همه چیزهایی که باید درباره حواله UPT ترکیه بدانید

مقدمه حواله UPT ترکیه

حواله UPT ترکیه که کلمه آن، مخفف نقل و انتقالات پرداخت جهانی است؛ یک بستر انتقال پول و پرداخت، جهت پرداخت‌های نقدی محلی بین المللی، حساب و کارت اعتباری به شمار می‌رود. UPTاولین پلتفرم ملی انتقال پول و پرداخت جهانی در سراسر ترکیه است. افراد می‌توانند برای ارسال یا دریافت پول از حساب بانکی، کارت اعتباری یا نام از داخل یا به صورت بین‌المللی به چندین ارز مورد استفاده قرار گیرد.

UPT   با دستیابی به ۴۰۰ هزار مکان خدمات دهی در تقریبا ۲۱ کشور جهان، به رشد خود را در ۵ قاره ادامه می‌دهد. این شبکه گسترده،UPT  را به محبوب‌ترین سیستم انتقال ترکیه در داخل و خارج از کشور تبدیل کرده است.

دریافت مشاوره رایگان از هوراداکس

UPT نسل جدیدی از سیستم انتقال پول است که برای ارسال و دریافت نقل و انتقالات پول داخلی و بین المللی به یورو، دلار آمریکا، لیره و پوند برای پرداخت نقدی، یا به حساب بانکی یا کارت اعتباری محلی از هر محل سرویس دهی UPT در سراسر جهان فعالیت میکند. پول ارسال شده به طور خودکار به حساب بانکی یا کارت اعتباری منتقل خواهد شد. در واقع UPT بزرگترین بانک سرمایهگذاری در ترکیه محسوب میشود. امروزه میلیون‌ها نفر در سراسر جهان این سیستم را برای انتقال پول ترجیح میدهند. این سیستم نسبت به سایر سیستم‌های انتقال پول متفاوت است. زیرا به یک زیرساخت فنی متفاوت بر اساس رضایت مشتری و سیستم خدمات مشتری مجهز است.

ویژگی‌های حواله UPT ترکیه

• ارزان

این سیستم از بانک‌ها یا سایر شرکت‌های انتقال پول ارزان‌تر است و کسر یا هزینه‌ای برای گیرنده شما ندارد.

• سریع

پرداخت نقدی در عرض چند دقیقه دریافت می‌شود.

• گسترده

شما میتوانید از طریق این سیستم، به بیش از ۱۰ هزار مکان در ترکیه و بیش از ۴۰۰ هزار مکان در سراسر دنیا پول ارسال و دریافت کنید.

• آسان

شما می‌توانید معاملات خود را تنها با میزان اندکی جزئیات انجام دهید.

همه چیزهایی که باید درباره حواله UPT ترکیه بدانید

نحوه ارسال پول با استفاده از حواله UPT ترکیه

برای ارسال پول با استفاده از حواله UPT ترکیی تنها مراحل زیر را دنبال کنید:

 • به هر مکانUPT  در سراسر جهان بروید. 
 • شناسنامه یا گذرنامه خود را به همراه داشته باشید و فرم درخواست را پر کنید.
 • مبلغی که می‌خواهید ارسال کنید را پرداخت نمایید.
 • پس از آن یک شماره مرجعUPT  به شما داده می‌شود که باید آن را به گیرنده ارائه دهید.
 • UPTهمچنین پیامکی به شماره همراه گیرنده، که توسط فرستنده در لحظه درخواست داده شده است، ارسال می‌کند.

نحوه دریافت پول با استفاده از حواله UPT ترکیه

• با در دست داشتن کارت شناسایی معتبر خود، به نزدیکترین مکان سرویس دهی UPT بروید.

• شماره مرجع ارسال شده توسط فرستنده را به نماینده مربوطه ارائه داده و هویت خود را تایید کنید.

• از محل خدمات UPT مربوطه پول خود را دریافت نمایید.

همه چیزهایی که باید درباره حواله UPT ترکیه بدانید

سوالات متداول

محل‎های خدمت دهی UPT  دفاتر، شعبات بانکی یا مغازه‌هایی هستند که می‌توانید معاملات UPT  خود را در آنها انجام دهید.

در ترکیه:

 • کلیه دفاتر پست ترکیه (PTT)
 • شعب بانکAktif
 • دفاترUPT

در سراسر جهان:

بانک‌های انتقال پول که معاملات UPT را ارائه می‌دهند

بزرگسالان با حساب بانکی یا بدون آن، می‌توانند از طریق UPT  پول ارسال یا دریافت کنند.

ارسال پول به حساب IBAN  و کارت اعتباری، برای انتقال پول داخلی در ترکیه می‌تواند در همان روز تا ساعت ۱۶:۳۰ دقیقه بعد از ظهر روزهای کاری انجام گیرد. برای ساعات بعدی و تعطیلات می‌توانید در روز کاری بعدی تراکنش خود را انجام دهید.

ارسال پول به حساب و IBAN، برای انتقال پول به خارج از کشور می‌تواند در همان روز تا ساعت ۱۶:۳۰ دقیقه بعد از ظهر در روزهای کاری انجام شود. برای ساعات بعدی و تعطیلات می‌توانید در روز کاری بعدی تراکنش خود را انجام دهید. ارسال معاملات پولی به نام، می‌تواند در همان روز در ساعت کاری انجام شود.

مقرون به صرفه: نسبت به نرخ‌های اعمال شده توسط بانک‌ها و سایر شرکت‌های انتقال پول، بسیار به صرفه است و هیچ کمیسیونی توسط ذینفع پرداخت نمی‌شود.

سریع: هرگونه انتقال پول به نام، فورا توسط ذینفع دریافت می‌شود و در واقع حواله فوری ارز انجام می‌گیرد.

گسترده: می‌توانید تقریبا به ۱۰ هزار نقطه در ترکیه و بیش از ۴۰۰ هزار نقطه در کشورهای طرف قرارداد، پول ارسال و دریافت کنید و حواله ارز به سراسر دنیا انجام می‌شود.

متنوع: شما می‌توانید انتقال پول را به ارزهای مختلف به نام، حساب یا کارت اعتباری انجام دهید.

آسان: شما می‌توانید معامله خود را با ارسال تنها کمی اطلاعات انجام دهید.

 • انتقال پول فوری به نام ذینفع می‌تواند در محدوده‌های زیر انجام شود:

  • ۲۰ هزار لیره
  • ۱۰ هزار دلار
  • ۱۰ هزار یورو
  • ۱۰ هزار سنت

  محدودیت نقل و انتقالات پولی که از طریق نقاط خدمات UPT  در کشورهای متعاهد انجام می‌شود، بسته به مقررات قابل اجرا در چنین کشورهایی متفاوت خواهد بود.

 • شما می‌توانید با تماس با محل خدمت دهی UPT   هرگونه معاملهUPT  که به نام ذینفع انجام شده است را لغو کنید. مگر اینکه پول توسط ذینفع مربوطه برداشت شود.

 • در رابطه با هرگونه معامله حواله UPT ترکیه که به نام انجام شده باشد، شما می‌توانید با تماس با مرکز خدمات UPT، هرگونه تصحیحی در رابطه با نام یا نام خانوادگی ذینفع مربوطه انجام دهید.

حرف آخر حواله UPT ترکیه

شما میتوانید کلیه خدمات مربوط به حواله UPT ترکیه را به شرکت هوراد اکس بسپارید. این شرکت حواله ارز را در سراسر دنیا انجام می‌دهد و قابلیت انجام فوری حواله را نیز دارد. هوراد اکس همچنین برای هزینه‌ها و کارمزدهای خود نرخ رقابتی تعیین کرده است. بنابراین این امکان را دارید که با خیال راحت از بابت خدمات و هزینه‌ها، نسبت به ارسال پول به همه نقاط دنیا و همه کشورها اقدام کنید. هوراد اکس همچنین حواله‌های مانی گرام، اکسپرس مانی، کورونا زولاتای، وسترن یونیون و... را نیز انجام می‌دهد. بنابراین در صورتی که به هر یک از این خدمات نیاز دارید، همین حالا به صفحه مربوطه در سایت هوراد اکس مراجعه کرده و فرایند بسیار ساده حواله را انجام دهید.

برای مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر در زمینه خدمات ارزی مختلف و حواله ارز ، پی پال ، کارت های اعتباری بین المللی ، گیفت کارت های بین المللی ، پرداخت های خارجی ، حساب بانکی خارجی و دیگر خدمات ویژه هوراداکس ، از طریق روش های ذکر شده در صفحه تماس با ما و شماره تماس هوراداکس ، با مشاوران ما در ارتباط باشید.