آشنایی با گیفت کارت آمازون

معرفی گیفت کارت آمازون

گیفت کارت آمازون چیست و چه کاربردی دارد؟ در ادامه در نظر داریم اطلاعاتی کامل در این مورد در اختیار شما عزیزان قرار دهیم، با ما همراه باشید.

با استفاده از گیفت کارت آمازون می توانید خریدهای خود را با اطمینان بیشتر و البته به آسانی انجام دهید. شرکت آمازون به عنوان یکی از بزرگترین فروشگاه‌های اینترنتی تنوع وسیعی از محصولات را در اختیار کاربران قرار داده است. این شرکت ارسال مستقیم محصول به ایران ندارد. اما با روش‌هایی که می‌توانید در مشاوره با هوراداکس از آن‌ها مطلع شوید، مقدور خوهد بود. البته برخی از افراد هم با ارائه آدرس پستی دوستان و خویشاوندان خود در خارج از کشور به صورت غیر مستقیم کالای مد نظر خود را خریداری می‌کنند. با استفاده از کارت amazon یک فرصت مناسب برای خرید محصولات به صورت آنلاین پدید آمده است. به منظور مشاوره جهت اطلاع از روش‌های صدور amazon gift card ، می توانید با شماره های موجود با کارشناسان هوراداکس تماس حاصل فرمایید و راهنمایی لازم را به دست آورید.

دریافت مشاوره رایگان از هوراداکس

مزایای گیفت کارت آمازون  عبارتند از:

• هزینه ای بابت خرید کسر نمی شود

• امکان واگذاری موجود است

• هر زمان قابل استفاده می باشد

آشنایی با گیفت کارت آمازون

انواع گیفت کارت آمازون

این کارت هدیه در اعتبار های مختلفی از جمله موارد زیر به فروش می رسد:

–گیفت کارت ۵ دلاری آمازون

–گیفت کارت ۱۰ دلاری آمازون

–گیفت کارت ۱۵ دلاری آمازون

–گیفت کارت ۲۰ دلاری آمازون

–گیفت کارت ۲۵ دلاری آمازون

–گیفت کارت ۵۰ دلاری آمازون

- گیفت کارت ۱۰۰ دلاری آمازون

کد تصویری خاصی بر روی هر یک از انواع گیفت کارت Amazon موجود است که در خرید های انجام شده باید از آن به عنوان کد کاربری استفاده کنید. برای خریدهایی که اعتبار شما بیش از اعتبار کارت هدیه باشد، باید مابقی هزینه از طریق کارت بانکی پرداخت گردد. در ترید با استفاده از amazon gift card هیچ گونه هزینه‌ای به عنوان کارمزد کسر نمی شود. از سوی دیگر اگر در حین خرید، سیستم متوجه آن شود که این کارت توسط روش های نادرست دریافت شده است، به آسانی می تواند حساب شما را مسدود کند. به همین دلیل تاکید می‌شود آن را از مراکز مطمئن خریداری کنید.

آشنایی با گیفت کارت آمازون

کاربرد گیفت کارت آمازون

گیفت کارت آمازون برای خرید از فروشگاه اینترنتی آمازون بیشتر مورد استفاده قرار می‌گیرد. برای ایرانیان نیز می‌تواند یک گزینه عالی برای خرید محصولات به صورت آنلاین باشد. با استفاده از این کارت هدیه بین‌المللی می‌توانید به‌راحتی از تخفیف‌های خاصی نیز بهره‌مند شوید. شرکت آمازون برای کاربران دارنده ی این کارت، فرصت های ارزشمندی در نظر دارد.

برخی از وب سایت ها نیز شرایط لازم برای استفاده از کارت هدیه آمازون را ایجاد کرده اند. شما با انتخاب این کارت هدیه می‌توانید بسیاری از برنامه های لازم برای موبایل و نرم‌افزارهای مختلف را خریداری کنید. به طور کلی برای افرادی که خرید های آنلاین از فروشگاه های اینترنتی را به صورت دائمی انجام می‌دهند، خرید گیفت کارت به خصوص کارت هدیه آمازون ، می‌تواند در بلند مدت مزایای بسیار زیادی داشته باشد. دانشجویان و افراد محصل با توجه به این گزینه که ِدر وب سایت آمازون می توان به تنوع وسیعی از کتاب ها دست یافت، می توانند با بهره‌مندی از کارت هدیه آمازون، در مدیریت هزینه‌های خود موفق‌تر باشند.

استفاده از کارت هدیه آمازون

استفاده از Gift Card Amazon بسیار آسان بوده و خرید کارت هدیه آمازون در مدت زمان کوتاه انجام می‌شود. شما با وارد کردن کد درج شده بر روی کارت و پسورد اخذ شده، می‌توانید خرید خود را با سرعت و امنیت بالا نهایی کنید. شما می‌توانید جهت شارژ کارت هدیه آمازون از هوراداکس مشاوره لازم را دریافت کنید. گفتنی است که باید از گیفت کارت خود به خوبی نگهداری کنید زیرا شرکت آمازون هیچ گونه مسئولیتی در قبال دزدیده شدن و یا مخدوش شدن آن ندارد. این کارت به منزله پول است و دزدیده شده آن سبب از بین رفتن اعتبار موجود در آن می‌شود.

آشنایی با گیفت کارت آمازون

سوالات متداول

  • هوراداکس یکی از مطمئن‌ترین مراکز مشاوره جهت تهیه انواع گیفت کارت های اعتباری است.

  • زمانی که گیفت کارت ارزانی به شما پیشنهاد می شود، حتما آن را به دقت بررسی کنید. زیرا ممکن است گیفت کارت هک شده باشد و توسط کاربران اصلی شان مسدود شده باشد.

  • راهکارهایی برای خرید و فروش کارت هدیه و نقد کردن کارت هدیه آمازون وجود دارد که می‌توانید جهت اطلاع از آن‌ها با ما در تماس باشید. یک راهکار مناسب در این زمینه وب سایت های خاص هستند که امکان خرید و فروش گیفت کارت های مختلف مثل amazon gift card را در اختیار کاربران قرار داده اند. البته برای این منظور هزینه ای از اعتبار شما، کسر می شود. همچنین شما می‌توانید آن را به طور  مستقیم به دوستان خود بفروشید. 

برای مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر در زمینه خدمات ارزی مختلف و حواله ارز ، پی پال ، کارت های اعتباری بین المللی ، گیفت کارت های بین المللی ، پرداخت های خارجی ، حساب بانکی خارجی و دیگر خدمات ویژه هوراداکس ، از طریق روش های ذکر شده در صفحه تماس با ما و شماره تماس هوراداکس ، با مشاوران ما در ارتباط باشید.