همه چیز درمورد پیپال  (افتتاح حساب پی پال)


افتتاح حساب پی پال

امروزه افراد بسیار زیادی از حساب پی پال جهت خریدهای اینترنتی و سایر امور مالی استفاده می‌کنند. در صورتی که یک فرد حقیقی باشید، لازم است جهت افتتاح حساب پی پال ایالات متحده و استفاده از خدمات آن، ساکن ایالات متحده یا یکی از مناطق آن باشید و سن شما حداقل ۱۸ سال باشد. اما اگر قصد دارید برای بیزینس خود اقدام به افتتاح حساب پی پال ایالات متحده نمایید، لازم است بیزینس شما در ایالات متحده یا یکی از مناطق آن سازمان یافته، فعالیت کند یا ساکن آن باشد.

در این مطلب قرار است به طور کامل درباره پی پال و چگونگی افتتاح یک حساب پی پال صحبت کنیم. در این مطلب همچنین به تمامی سوالات شما درباره پی پال پاسخ داده خواهد شد. پس لطفاً تا پایان همراه ما باشید.

کشورهای دارای امکان افتتاح حساب پی پال

شما می‌توانید حساب پی پال خود را از یکی از کشورهای زیر افتتاح کنید:

 • اروپا
 • دبی
 • آمریکا

ویژگی‌های افتتاح حساب از آمریکا

در صورتی که کشور آمریکا را جهت افتتاح حساب برگزینید، از ویژگی‌هایی برخوردار خواهید شد. برای مثال شما از بالاترین درجه حساب آمریکایی با کارت قابل برداشت و حساب قابل برداشت بهره مند می‌شوید و یک جمله حساب بانکی خواهید داشت.

آنچه باید درباره افتتاح حساب پی پال بدانیم

در صورتی که یک حساب پی پال باز کنید، موافقت می‌کنید که تمامی شرایط و ضوابط موجود در توافقنامه کاربر را رعایت کنید. این شرایط شامل توافقنامه برای حل اختلافات توسط داوری است. شما همچنین موافقت می‌کنید که سیاست‌های اضافی و هر موافقتنامه دیگر که در صفحه توافقنامه‌های قانونی برای شما اعمال می‌شود، رعایت کنید. شما می‌توانید این توافقنامه‌ها را در سایت پی پال مطالعه کنید.

افتتاح حساب پی پال

افتتاح حساب پی پال به دو صورت امکان پذیر است:

 • حساب‌های پی پال شخصی
 • حساب‌های پی پال تجاری

همه حساب‌های پی پال به شما امکان می‌دهند کارهایی مانند موارد زیر را انجام دهید:

 • ارسال و دریافت پول
 • خرید آنلاین با استفاده از دستگاه‎های تلفن همراه یا در فروشگاه‌ها
 • انجام پرداخت‌ها با استفاده ازکردیت کارت، دبیت کارت، حساب بانکی یا دیگر گزینه‌های پرداخت
 • پذیرش کردیت کارت، دبیت کارت، حساب بانکی، حساب نقدی و سایر روش‌های پرداخت از دیگران

پس از باز کردن یک حساب پی پال ، شما مسئول حفظ امنیت و کنترل کافی هر یک از شناسه‌ها، گذرواژه‌ها، شماره‌های شناسایی شخصی یا کدهای دیگری که برای دسترسی به حساب پی پال و خدمات آن مورد استفاده قرار می‌دهید، خواهید بود. شما باید آدرس پستی، آدرس ایمیل و سایر اطلاعات تماس خود را در پروفایل حساب پی پال خود داشته باشید.

حساب‌های پی پال شخصی

در صورتی که در درجه اول نیاز به خرید و ارسال پول به خانواده و دوستان خود دارید، افتتاح حساب شخصی پال برای شما مناسب است. با یک حساب شخصیتی پی پال، قادر به انجام کارهایی خواهید بود که برخی از آنها عبارتند از:

 • ارسال پول به دوستان و خانواده خود و درخواست پول از آنها
 • خرید کالا و خدمات

شما همچنین می‌توانید از حساب پی پال شخصی جهت دریافت پول برای فروش کالا و خدمات استفاده کنید و این پول را در یک حساب نقدی مرتبط نگهدارید یا در صورت عدم باز کردن حساب نقدی، آن را به یک حساب بانکی یا دبیت کارت  مرتبط انتقال دهید. اما اگر قصد دارید از حساب پی پال شخصی خود در درجه اول برای فروش استفاده نمایید، باید یک حساب پی پال تجاری باز کنید. همچنین در صورت تغییر شرایط می‌توانید حساب پی پال شخصی خود را به یک حساب پی پال تجاری تبدیل کنید.

 حساب‌های پی پال تجاری

هنگام افتتاح حساب پی پال همچنین می‌توانید حساب پی پال تجاری را انتخاب کنید. حساب‌های پی پال تجاری برای افراد و سازمان‌هایی که در درجه اول، از پی پال برای فروش کالا یا خدمات یا پذیرش کمک مالی، حتی اگر تجارت شما با آن یکی نشده باشد، استفاده می‌کنند، توصیه می‌شود. با یک حساب تجاری پی پال، می‌توانید کارهایی از قبیل موارد زیر را انجام دهید:

 • از نام شرکت یا تجارت به عنوان نام در حساب پی پال خود استفاده کنید
 • به کارمندان اجازه دهید به برخی از ویژگی‌های حساب تجاری شما دسترسی پیدا کنند
 • برای محصولاتی از پی پال که نیازهای تجاری شما را برآورده می‌کنند، ثبت نام کنید

حساب‌های پی پال تجاری ممکن است هزینه‌های متفاوتی از هزینه‌های در نظر گرفته شده برای حساب‌های شخصی، داشته باشد. با افتتاح یک حساب پی پال تجاری یا تبدیل یک حساب پی پال شخصی به حساب تجاری، تایید می‌کنید که در درجه اول از حساب خود برای اهداف کسب و کار یا تجاری استفاده می‌نمایید.

بستن حساب پی پال

ممکن است تمایل داشته باشید حساب پی پال خود را بببندید و رابطه خود را با پی پال به اتمام برسانید؛ اما حتی پس از بسته شدن حساب پی پال نیز مسئول کلیه تعهدات مربوط به حساب خود خواهید بود.

وقتی حساب پی پال خود را ببندید، پی پال هرگونه معامله برنامه‌ریزی شده یا ناقص را نقض خواهد کرد. اگر یک حساب نقدی به حساب پی پال خود متصل دارید، باید پیش از بستن حساب پی پال شخصی خود، وجوهی که در حساب نقدی‌‍تان است را پس بگیرید یا انتقال دهید. بستن حساب شخصی، منجر به بسته شدن خودکار هر حساب نقدی مرتبط خواهد شد.

در صورتی که قصد داشته باشید حساب تجاری پی پال خود را ببندید نیز شرایطی وجود دارند که لازم است از آنها آگاه باشید. همچنین تحت برخی شرایط خاص، امکان بستن حساب پی پال برای شما وجود نخواهد داشت.

نحوه افتتاح حساب پی پال در ایران

در صورتی که قصد دارید یک حساب پی پال افتتاح کنید، احتمالاً می دانید که امکان انجام این کار در ایران به صورت مستقیم وجود ندارد و شما باید این کار را از طریق شرکت‌های واسطه انجام دهید. ما شرکت هوراد اکس را برای انجام این کار پیشنهاد می‌کنیم. در شرکت هوراد اکس امکان افتتاح حساب پی پال به نام خود شخص یا با نام دیگران وجود دارد.

این شرکت مدارک لازم را تهیه کرده و اکانت پی پال را به شما ارائه می‌دهد. علاوه بر آن امکان فروش اکانت پی پال سابقه دار و کارکرده نیز وجود دارد.

حساب‌های قدیمی پی پال | حساب پی پال کارکرده

منظور از حساب‌های قدیمی پی پال، حسابهایی است که قبلاً در آنها فعالیت‌هایی صورت گرفته و تراکنش هایی رخ داده است. برای مثال حساب‌های قدیمی پی پال یکساله و دوساله وجود دارند.

لازم است بدانید که هرچه یک حساب پی پال قدیمی‌تر باشد، امکان ارسال و دریافت مبالغ بدون معلق شدن یا مسدود شدن وجود خواهد داشت. اما در صورتی که حساب شما جدید باشد، مبالغی که به صورت سرویس  در حساب شما دریافت می‌شوند، تا ۲۱ روز معلق می‌مانند تا امنیت تراکنش حفظ گردد.

 پکیج‌های موجود جهت افتتاح حساب پی پال

هنگام افتتاح حساب پی پال از طریق شرکت هوراد اکس، پکیج‌های زیر قابل انتخاب خواهند بود:

 • افتتاح یک حساب پی پال اکانت دبی جدید با هزینه ۱,۵۰۰,۰۰۰ تومان
 • افتتاح یک حساب پی پال اکانت دبی قدیم با هزینه ۲,۰۰۰,۰۰۰ تومان
 • افتتاح یک حساب پی پال اکانت آمریکای جدید با هزینه ۳,۵۰۰,۰۰۰ تومان
 • افتتاح یک حساب پی پال اکانت آمریکای قدیم هزینه ۸,۵۰۰,۰۰۰ تومان
 • افتتاح یک حساب پی پال اکانت اروپای جدید با هزینه ۳,۰۰۰,۰۰۰ تومان
 • افتتاح یک حساب پی پال اکانت اروپای قدیم با هزینه ۷,۵۰۰,۰۰۰ تومان

تمامی کارت‌ها با کارت بانکی و به صورت وریفای شده تحویل می‌گردند. همچنین لازم است بدانید که اگر اکانت‌ها به دلیل مصرف بالا و علل دیگر قفل شوند، پی پال درخواست می‌کند جهت وریفای اکانت، پاسپورت، قبض و… ارائه دهید. شرکت هوراد اکس قادر به ارائه این مدارک نیز خواهد بود. ارائه مدارک هزینه‌ای معادل با ۵۰ تا ۱۵۰ دلار در پی خواهد داشت.

چگونه می‌توان به سایت هوراد اکس اعتماد کرد؟

سایت هوراد اکس مورد تایید سازمان کسب و کارهای اینترنتی قرار گرفته و دارای نماد الکترونیک است. علاوه بر آن این سایت مورد تایید سازمان رسانه‌های دیجیتال بوده و نماد رسانه دارد.

همچنین لازم است بدانید که کلیه خدمات ارزی در شرکت هوراد اکس توسط مشاوران کاملاً حرفه‌ای در زمینه نقل و انتقالات بین المللی پول انجام می‌شود. بنابراین امکان خطا و مشکلات در هوراد اکس به صفر رسیده‌اند. از دیگر مواردی که می‌تواند اعتماد شما را نسبت به این شرکت جلب کنند، می‌توان به دفتر فیزیکی هوراد اکس واقع در ارومیه اشاره کرد. مشتریان می‌توانند در صورت تمایل به این دفتر مراجعه کنند.

۶ دیدگاه

 • با درود!

  میشه یه توضیح کامل در مورد اینکه چطوری شما برای من ایرانی که داخل کشور ایران زندگی میکنم میتونید کارت پی پال صادر کنید و من بدون دردسر از اون استفاده کنم؟ ضمنا هزینه پی پال، مستر کارد و ویزا کارد رو برام بنویسین.
  با سپاس

  • با سلام
   جهت کسب اطلاعات بیشتر بدلیل توضیحات زیاد بهتر است از طریق واتس آپ با شماره زیر در ارتباط باشید.
   ۰۹۱۴۴۸۴۰۴۰۸
   با تشکر

   • سلام ی برنامه از گوگل پلی دانلود کردم و یک‌ برنامه چت هست که من در حال حاضر یونان هستم و پیامی از شخصی دریافت میکنم که وقتی میخوام جوابش رو بدم میره تو حساب پی پال ایا برای شما مقدور هست کار منو راه بندازید

    • با سلام
     جهت کسب اطلاعات بیشتر بدلیل توضیحات زیاد بهتر است از طریق واتس آپ با شماره زیر در ارتباط باشید.
     ۰۹۱۴۴۸۴۰۴۰۸
     با تشکر

 • سلام ، وقت بخیر ، من در ترکیه زندگی می کنم آیا من اینجا می تونم پی پال داشته باشم با توجه به اینکه پوشش نمی ده ترکیه رو ، و راهنمایی کنین لطفا باید چیکار کنم

  • با سلام
   جهت کسب اطلاعات بیشتر بدلیل توضیحات زیاد بهتر است از طریق واتس آپ با شماره زیر در ارتباط باشید.
   ۰۹۱۴۴۸۴۰۴۰۸
   با تشکر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code