معرفی گیفت کارت Google Play

گیفت کارت Google Play یکی از معتبرترین کارت‌های عرضه شده توسط کمپانی گوگل است. این کارت هدیه برای استفاده در خریدهای اینترنتی از اپلیکیشن گوگل پلی، مورد توجه مخاطبان واقع شده است. این فروشگاه با داشتن نسخه تحت وب و نسخه اپلیکیشن در موبایل و سیستم‌های دارای سیستم‌عامل اندروید سرویس‌دهی دارد و تمامی برنامه‌های مورد نیاز اندوریدی را ارائه می‌دهد. صاحبان و دارندگان گیفت کارت Google Play می‌توانند بدون هیچ محدودیتی در هر زمان از فروشگاه گوگل پلی به خرید خدمات و محصولات بپردازند.

 با توجه به اینکه این نوع گیفت کارت تاریخ انقضا ندارد، افراد براساس نیاز خود در هر زمانی که میخواهند میتوانند خرید خود را از گوگل پلی انجام دهند. در کنار تمامی مزیت‌های گیفت کارت گوگل پلی می‌توان گفت از امکان انتقال اعتبار برخوردار نمی باشد. تنها برای پرداخت‌های درون برنامه‌ای گوگل پلی می‌توان از این نوع کارت استفاده نمود. توجه داشته باشید که این نوع گیفت کارت تنها مختص گوگل پلی بوده و تنها در این برنامه مورد استفاده قرار می‌گیرد.

دریافت مشاوره رایگان از هوراداکس

انواع گیفت کارت Google Play

گیفت کارت Google Play در انواع مختلفی با اعتبارهای متنوع قابل صدور بوده و افراد با توجه به خواست خود می‌توانند یکی از مناسب ترین گزینه‌ها را انتخاب کنند. با توجه به اینکه شرکت‌های متعددی در زمینه صدور این نوع گیفت کارت فعالیت می‌کنند، کارفرمایان می‌توانند با مراجعه به معتبرترین پورتال در جهت دریافت گیفت کارت Google Play اقدامات لازم را انجام دهند. همچنین می‌توانید از راهنمایی و همراهی مشاوران هوراداکس نیز بهره‌مند شوید. از انواع گیفت کارت‌های گوگل پلی می‌توان موارد زیر را نام برد:

گیفت کارت ۵ دلاری گوگل پلی آمریکا تا انتخاب گیفت کارت ۲۰۰ دلاری گوگل پلی آمریکا

گیفت کارت ۱۰ پوندی انگلیس تا گیفت کارت ۱۰۰ پوندی انگلیس

گیفت کارت ۲۰ دلاری گوگل پلی استرالیا تا گیفت کارت ۱۰۰ دلاری گوگل پلی استرالیا

در نظر داشته باشید که برای استفاده از گیفت کارت در فروشگاه گوگل پلی حتما از آی پی آمریکا استفاده کنید. چرا که در غیر این صورت به دلیل تحریم ایران، با مشاهده آیدی ایران، گیفت کارت شما غیر فعال خواهد شد. توصیه می‌شود در زمان خرید از گوگل پلی به قیمت نرم افزارها دقت داشته باشید. در صورت عدم نمایش قیمت‌ها به دلار، در این صورت در لوکیشن آمریکا و نمایش فروشگاه مربوط به آمریکا برای شما شناسایی نشده است. دراین زمان، باید بعد از فعال کردن آی پی آمریکا، از تنظیمات گوشی خود به بخش apss رفته و گوگل پلی استوری را انتخاب کنید و دکمه clear deta را بزنید، سپس برنامه را مجدد باز کنید.

معرفی گیفت کارت Google Play

موارد استفاده از گیفت کارت Google Play

همانطور که در بخش‌های قبلی اشاره کردیم، تنها مورد استفاده از گیفت کارت Google Play در اپلیکیشن گوگل پلی است. در هیچ زمینه دیگری نمی‌توان از این نوع گیفت کارت استفاده کرد. این کارت هدیه از مزیت‌های بسیاری نیز برخوردار بوده و از طریق آن میتوان برنامه بازی و بسیاری از نرم افزارهای دیگر را خریداری و هزینه را به صورت آنلاین از درگاه گوگل پلی پرداخت نمود. با توجه به نوع گیفت کارت صادر شده از کشورهای مختلف، افراد بایستی هنگام شارژ حساب کاربری، به همان کشور تغییر آی پی بدهند. برای مثال می‌توان گفت در صورت صدور گیفت کارت گوگل پلی آمریکا، کشور حساب کاربری شما نیز باید آمریکا باشد.

نحوه تهیه گیفت کارت Google Play

با توجه به حساسیت‌هایی که در استفاده از گیفت کارت گوگل پلی وجود دارد، افراد بایستی در تهیه و صدور آن از مشاوره‌های حرفه‌ای در این خصوص کمک بگیرند. برای ساخت حساب کاربری گوگل پلی نیاز به یک اکانت جیمیل می‌باشد که با درج تمامی مشخصات خواسته شده و وریفای کردن حساب، در مدت زمان بسیار کوتاه، کارت اعتباری متقاضی صادر و ارائه می‌گردد.

متداول ترین سوالات گیفت کارت Google Play

رایج ترین سوالات کارفرمایان در هنگام تقاضای خرید و صدور گیفت کارت گوگل پلی می‌توان موارد زیر را بیان کرد:

  • این نوع گیفت کارت در هر زمان و تاریخی قابل استفاده بوده و تاریخ انقضا گیفت کارت گوگل پلی نامحدود ندارد.

  • به منظور دریافت کارت اعتباری گوگل پلی و افتتاح اکانت می‌توانید از مشاوران سایت هوراداکس راهنمایی دریافت کنید.

  • استفاده با استفاده از Google Play Gift Card میتوانید به خرید برنامه‌های پولی داخل گوگل پلی بپردازید. 

برای مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر در زمینه خدمات ارزی مختلف و حواله ارز ، پی پال ، کارت های اعتباری بین المللی ، گیفت کارت های بین المللی ، پرداخت های خارجی ، حساب بانکی خارجی و دیگر خدمات ویژه هوراداکس ، از طریق روش های ذکر شده در صفحه تماس با ما و شماره تماس هوراداکس ، با مشاوران ما در ارتباط باشید.