04433436571-09144840408-02128426655 hooradex@gmail.com

Lodge Australia لاج استرالیا

استرالیا یکی از کشور هایی است که داری اقتصاد و شرایط رفاهی خوبی میباشد که به همین خاطر افراد زیادی برای مهاجرت به این کشور اقدام میکنند.متقاضیان باید ثبتنام کرده و مدارک خود را تحویل دهند که به این مرحله لاج گفته میشود. 

LODGES Of Australia لاج استرالیا

لاج استرالیا

چنانچه قصد پرداخت هزینه لاج استرالیا را دارید هوراداکس قادر به پرداخت میباشد، لذا با کلیک بر روی لینک زیر سفارش خود را در پنل کاربری خود ثبت کنید…

سوالات متداول لاج استرالیا

لاج استرالیا را به چند شیوه میتوان انجام داد؟

شما میتوانید لاج استرالیا را به دو شیوه:

1.لاج آنلاین Online Lodge

2.لاج آفلاین یا کاغذی  Paper-Based/Offline Lodge

مراحل کاری لاج آنلاین چگونه میباشد؟

در لاج آنلاین شما باید به سایت سفارت استرالیا مراجعه کنید و فرم مهاجرت را تکمیل کرده و هزینه آنرا پرداخت کنید و پس از آن مدارک خود را اسکن کرده و آپلود کنید.

مراحل کاری لاج آفلاین یا کاغذی چگونه است؟

در لاج آفلاین شما باید از فرم های مورد نظر پرینت گرفته و بصورت دستی آنها را تکمیل کنید و بعد فرم ها را به همراه مدارک مورد نیاز به سفارت استرالیا پست کنید.

پرداخت هزینه لاج استرالیا به چه صورت میباشد؟

برای پرداخت هزینه ها شما باید از طریق حساب های بین المللی اقدام کنید که هوراد اکس این امکان را فراهم کرده است که حساب ویزا و مسترکارت به نام خود شخص افتتاح کند و یا میتوان از طریق حساب های هوراد اکس اقدام به پرداخت هزینه ها کرد.

آیا لاج آنلاین با آفلاین تفاوتی در روند کاری دارند؟

بله،لاج آنلاین مراحل کاری به ترتیب پیش میرود و اگر شما کسری در مدارک ها تکمیل فرم ها داشته باشید متوجه میشوید و مدارک و فرم ها زود تر بدست سفارت میرسد ولی در لاج آفلاین این مراحل دیرتر اتفاق می افتد.

زمان پرداخت لاج استرالیا چقدر میباشد؟

هوراد اکس میتواند پرداخت هزینه لاج استرالیا Lodges Of Australia را در کمتر از 3 ساعت انجام دهد.