آشنایی کامل با آزمون IELTS

آزمون‌IELTSچیست؟

مراحل ثبت نام آن چیست؟

آزمون‌ IELTS چیست؟مراحل ثبت نام آن چیست؟ هزینه درخواستی برای این آزمون چقدر می‌باشد؟ چقدر هزینه لازم برای ثبت نام در این آزمون را پرداخت کنیم؟ در ادامه در نظر داریم به طور کامل اطلاعات مفیدی در مورد آزمون آیلتس و پرداخت هزینه آزمون های خارجی در اختیار شما عزیزان قرار دهیم. با ما همراه باشید.

آزمون‌ IELTS یکی از آزمون‌های جامع تسلط زبان انگلیسی می‌باشد که کاربرد بسیاری دارد و توانسته از محبوبیت بالایی برخوردار باشد. این آزمون به عنوان یکی از معتبرترین آزمونهای بین المللی زبان انگلیسی شناخته می‌شود و جزو آزمون‌های بریتانیایی طبقه بندی می‌گردد. هر ساله افراد بسیاری در سراسر جهان در این آزمون به منظور ارائه مدرکی دال بر تسلط زبانی در این آزمون شرکت می‌کنند. در آزمون‌ IELTS چهار مهارت فردی مورد ارزیابی قرار می‌گیرد:

  • خواندن (Reading)
  • نوشتن (Writing)
  • گوش کردن (Listening)
  • صحبت کردن (Speaking)

دریافت مشاوره رایگان از هوراداکس

معمولا آزمون آیلتس در دو روز برگزار می‌شود که در جلسه کتبی سه مهارت اول و در جلسه شفاهی، صحبت کردن مورد ارزیابی قرار می‌گیرد. آزمون IELTS به طور کلی در دو دسته ، آکادمیک و جنرال برگزار می‌شود. افرادی که قصد تحصیل در کشورهای خارجی دارد به منظور ارائه مدرک نیازمند شرکت در آزمون آکادمیک آیلتس هستند. جهت موفقیت در این آزمون لازم است علاوه بر دانش زبانی، توانایی خود را در شرکت در آن افزایش دهید. تکنیک‌های خاصی برای موفقیت در آزمون در دست است که با تمرین و تکرار می‌توان به موفقیت لازم دست یافت.

آشنایی کامل با آزمون IELTS

آزمون IELTS برای مهاجرت به به کدام کشورها کاربرد دارد؟

مدرک آیلتس مورد تایید و قابل قبول در بسیاری از کشورهای جهان است. حتی اگر برخی از دانشگاه‌ها مدرک خاصی از جمله تافل به منظور اخذ پذیرش درخواست کنند، فرد در صورت داشتن مدرک آیلتس می‌تواند از مزیت تبدیل نمره این دو آزمون بهره مند شوند.‌ اگر چه هر یک از آزمون‌های شناخته شده زبان دارای مزیت خاصی هستند ولی آزمون‌ IELTS معمولا در نظر دیگران توانسته است از محبوبیت بالایی برخوردار گردد. نمره این آزمون بین ۰ تا ۹ می‌باشد و برای تحصیل در دانشگاه‌ها مختلف جهان معمولا کسب امتیاز ۶.۵ به بالا به ویژه در مقاطع بالاتر کافی خواهد بود.‌ از مزایای داشتن مدرک آیلتس می‌توان موارد زیر را نام برد:

• معتبر در بسیاری از کشورها

• دارای دو سال اعتبار

• ضروری برای اخذ ویزای کار

• امکان تدریس در مدارس و دانشگاه‌ها

• امتیاز مثبت برای مهاجرت به کشورهای دیگر

• ضروری برای تحصیل در کشور‌های خارجی

به منظور ثبت نام در آزمون IELTS لازم است ماهها قبل اقدامات ثبت نام را در اولویت قرار دهید زیرا ممکن است ظرفیت موجود پر شود و برای روز خاص شرایط ثبت نام نداشته باشید. در ایران فقط برخی از مراکز خاص هستند که شرایط برگزاری این آزمون را دارند. هر کدام از آنها می‌تواند گزینه خوبی باشد. پیشنهاد ما برای شما آن است که قبل از اینکه در ازمون اصلی شرکت کنید حتما در آزمون‌های آزمایشی آزمون IELTS شرکت کرده و سعی کنید مهارت خود را محک بزندی در این صورت به راحتی می‌توانید به ضعف‌های خود پی ببرید. مراکز مختلفی هستند که در این زمینه خدمات مطلوبی ارائه می‌دهند ولی حتما مرکز و موسسه ای را اولویت قرار دهید تا قرار است در آن مکان، در ازمون اصلی شرکت کنید.در این حالت می‌توانید به راحتی استرس آزمون را مهار کنید.

آشنایی کامل با آزمون IELTS

هزینه آزمون IELTS

هزینه ثبت نام در آزمون‌ IELTS در بازه‌های زمانی متفاوت است . به منظور اطلاع از هزینه‌ روز می‌توانید با ما در تماس باشید. متاسفانه مبلغی که برای این آزمون از داوطلبان درخواست می‌شود مبلغ کمی نیست به همین دلیل لازم است آمادگی کافی صورت گیرد. به منظور پرداخت هزینه آزمون نیز حتما روش‌های معتبر را هدف قرار دهید زیرا هرگونه سهل انگاری می‌تواند هزینه صرف شده را به باد دهد.‌ از جمله روش‌های مختلف برای پرداخت هزینه آزمون‌ IELTS می‌توان موارد زیر را نام برد: 

• ویزا کارت

• مستر کارت

• کیف پول‌های الکترونیکی مثل پی پال یا وسترن یونیون

به منظور بهره مندی از پرداخت ارزی در بستر اینترنت همین اکنون می‌توانید با ما با شمارههای موجود در تماس باشید و راهنمایی کامل را به دست آورید. ما اینجا هستیم تا شما با اطمینان کامل بتوانید جابجایی ارز در بستر اینترنت را نهایی کنید. همانطور که اشاره شد هزینه ازمون مقدار قابل ملاحظه ای است و در سال‌های اخیر نیز به دلیل تورم ایجاد شده در قیمت ارز دلار ، شاهد افزایش قابل ملاحظه آن هستیم. هزینه درخواستی برای آزمون IELTS آکادمیک و جنرال یک مقدار مشخص است. با تلاش و تمرین کافی می‌توانید به راحتی نمره مد نظر خود را به دست آورید. کتاب‌های جلد یک تا جلد ۱۴ کمبریج بهترین منبع به منظور تمرین و تکرار است. هر یک از این کتاب‌ها دارای ۴ آزمون جداگانه هستند و می‌تواند تمرین مناسبی را برای شرکت در آزمون IELTS در اختیار کاربران قرار دهند. پیشنهاد میکنیم حتما مطالب موجود از جلد ۹ تا ۱۴ را قبل از شرکت در آزمون آیلتس مطالعه کنید. کلاس‌های آمادگی اگر چه گزینه مناسبی برای موفقیت در این آزمون است ولی به منظور موفق شدن باید به توانایی‌های خود تمرکز کنید، هر چه بیشتر با تکنیک‌های آزمون آشنا شوید به مراتب می‌توانید نمره و امتیاز مد نظر خود را به دست آورید.

آشنایی کامل با آزمون IELTS

مراحل ثبت نام آزمون IELTS

به منظور ثبت نام در آزمون‌ IELTS می‌توانید مراحل لازم را دنبال کنید:

  • به وب سایت اصلی مربوط مراجعه کنید
  • مکان و زمان‌ شرکت در آزمون را مشخص کنید
  • فرم اطلاعات را تکمیل کنید
  • هزینه مربوط را پرداخت کنید

حتما از شماره‌های پیگیری اسکرین و یا پرینت بگیرید تا در مراحل بعدی بتوانید به منظور اطلاع از نتایج آزمون مورد استفاده قرار دهید نتایج آزمون به صورت آنلاین معمولا بعد از دو هفته مشخص می‌شود، به منظور دسترسی به نتایج آزمون به صورت فیزیکی نیز در بیشتر مواقع مرکزی که برای شرکت در آزمون انتخاب کرده اید، آدرس مشخصی از شما دریافت می‌کند و بعد از یک بازه زمانی خاص، نتایج را به دست شما خواهند رساند. البته به صورت حضوری نیز می‌توانید مراجعه کنید. از مهمترین معایب آزمون IELTS می‌تواند به کوتاه بودن بازه زمانی قابل قبول آن اشاره کرد. البته مدرک آزمون تافل نیز همانند آزمون IELTS فقط به مدت دو سال اعتبار دارد و بعد از منقضی می‌شود. هزینه گزافی که برای شرکت در این آزمون‌ها درخواست می‌شود، با این محدودیت زمانی، معمولا خوشایند نیست. به همین دلیل زمانی که به طور کامل به شرکت در ازمون مطمئن شدید، اقدامات شرکت را در اولویت قرار دهید. هزینه لازم شرکت در آزمون IELTS را می‌توانید با استفاده از خدمات هوراداکس در زمینه جابه جایی ارز در بستر اینترنت ، نهایی کنید.

پرداخت هزینه آزمون IELTS

به منظور پرداخت هزینه آزمون IELTS روش‌های مختلفی در دست است که یکی از مطمئن ترین آنها به کارگیری پرداخت ارزی می‌باشد. به منظور بهره مندی از خدمات مربوط می‌توانید با ما با شماره‌های موجود در تماس باشید ، کارشناسان ما اطلاعات و راهنمایی لازم را به طور کامل در اختیار شما قرار خواهند داد. به منظور بهره مندی از خدمات پرداخت آنلاین با استفاده از روش‌های بین المللی حتما مراکز و صرافی‌های معتبر را هدف قرار دهید تا بتوانید از کیفیت کار مطمئن باشید زیرا متاسفانه سودجویان و کلاهبردارن بسیاری هستند که در صدد فریب افراد بوده و معمولا هزینه‌های کمتری نیز درخواست می‌کنند. به همین دلیل تاکید می‌شود که حتما با بررسی دقیق مراکز معتبر را انتخاب کنید. یک موسسه معتبر هرگز به منظور هزینه‌های جزیی، اعتبار خود را زیر سوال نخواهد برد. هوراداکس با بهره مندی از نماد اعتماد الکترونیکی و بکارگیری کارشناسان با تجربه و کاردان، مفتخر آن است که در همه این سال‌ها توانسته است رضایت کامل را به دست آورد. اعتماد شما، سرمایه ما است. تردید نکنید همین اکنون با استفاده از شماره‌های تماس و یا چت آنلاین موجود در اولین صفحه وب سایتمان با ما در تماس باشید و از مشاوره رایگان به منظور جابجایی ارز در بستر اینترنت بهره مند شوید. با ما در کوتاهترین مدت زمان و پرداخت مناسب ترین کارمزد می‌تواند از خدمات یاد شده بهره مند باشید.

برای مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر در زمینه خدمات ارزی مختلف و حواله ارز ، پی پال ، کارت های اعتباری بین المللی ، گیفت کارت های بین المللی ، پرداخت های خارجی ، حساب بانکی خارجی و دیگر خدمات ویژه هوراداکس ، از طریق روش های ذکر شده در صفحه تماس با ما و شماره تماس هوراداکس ، با مشاوران ما در ارتباط باشید.