارای حساب بانکی مادام العمر:

به منظور واریز به حساب مخاطبان به شکل بین المللی و مادام العمر می‌باشد

• حک برجسته نام دارنده کارت:

با هدف مانع از کپی شدن کارت نام مخاطب بر روی آن حک می‌شود

• اتصال به کیف پول‌های الکترونیک:

به کیف پول‌های پی پال و اسکریل متصل می‌باشد

• خرید آفلاین:

استفاده از این نوع مسترکارت در مکان‌هایی که به شبکه وصل نمی باشند

• پایانه‌های فروش نامحدود:

قابلیت بهره مندی در تمامی POS‌های وصل شده به مسترکارت گلد

• ارسال پیامک:

به ازای هر تراکنش صورت گرفته پیامکی ارسال می‌شود

• بدون سقف:

این نوع کارت‌های اعتباری کمپانی مسترکارت هیچ گونه سقفی ندارند

• شارژ نامحدود:

مخاطبان می‌توانند بدون مواجه شدن با محدودیتی کارت اعتباری خود را شارژ کنند

• دارای iban :

این نوع مسترکارت از شماره حساب اروپایی بهره مند می‌باشد

• امکان دریافت صورت حساب کاغذی:

در سفارت خانه‌ها و کنسولی می‌تواند به عنوان سند ارائه نمود

• سقف برداشت با از ATM :

مخاطبان می‌توانند از این نوع مسترکارت روزانه تا ۵۰۰۰ دلار نیز دریافت کنند

• کد امنیتی مسترکارت:

جهت افزایش امنیت این نوع کارت‌ها در سفارش‌های اینترنتی از کد امنیتی استفاده می‌شود

• خودپردازهای متصل به مسترکارت گلد:

قابلیت استفاده در تمامی ATM‌های متصل به این نوع مسترکارت اعتباری

معرفی مسترکارت گلد

متداول ترین سوالات مسترکارت گلد

مسترکارت گلد با داشتن پرستیژ از شبکه مسترکارت در اولویت انتخاب بسیاری از مخاطبان واقع بوده و با داشتن این نوع کارت اعتباری می‌توان در هواپیماهای بین المللی هرگونه پرداخت را توسط آن انجام نمود هم چنین هزینه‌های بسیار مناسب و ارزان صدور و شارژ آن از دیگر دلایل جذب مخاطبان به خرید و دریافت مسترکارت گلد شده است. شاید در هنگام ثبت درخواست برای خرید این نوع مسترکارت برای مخاطبان یک سری سوالات پیش آید که در خصوص متداول ترین سوالات در خرید مسترکارت گلد اشاره‌هایی خواهیم داشت:

هیچ تفاوت بارزی بین این دو نوع کارت اعتباری وجود نداشته و افراد می‌توانند با انتخاب هر دو این کارت‌ها از قابلیت‌های بی نظیر بهره مند شوند.

به منظور شارژ مجدد کارت اعتباری، مخاطبان می‌توانند از طریق پورتال هوراد اکس اقدام نموده و در ۱ روز کاری با کمترین هزینه کارت اعتباری خود را شارژ کنند.

بله! مخاطبان و دارندگان این کارت می‌توانند برای اجاره خودرو، رزرو هتل، خرید بلیط هواپیما و معاملات بزرگ از آن بهره مند شوند.

 بله! از مهمترین ویژگی‌های این نوع مسترکارت داشتن هزینه‌های ارزان خرید و شارژ مجدد نسبت به دیگر مسترکارت‌ها می‌باشد.

  • مخاطبان در زمان خرید از فروشگاه‌ها و با کشیدن کارت، معادل مبلغی که در کشور مقصد کشیده می‌شود به دلار از کارت کسر خواهد شد.

  • با توجه به اینکه دریافت پول نقد از خودپرداز‌ها در کشورهای خارجی کارمزد زیادی را به دنبال دارد از این رو بهترین کار استفاده از کارت اعتباری در خرید‌ها و پرداخت هزینه‌های سفر می‌باشد.

  • مخاطبانی که قصد خرید و دریافت این نوع مسترکارت را دارند می‌توانند با مراجعه به هوراد اکس از بهترین خدمات در جهت صدور و شارژ مجدد این نوع کارت بهره مند شوند.

برای مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر در زمینه خدمات ارزی مختلف و حواله ارز ، پی پال ، کارت های اعتباری بین المللی ، گیفت کارت های بین المللی ، پرداخت های خارجی ، حساب بانکی خارجی و دیگر خدمات ویژه هوراداکس ، از طریق روش های ذکر شده در صفحه تماس با ما و شماره تماس هوراداکس ، با مشاوران ما در ارتباط باشید.