موبایل: 09144840408-------تلفن گویا: 28426655-021------ hooradex@gmail.com

پی پال PayPal 

پی پل PayPal یک شرکت آمریکایی است که سیستم پرداخت آنلاین به صورت جهانی عرضه می کند. این سیستم از انتقال پول آنلاین و درگاه پرداخت اینترنتی در بسیار از کشورها پشتیبانی می کند. هوراد اکس میتواند خدمات مقابل را برای این شرکت آمریکایی در ایران ارائه دهد که شامل شارژ حساب پی پال، افتتاح حساب پی پال، نقد کردن پی پال و پرداخت با پی پال (خرید اینترنتی) می باشد.

خدمات هوراد اکس برای سرویس پی پل 

از طریق هوراد اکس میتوانید دلار PayPal خود را نقد کنید، اینوویس (فاکتور) خود را پرداخت کنید، به دوستان و آشنایان خود هدیه پی پل ارسال کنید، خرید های اینترنتی  خود را انجام دهید و درنهایت اینکه حساب پیپال وریفای شده افتتاح کنید…

شارژ حساب پی پال

شارژ اکانت پی پال اشخاص ، شرکت ها و موسسات

شارژ پی پال دوستان و آشنایان و خانواده

ارسال هدیه پیپال

 

 

پرداخت با پی پال

خرید از پایانه های اینترنتی

خرید دامین،هاست، سرور و تمدید آنها

پرداخت حق اشتراک سایت ها

پرداخت اپلیکیشن فی ، آزمون های بین المللی و مقالات ژورنال

خرید از eBay، AMAZAON

افتتاح حساب پی پال

افتتاح حساب وریفای شده 

افتتاح حساب در کشور های اروپایی

دسترسی به IP اختصاصی اروپا

اتصال به ویزا کارت 

افتتاح حساب در کمتر از سه روز کاری

درآمد ارزیتان را با پی پال نقد کنید

طراحان وب سایت ، اپلیکیشن و لوگو ، برنامه نویسان، عکاسان ، تاجران میتوانند از طریق سرویس پی پال هوراد اکس درآمدهای ارزی خود را از سرویس نقد کردن پی پال با ارسال پیام به شماره واتس آپ زیر به ریال تبدیل کنند.

09144840408

نقد کردن پی پال

نقد کردن پی پال

بهترین نرخ تبدیل دلار به ریال

 

کمترین زمان نقد کردن درآمد ارزی

 

چگونه درآمد ارزی داشته باشم؟

روزانه سایت ها و سرویس های زیادی وجود دارند که به کاربران این فرصت را به وجود می آورند تا در آمد ارزی از طریق پیپال داشته باشند. شما میتوانید به صورت از راه دور با استفاده از یک لپ تاپ ، اینترنت و تخصص خودتان در این سرویس ها ثبتنام کنید و در آمد ارزی کسب کنید. اکنون برای اینکه بخواهید درآمد دلاری خود را به ریال تبدیل کنید با استفاده از سرویس پیپال هوراد اکس موفق به انجام این کار خواهید شد. در جدول زیر به تعدادی از سایت هایی که به رشد در آمد ارزی شما میتواند کمک کند اشاره میکنیم.