موبایل: 09144840408-------تلفن گویا: 28426655-021------ hooradex@gmail.com

 

شرایط پرداخت و دریافت مبالغ ریالی

  • شرایط پرداخت :

با توجه به تغییرات جدید بانک مرکزی در زمینه نقل  وانتقالات بانکی ، کلیه تسویه حساب های ریالی و ارزی تا 24 ساعت کاری ممکن است به تاخیر بیانجامد، هر چند ما تمام تلاش خود را میکنیم که تسویه حساب ها به صورت آنی صورت گیرد.

همچنین حواله های پایا و ساتنا هر روز 1 بار و فقط در ساعت 15:45 به حساب مقصد واریز میشوند.

  • شرایط دریافت :

به محض اینکه مبالغ شما از طریق حواله های بانکی به حساب های معرفی شده زیر واریز گردد، ریت قیمت ارزی نسبت به تایم دریافت مبلغ بسته خواهد شد.

 

پرداخت های آنلاین رایج

مواردی از قبیل پرداخت دانشجویی و اپلای، پرداخت های مسافرتی و مهاجرتی، پرداخت های کنفرانس ها و سمینارها، خرید از وب سایت های خارجی ، پرداخت آزمون های بین المللی و سایر موارد…

پشتیبانی 24 ساعته

شما میتوانید در 24 ساعت شبانه روز سفارش های خود را ثبت کنید و با خیالی آسوده به کارهای روزمره خود برسید ، حتی اگر سوالی داشتید با راه های ارتباطی ما میتوانید در تماس باشید.

نقد کردن درآمد ارزی

هوراد اکس میتواند درآمدهای ارزی شما را به صورت مختلفی به ریال تبدیل کند، روش هایی که پیشنهاد میشود شامل پیپال، اسکریل، وسترن یونیون، ارزهای دیجیتالی و معرفی حساب های ارزی دارای کد سوئیفت متصل به ویزا و مستر کارت و موارد دیگر میباشد…

حفظ حریم شخصی کاربران

مجموعه هوراد اکس به حریم شخصی کاربران متعهد است و اطلاعات شخصی مشتریانی که توسط هوراد اکس دریافت میگردد، تنها جهت احراز هویت افراد میباشد و هیچگونه استفاده دیگری ازآن نمیشود.

احراز هویت

دریافت مبلغ ریالی یا دریافت مبلغ ارزی

ارسال مبلغ ارزی یا ارسال مبلغ ریالی