حواله ارز به آمریکا

حواله ارز به آمریکا یکی از مهمترین و اصلی ترین نیازهای مخاطبان در سال‌های گذشته بوده و با توجه به حضور پررنگ ایرانیان در این کشور روز به روز با افزایش تقاضای حواله وجه به آمریکا می‌باشیم. همانطور که میدانید مهاجرت به آمریکا از طریق ازدواج و شغلی بسیار مورد توجه و انتخاب شهروندان ایرانی واقع بوده و در این راستا برای حواله دلار آمریکا روش‌ها و مراحل مختلفی را در پیش گرفته اند. امروزه با پیشرفت علم و تکنولوژی به راحتی و در کوتاهترین مدت زمان می‌توان پروسه حواله ارزی را بین دو کشور انجام داد افراد می‌توانند به منظور کسب اطلاعات دقیق و به روز در این زمینه از پورتال‌های فعال با بهترین خدمات ارائه شده کسب نمایند که در این میان می‌توان با معرفی هوراداکس به عنوان بهترین و باتجربه ترین پورتال‌های فعال، گفت با بهره مندی از امکانات و قابلیت‌هایی که از این طریق پیش روی خواهید داشت، با موفقیت مراحل و پروسه انتقال و جابجایی ارز را انجام خواهید داد.

 حواله ارز به آمریکا به چه شکلی اجرا می‌شود؟ آیا می‌توان هر نوع ارزی را برای حواله به این کشور انتخاب نمود؟ برای ارسال سریع وجه مدنظر از کدامیک پورتال اقدام باید کرد؟ از جمله سری سوالاتی می‌باشد که برای بسیاری از مخاطبان و مشتریان پیش می‌آید. در ادامه مقاله می‌خواهیم در کنار بررسی روش‌های انتقال ارز، معتبرترین بانک‌های آمریکا به یک سری از رایج ترین سوالات در خصوص حواله ارز به آمریکا صحبت مختصری داشته باشیم لطفا ما را تا پایان مقاله همراهی کنید.

دریافت مشاوره رایگان از هوراداکس

حواله ارز به آمریکا

مراحل حواله دلار آمریکا

همانطور که میدانید کشور آمریکا پیشرفته ترین سرزمین بوده و از اقتصاد بسیار قوی برخوردار می‌باشد که که موفقیت‌های قابل توجهی را در زمینه‌های تولید، صادرات و اقتصاد داشته است. وجود روش‌های بسیار برای حواله ارز به آمریکا کار را برای مخاطبان آسان ساخته و افراد می‌توانند با در نظر گرفتن شرایط و وضعیت خود بهترین و تاثیرگذارترین روش را برای انتقال و جابجایی وجه انتخاب نمایند. با وجود تحریم‌هایی که از سوی کشور آمریکا با آنها مواجه می‌باشیم یک سری محدودیت‌هایی در جابجایی و حواله ارز دلار به آمریکا مشاهده می‌شود که در این راستا پورتال هوراداکس توانسته است با بهره مندی از بهترین و با کیفیت ترین خدمات و امکانات شیوه‌های نوین و کارسازی را برای حواله ارز به آمریکا در انتخاب مخاطبان و مشتریان قرار دهد از جمله روش‌ها و مراحل انتقال و حواله دلار می‌توان موارد زیر را معرفی نمود:

• حواله تحویل دستی در شهرهای تورنتو، ونکوور و مونترال

با در اختیار داشتن این کارت می‌توانید به راحتی و سهولت تمامی خرید‌های اینترنتی و حواله ارز به مقصد مد نظر را انجام داده و به منظور کسب آگاهی از ویژگی‌ها و قابلیت‌های بسیار این کارت اعتباری از مشاوره‌های هوراداکس بهره مند شوید.

پی پال:

بدون شک با سرویس پی پال تا به امروز آشنا شده و یا حداقل نامش را شنیده اید این سرویس با داشتن ویژگی‌ها و مزیت‌های متعدد در زمینه‌های مختلفی مورد استفاده قرار گرفته است و با استفاده از آن می‌توان اقدامات جابجایی ارز را بدون نیاز به حضور فیزیکی انجام داد.

سوئیفت:

سوئیفت یکی دیگر از شبکه‌های انتقال ارز بوده و با دریافت کارمزد بسیار پایین نسبت به دیگر شیوه‌های حواله دلار مورد توجه مخاطبان واقع شده است. شما می‌توانید با انتخاب این روش میزان ارز بیشتری را با کارمزد مناسبی در مدت زمان پایین انتقال و حواله کنید.

وسترن یونیون:

یکی از بهترین شرکت‌های فعال در انتقال ارز بوده و به صورت قابل توجهی در این زمینه به فعالیت مشغول می‌باشد که در حال حاضر به عنوان پرطرفدارترین و محبوب ترین انتخاب مخاطبان شناخته شده و در سریع ترین مدت زمان انتقال ارز را انجام می‌دهد.

داهاشبیل

کانتکت

حواله ارز به آمریکا

روش‌های دریافت حواله

در راستای حواله ارز به آمریکا می‌خواهیم با روش‌های دریافت نیز آشنا کنیم که تمامی روش‌های ذکر شده در بخش قبلی در شیوه‌های دریافت نیز صدق کرده و مخاطبان می‌توانند برای دریافت ارز حواله شده از روش‌های زیر استفاده و بهره مند شوند:

• سوئیفت

• وسترن یونیون

• حواله دستی تحویل در شهر لس آنجلس

• حواله داخلی دلار آمریکا

• داهاشبیل

ارز قابل حواله دلار آمریکا تنها دلار بوده و افرادی که قصد انتقال و جابجایی ارز به دوستان و خویشاوندان خود در کشور آمریکا را دارند بایستی ارز دلار را در اولویت انتخاب خود قرار دهند.

بانک‌های معتبر حواله ارز به آمریکا

حواله ارز به آمریکا دارای روش‌های مختلفی بوده که هر یک دارای ویژگی‌ها و مزیت‌هایی می‌باشد که بر اساس انتخاب و پسند مشتریان قابل اجرا می‌باشند در این بخش می‌خواهیم شما را با برخی از معتبرترین بانک‌های آمریکا که می‌توان پروسه حواله ارز را طی نمود را آشنا کنیم:

• PNC bank

• Chase bank

دلیل انتخاب پورتال هوراداکس

انتخاب هوراداکس به منظور حواله ارز به آمریکا مزیت‌های بسیاری را به دنبال داشته و مخاطبان می‌توانند با در اولویت قرار دادن این پورتال از قابلیت‌ها و امکانات بسیاری برخوردار شوند. هوراداکس با داشتن سابقه کاری چندین ساله خود و کسب موفقیت‌های بسیار به عنوان یکی از معتبرترین و بهترین مراکز خدماتی در زمینه انتقال و جابجایی ارز در سطح بین المللی شناخته شده و با کیفیت کاری بسیاری بالایی که در اختیار مشتریان قرار می‌دهند پسند عامه را کسب کرده است. ارائه مشاوره‌های بسیار دقیق و به روز از دیگر خدمات این پورتال بوده و کاربران می‌توانند با دریافت مشاوره‌های موثر از مشاوران باتجربه و متخصص هوراداکس پروسه حواله ارز را به سهولت و به درستی طی کنند.

حواله ارز به آمریکا

سوالات متداول

از جمله سری سوالاتی که در حواله دلار آمریکا برای مشتریان پیش می‌آید می‌توان موارد زیر را ذکر نمود:

با توجه به کشوری که حواله صورت می‌گیرد کارمزدها نیز مشخص می‌شود.

برای حواله دلار آمریکا بین ۲ الی ۵ روز کاری نیاز می‌باشد.

در صورت شخصی بودن حواله حتما مشخصات گیرنده را باید درج نمود.

می‌توانید اطلاعات کامل در مورد هزینه‌های درخواستی با توجه به مقدار اولیه مبلغ مد نظر را از طریق ارتباط با راه های ارتباطی ذکر شده در صفحه تماس با ما به دست آورید.

  • بله در مرحله اول حضور در دفتر هوراداکس الزامی می‌باشد.

برای مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر در زمینه خدمات ارزی مختلف و حواله ارز ، پی پال ، کارت های اعتباری بین المللی ، گیفت کارت های بین المللی ، پرداخت های خارجی ، حساب بانکی خارجی و دیگر خدمات ویژه هوراداکس ، از طریق روش های ذکر شده در صفحه تماس با ما و شماره تماس هوراداکس ، با مشاوران ما در ارتباط باشید.