حواله مانی گرام چیست؟

همه چیزهایی که باید درباره حواله فوری ارز بدانید

مانی گرام، دومین شرکت پس از وسترن یونیون است که در زمینه جابجایی شتابان پول در سراسر جهان فعالیت می‌کند. این شرکت در سال ۱۹۴۰ در آمریکا تاسیس شده و دفتر مرکزی آن در دالاس تگزاس واقع شده است. مانی گرام در بیش از ۲۰۰ کشور شعبه فعال دارد و به طور کلی دارای ۳۴۷۰۰۰ نمایندگی در سراسر جهان است.

نحوه کار حواله مانی گرام به این صورت است که فردی که قصد فرستادن پول را دارد، وجه پرداختی و مدارک شناسایی خود را به یکی از نمایندگی‌های این شرکت برده و پس از پر کردن فرمی حاوی اطلاعاتی مانند نام و نام خانوادگی خود و نام، نام خانوادگی و شهر فرد گیرنده، آن را به همراه پول به کارگزار دفتر ارائه می‌کند.

پس از آن کارگزار کدی ۸ رقمی به فرد فرستنده خواهد داد. فرستنده این کد را تنها به فرد گیرنده می‌دهد و گیرنده با به همراه داشتن مدارک شناسایی عکس‌دار به شعبه مانی گرام در شهر خود رفته و پس از ارائه کد، وجه خود را دریافت می‌کند. لازم است بدانید که انتقال پول با روش مانی گرام تنها به چند ساعت زمان نیاز دارد.

از این روش در زمان‌هایی استفاده می‌شود که فرد گیرنده حساب بانکی ندارد و یا لازم است خیلی سریع وجه مورد نیاز را دریافت کند. مانی گرام خدمات دیگری مانند پرداخت حواله و قبوض در هر کشور را نیز ارائه می‌دهد. فردی که از این روش جهت پرداخت حواله و قبوض استفاده کند، لازم نیست که شخصا حضور یابد.

دریافت مشاوره رایگان از هوراداکس

مراحل ارسال حواله مانی گرام

شما می‌توانید به سادگی، سفارش خود را ثبت کنید:
• ثبت نام در هوراد اکس: امکان ثبت نام سریع و آسان
• پر کردن مشخصات فرد گیرنده: نام، نام خانوادگی و کشور وی را وارد کنید
• محاسبه قیمت و ثبت: پس از بررسی هزینه‌ها و تعرفه‌ها، درخواست خود را ثبت کنید
• دریافت رسید: رسید انجام را پس از ۱ تا ۳ ساعت کاری دریافت کنید

حواله مانی گرام چیست؟

ویژگی‌های حواله مانی گرام

  • از جمله مهم‌ترین ویژگی‌های مانی گرام، می‌توان به امنیت آن اشاره کرد. در واقع شما با استفاده از روش مانی گرام، رسیدی دریافت خواهید کرد که آن را به فرد گیرنده می‌دهید. اما نکته اینجاست که در صورتی که دیگران این کد را بدانند، قادر به دریافت وجه نخواهند بود. زیرا مانی گرام علاوه بر کد، نام و نام خانوادگی را نیز بررسی می‌کند.

ارسال به سراسر دنیا

مانی گرام در سراسر دنیا شعباتی دارد؛ بنابراین امکان ارسال به همه جا وجود خواهد داشت.

سرعت

حواله فوری ارز شما در ۱ الی ۳ ساعت کاری آماده خواهد شد.

امنیت

حواله فوری ارز شما در ۱ الی ۳ ساعت کاری آماده خواهد شد.

حواله مانی گرام چیست؟

کارمزد حواله مانی گرام

کارمزد حواله مانی گرام به میزان مبلغ و کشور مقصد بستگی خواهد داشت. شما می‌توانید با استفاده از خدمات حواله مانی گرام در شرکت هوراد اکس، از نرخ رقابتی هزینه‌ها و کارمزدها برخوردار شوید.

 برای مشاهده کارمزد ارسال مانی گرام در شرکت هوراد اکس، لازم است در این سایت ثبت نام کرده و در پرتال این شرکت باشید. در صورتی که از خدمات این شرکت استفاده کنید، قادر به پرداخت کمترین هزینه و کارمزد خواهید بود.

دریافت ارز محلی

در صورتی که از حواله فوری ارز مانی گرام استفاده کنید، وجه مورد نظر خود را به دلار می‎پردازید. اما گیرنده وجه را به ارز محلی دریافت می‌کند. لازم است بدانید که در برخی از کشورها، نظیر چین، می‌توان عرض مقصد را انتخاب کرد. برای مثال شما می‌توانید انتخاب کنید که دریافت کننده دلار دریافت کند و  یا معادل مبلغی که ارسال کرده‌اید، یوان دریافت نماید.

 لازم است بدانید که هزینه اکسچنج در مانی گرام بالا خواهد بود. بنابراین به طور معمول در کشورهایی که ارز دلار دریافت می‌کنند، این ارز به عنوان ارز اصلی در مقصد انتخاب خواهد شد. اما این امکان وجود دارد که برخی از کشورها فقط ارز خود را بپذیرند؛ برای مثال تایلند تنها بت را خواهد پذیرفت. در صورت بروز این اتفاق، مانی گرام ارز را چنج کرده و معادل ارز محلی را به گیرنده خواهد داد.

حواله مانی گرام چیست؟

سوالات متداول

پاسخ این سوال به میزان ارزی که قرار است انتقال دهید، بستگی دارد. ممکن است برای برخی مبالغ کارمزد مانی گرام کمتر از وسترن یونیون باشد و برعکس. برای کسب اطلاعات بیشتر در این باره ،می‌توانید با مشاوران هوراد اکس تماس حاصل فرمایید.

شما می‌توانید از طریق حواله مانی گرام مبالغ بسیار پایین (از ۵۰ دلار) را نیز ارسال کنید. حداکثر ارسال وجه نیز ۸۰۰۰ دلار آمریکا در هر تراکنش خواهد بود.

همه مراحل انتقال وجه، به صورت آنلاین قابل مشاهده بوده و گیرنده و فرستنده می‌توانند اسناد آن را در سایت مانی گرام بررسی نمایند.

شما می‌توانید با مانی گرام، حواله فوری ارز را به سراسر جهان انجام دهید. نمایندگی‌های این شرکت در اکثر نقاط جهان وجود دارند و وبسایت‌های پشتیبانی کننده آن با ۲۷ زبان دنیا در دسترس مشتریان خواهند بود.

برای پیگیری سفارش، لازم است وارد تعمیر پنل خود شده و از بخش پیگیری سفارشات، وضعیت حواله خود را بررسی نمایید.

زیرا به طور کلی نرخ حواله بیشتر از نرخ آزاد ارز خواهد بود.

نام گیرنده لازم است با مدارک معتبری نظیر پاسپورت یا کارت ملی منطبق باشد.

چرا شرکت هوراد اکس را انتخاب کنیم؟

شرکت هوراد اکس قادر به انجام حواله ارز و امور مالی بین المللی در تمام نقاط دنیا است. همچنین قابلیت انجام فوری، به ویژه برای حواله فوری، نیز در این شرکت وجود دارد. همچنین نرخ هزینه‌ها و کارمزدها در این شرکت بسیار رقابتی بوده و شما میتوانید اطمینان داشته باشید که پس از مقایسه قیمت‌ها، حواله مانی گرام خود را به هوراداکس خواهید سپرد. شما همچنین می‌توانید برای کسب اطلاعات بیشتر، با مشاوران هوراد اکس مشورت کرده و تمامی سوالات خود را از ایشان بپرسید.

برای مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر در زمینه خدمات ارزی مختلف و حواله ارز ، پی پال ، کارت های اعتباری بین المللی ، گیفت کارت های بین المللی ، پرداخت های خارجی ، حساب بانکی خارجی و دیگر خدمات ویژه هوراداکس ، از طریق روش های ذکر شده در صفحه تماس با ما و شماره تماس هوراداکس ، با مشاوران ما در ارتباط باشید.