موبایل: 09144840408-------تلفن گویا: 28426655-021------ hooradex@gmail.com

گیفت کارت iTunes

 با استفاده از گیفت کارت آیتونز میتوانید اپل آیدی خود را شارژ کرده و بروزترین خدمات شرکت اپل از جمله خرید اپلیکیشن,بازی,موسیقی و فیلم دسترسی داشته باشید

گیفت کارت iTunes هوراداکس

هوراد اکس میتواند رنج گسترده ای از گیفت کارت های شرکت اپل را در کمترین زمان صادر کند و شما قادر خواهید بود از خدمات شرکت اپل استفاده نمایید.

گیفت کارت $100

گیفت کارت $50

گیفت کارت $25

گیفت کارت $400

گیفت کارت $300

گیفت کارت $200

سوالات متداول گیفت کارت iTunes

شیوه کارکرد آیتونز(iTunes) چگونه میباشد؟

هر کارت دارای یک کد اپل آیدی میباشد که نسبت به مبلغ پرداختی شارژ میشود تا کاربر بتواند از خدمات مورد نیاز خود استفاده نماید.

چرا از گیفت کارت آیتونز ( iTunes ) باید استفاده کنیم؟

بخاطرمحدودیت تحریم ها امکان خرید محصولات شرکت اپل برای ایرانی ها ممکن نیست ولی با استفاده از آیتونز میتوان از این خدمات بهرمند شد.

نحوه کارکرد آیتونز در مک و ویندوز چگونه میباشد؟

از قسمت sign in آیدی وپسوورد خود را وارد نمایید، روی redeem کلیک نمایید، کد گیفت کارت را وارد نمایید و روی redeem کلیک نمایید.

کدام آیتم ها درآیتونز(iTunes) موجود میباشند؟

mac app store,apple music,app store,ibooks store

اگر  رمز اپل آیدی را فراموش کنیم چگونه میتوان آنرا بازیابی کرد؟

وارد سایت appleid.apple.com شوید> روی Reset your password کلیک نمایید>آدرس اپل آیدی خود را وارد نمایید>روی next کلیک کنید>اگر Email authentication را انتخاب کنید، ایمیلی ازشرکت اپل دریافت می کنید که با کلیک بر روی لینک ارسال شده در ایمیل می توانید رمز عبور جدید وارد نمایید.اگر Answer security questions را انتخاب کنید با وارد کردن جواب سوال های امنیتی که در زمان ساخت اپل آیدی وارد شده اند، می توانید رمز عبور خود را ریست نمایید. 

نحوه کارکرد آیتونز در آیفون,آیپاد تاچ,آیپد چگونه میباشد؟

وارد app store شوید،قسمت featured را انتخاب نمایید، در پایین صفحه باز شده در قسمت apple id اپل آیدی خود را وارد کنید، روی redeem کلیک نمایید، در صفحه باز شده گزینه یYou can also enter your code Manually کلیک کنید وبعد کد گیفت کارت را وارد نمایید و روی گزینه redeem کلیک کنید.