حواله ارز به استرالیا

راهنمای حواله ارز به استرالیا

حواله به استرالیا در روزهای اخیر بسیار مورد توجه کارفرمایان و کاربران قرار گرفته است که دلیل این موضوع به عوامل متعددی بستگی دارد همانطور که میدانید استرالیا کشوری توسعه یافته بوده و اغلب شهروندان ایرانی مهاجرت به این کشور را در اولویت‌های خود قرار می‌دهند که با اهداف تحصیل و زندگی به این کشور گسترده و پیشرفته جهانی سفر می‌کنند که در نتیجه شاهد افزایش مبادلات ارزی میان شهروندان ایرانی با متقاضیان استرالیا می‌باشیم. این کشور با داشتن وضعیت تحصیلی و شرایط اقتصادی بسیار مناسب و ایده آل در کنار تمامی جاذبه‌ها و زیبایی‌هایش مورد پسند و انتخاب اغلب مسافران و مخاطبان قرار گرفته است و در سال‌های اخیر به عنوان اصلی ترین مقاصد مهاجرت برای شهروندان ایرانی تبدیل شده است. برای حواله دلار استرالیا روش‌ها و انواع راه‌های مختلفی پیش روی مخاطبان قرار داده خواهد شد که از جمله انواع حواله ارز به استرالیا می‌توان به موارد زیر اشاره نمود:

دریافت مشاوره رایگان از هوراداکس

حواله مستقیم به حساب بانکی شخصی در استرالیا:

در این روش حواله پول به حساب بانکی فرد در کشور استرالیا انتقال داده و فرد می‌تواند از بانک وجه را دریافت نماید.

حواله مستقیم به حساب بانکی شرکتی در استرالیا:

پول به شکل مستقیم به حساب بانکی شرکت در کشور استرالیا انتقال داده شده و مخاطب می‌تواند پول خود را از بانک دریافت کند.

حواله دستی شرکتی:

در این نوع حواله مخاطب از طرف شرکت معرفی شده به پورتال مربوطه در استرالیا مراجعه و وجه نقد خود را دریافت خواهد نمود.

حواله دستی شخصی:

در این روش شخص با مراجعه به پورتال‌های فعال در این زمینه می‌توانند وجه را به صورت نقدی دریافت نمایند.

حواله ارز به استرالیا

روش‌های ارسال

روش‌های مختلفی برای حواله ارز به استرالیا وجود دارد که کارفرمایان می‌توانند بر اساس شرایط و انتخاب خود یکی از مناسب ترین روش‌ها را در اولویت انتخاب خود قرار دهند:

حواله داخلی دلار استرالیا :

این روش با داشتن مزیت‌های بی نظیر در داخل کشور انجام شده و از محبوب ترین روش‌های ارسال و حواله ارز می‌باشد.

وسترن یونیون:

یکی از محبوب ترین روش‌های حواله ارز بوده و کاربران می‌توانند با استفاده از این روش به آسانی اقدا به حواله به استرالیا نمایند این روش از قدیمی ترین روش‌های انتقال ارز بوده و کارمزد بسیار پایینی را داراست.

حواله سوئیفت swfit:

کاربرد بسیار و کارمزد ارزان این روش سبب پر تقاضا بودن آن نسبت به دیگر روش‌ها شده است.

خرید اینترنتی با کردیت کارت:

در این روش گزینه‌های ایده آل و جذابی را پیش رو خواهید داشت و می‌توانید با در اختیار داشتن کردیت کارت به راحتی و در کوتاهترین مدت زمان اقدام به حواله ارز نمایید. - حواله تحویل دستی در شهرهای سیدنی و ملبورن : همانطور که از اسم این روش نیز پیداست افرادی که قصد حواله وجه را دارند بایستی به یکی از شعب صرافی مراجعه و مبلغ مد نظر را با مشخص کردن نام گیرنده به صرافی شهرهای سیدنی و ملبورن انتقال دهند.

پیپال paypal:

هزینه حواله ارز در این روش بسیار مناسب بوده و با توجه به معتبر بودن روش پی پال برای انتقال وجه در اولویت انتقال کارفرمایان قرار می‌گیرد.

حواله ارز به استرالیا

روش‌های دریافت

همانطور که در بخش قبلی در خصوص روش‌های ارسال حواله ارز به استرالیا صحبت کردیم می‌توان گفت با روش‌های اید شده می‌توان به منظور دریافت وجه نیز اقدام نمود:

حواله داخلی دلار استرالیا:

این روش به صورت داخلی و به شکل مستقیم از بانک‌های کشور استرالیا انجام شده و قابلیت نظارت و بررسی بر دارایی خارجی را دارا نمی باشد.

حواله تحویل دستی در شهرهای سیدنی و ملبورن :

حواله تحویل دستی یکی از روش‌های سنتی بوده و مخاطبان می‌توانند از طریق صرافی‌ها اقدام به دریافت وجه نقدی نمایند.

وسترن یونیون :

با بهره مندی از وسترن یونیون با امنیت عالی و کارمزد بسیار معقول، می‌توانید بالاترین سقف دریافت ارز را داشته باشید.

حواله سوئیفت swfit :

پورتال‌های فعال در این زمینه با استفاده از شبکه‌های سوئیفت، مبادلات بانکی و حواله ارزی را در کوتاهترین مدت و مبلغ بالا اجرا می‌کنند.

پیپال paypal :

در این روش حواله هر چقدر مبلغ ارسالی بیشتر باشد در این صورت کارمزد دریافتی نیز بیشتر خواهد بود از این رو هزینه‌های ارسال حواله به مقدار مبلغ بستگی خواهد داشت.

ارزهای قابل ارسال و دریافت

از جمله ارزها که در حواله ارز به استرالیا مورد انتخاب کارفرمایان قرار گرفته به دلار استرالیا می‌توان اشاره نمود که تنها این ارز بایستی در حواله به استرالیا در اولویت کاربران قرار بگیرد. شما می‌توانید از طریق هوراداکس که یکی از معتبرترین پورتال‌های فعال در این حوزه می‌باشد اطلاعاتی بسیار دقیق در این راستا به دست آورده و با در اختیار داشتن اطلاعات گسترده می‌توانید به درستی پروسه انتقال ارز به استرالیا را طی نمایید.

حواله ارز به استرالیا

بانکهای رایج برای حواله به استرالیا

برای حواله ارز به استرالیا بانک‌های مختلفی را پیش روی خواهید داشت که به منظور انتخاب معتبرترین و قابل اعتمادترین بانک‌های استرالیا میی توانید از مشاورین هوراداکس جهت دریافت مشاوره‌های حرفه ای اقدام کنید از جمله بانک‌های معروف استرالیا می‌توان به موارد زیر اشاره نمود:

ای ام پی بانک استرالیا

کومرس بانک استرالیا

سانکورپ بانک استرالیا

دوتچه بانک استرالیا

رویال بانک استرالیا

رسرو بانک استرالیا

وستپک بانک استرالیا

مدای بانک استرالیا

آر بی سی ببانک استرالیا

ان ای بی بانک استرالیا

حواله ارز به استرالیا

سوالات متداول

با توجه به اینکه معاملات صرافی به صورت همزمان انجام می‌شود از این رو پس از تایید مشتری امکان کنسلی وجود نخواهد داشت

  •  ۳۰ دلار استرالیا از خود استرالیا به صورت حواله داخلی و ۷۰ یورو از اروپا به صورت سوییفت تا ۴۰۰۰ یورو، برای مبالغ بیشتر از ۴۰۰۰ یورو با پشتیبانی هوراداکس در تماس باشید.

  • بله هوراداکس می‌تواند حوالجات کاربران را به دلار استرالیا ره روش نقد کردن درآمد ارزی به ریال تبدیل و تحویل دهد.

  • خرید ۷ درصد زیر قیمت بازار و فروش مساوی قیمت بازار می‌باشد

  • ۱۰۰ دلار استرالیا به بالا 

برای مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر در زمینه خدمات ارزی مختلف و حواله ارز ، پی پال ، کارت های اعتباری بین المللی ، گیفت کارت های بین المللی ، پرداخت های خارجی ، حساب بانکی خارجی و دیگر خدمات ویژه هوراداکس ، از طریق روش های ذکر شده در صفحه تماس با ما و شماره تماس هوراداکس ، با مشاوران ما در ارتباط باشید.