حواله به سوئد - روش‌های حواله کرون سوئد

حواله به سوئد

سوئد، پنجمین کشور بزرگ اروپا است که در شمال آن و در شبه جزیره اسکاندیناوی قرار دارد. پایتخت کشور سوئد و بزرگترین شهر آن، استکهلم است و این کشور از شمال با فنلاند، از جنوب با دانمارک، از شرق با خلیج بوتنی و از غرب با نروژ همسایگی دارد. مردم کشور سوئد به زبان رسمی سوئدی حرف می‌زنند و واحد پول رسمی این کشور کرون سوئدی است.

دریافت مشاوره رایگان از هوراداکس

کیفیت بسیار بالای زندگی و سطح خوب رفاه و امنیت مردم در این کشور، بسیاری از افراد در کشور ما را به فکر مهاجرت کاری و تحصیلی به این کشور انداخته است. با این حال، هزینه زندگی و تحصیل در این کشور، در مقایسه با دیگر کشورهای اروپایی بالاتر بوده و با وجود موانع مختلف، پرداخت هزینه های تحصیل در سوئد و حواله پول به این کشور را، کمی پیچیده کرده است. اما مشاوران هوراداکس با داشتن سال‌ها تجربه، در کنار شما هستند تا بتوانید بهترین و ساده‌ترین روش حواله ارز به سوئد و حواله کرون سوئد را انتخاب کرده و حواله فوری ، حوالب معمولی و پرداخت های خود را به انجام برسانید. در این مقاله، با روش‌های ارسال حواله کرون به سوئد و حواله یورو به سوئد آشنا خواهید شد.

حواله به سوئد و تمامی نکات لازم جهت انجام آن

ویژگی‌های حواله به سوئد

همانطور که می‌دانید وجود موانع، حوالجات ارزی را تا حد زیادی دشوار کرده است. با این وجود، مراکز و موسساتی که خدمات انتقال حواله یورو و دلار را به صورت بین‌المللی ارائه می‌دهند، کشور سوئد را نیز در لیست کشورهای مقصد خود قرار داده و این امکان را فراهم کرده‌اند که ارسال حواله یورو به سوئد و حواله کرون به سوئد را با موفقیت به انجام برسانید.  

روش‌هایی که در این مراکز برای فرستادن حواله کرون و یورو به سوئد به کار می‌روند دارای ویژگی‌هایی هستند که در ادامه به مهمترین آنها اشاره می‌کنیم:

• انتقال حواله یورو به سوئد و حواله کرون سوئد در کمترین زمان

• ارسال پول به تمامی بانک‌ها و موسسات مالی معتبر و رسمی کشور سوئد

• امکان انتقال حواله یورو از داخل کشور سوئد

• انتقال وجه به ‌صورتی کاملا مطمئن

مراحل ارسال حواله به سوئد

ارسال حواله یورو و کرون به سوئد، با انجام چند مرحله ساده زیر امکان‌پذیر است:

• استعلام قیمت:

با برقراری یک تماس با کارشناسان هوراد اکس، از آخرین قیمت‌های مربوط به ارسال حواله یورو و حواله کرون به کشور سوئد، باخبر شوید.

• ثبت نام:

پس از انجام تمامی مراحل ثبت نام، هویت خود را در سیستم تایید کنید.

• تایید مجدد:

پس از تکمیل ثبت نام و تایید هویت، شما باید مبلغ حواله به کشور سوئد را که مد نظر دارید و بقیه جزئیات لازم را مشخص نمایید.

• تحویل رسید:

پس از گذشت یک تا چهار روز کاری از ارسال حواله یورو و کرون به سوئد، رسید به دست شما خواهد رسید.

حواله به سوئد و تمامی نکات لازم جهت انجام آن

روش‌های ارسال کرون و یورو به سوئد

حواله داخلی کرون سوئد

در این روش برای ارسال حواله یورو به سوئد و حواله کرون به سوئد، از شخص یا شرکتی در کشور سوئد کمک گرفته می‌شود. حواله مورد نظر، از داخل کشور سوئد به حساب بانکی شخص یا شرکت مورد نظر شما ریخته شده و به این ترتیب، از مسدود شدن، تعلیق یا اعمال قانون‌های مختلف از طرف سازمان‌های نظارت بر کنترل دارایی‌های خارجی، جلوگیری به عمل می‌آید.

حواله تحویل دستی در استکهلم

مراکز و موسسات فعال در زمینه ارسال حواله به کشورهای مختلف، از طریق ارتباطات بین‌المللی خود، حواله شما تا سقف مشخص و به ‌صورت دستی، در استکهلم تحویل می‌دهند.

وسترن یونیون

وسترن یونیون یک شبکه مالی برای انجام تراکنش‌های مالی به صورتی ساده و در زمانی بسیار کوتاه است. در صورت استفاده از شیوه وسترن یونیون برای ارسال حواله یورو و کرون به کشور سوئد، نیازی به برخورداری از یک حساب بانکی بین‌المللی نخواهید داشت.

ریا Ria

مشابه با وسترن یونیون، ارسال حواله Ria نیز یک روش آسان و سریع برای ارسال حواله به سوئد و دیگر کشورهای اروپایی محسوب می‌شود. ارزهای قابل انتقال با روش ریا، شامل دلار، یورو و کرون است. همچنین مانند وسترن یونیون، وجود یک حساب بانکی بین‌المللی برای استفاده از روش ریا الزامی نیست.

حواله سپا SEPA

برای آشنایی با حواله سپا SEPA بهتر است ابتدا با منطقه پرداخت یورو یا همان SEPA آشنا شویم. اتحادیه اروپا برای ساده کردن نقل و انتقالات بانکی به‌صورت یورو و به هدف افزایش بهره‌وری پرداخت‌های مرزی و تبدیل کردن بازارهای ملی پراکنده برای پرداخت و ارسال حواله یورو به یک کشور واحد داخلی، منطقه پرداخت یورو را مشخص کرده است. SEPA این امکان را برای شما و دیگر افراد فراهم می‌کند تا با به‌کار گرفتن یک حساب بانکی و ابزارهایی مخصوص، ارسال حواله یورو را به هر حسابی در هر منطقه اروپایی از جمله کشور سوئد، به انجام برسانید.

حواله سوئیفت SWIFT

سوئیفت SWIFT یک شبکه بزرگ برای انتقال وجه بین بانک‌های مختلف در سطح جهانی می‌باشد. از مزایای ارسال حواله به سوئد با استفاده از سوئیفت، می‌توان به ایمنی این روش اشاره کرد. کاستی روش سوئیفت آن است که ارسال حواله یورو و کرون زمان‌بر بوده و در صورتی که نیاز به انجام یک انتقال فوری داشته باشید، این روش چندان کارآمد نیست.

خرید اینترنتی با کردیت کارت

برای انتقال وجه به کشور سوئد، می‌توانید استفاده از سایت‌های خرید اینترنتی و انجام خرید آنلاین را نیز مدنظر داشته باشید.

پی پال PAYPAL

پی پال PAYPAL یک شرکت آمریکایی معتبر است که یک سیستم پرداخت آنلاین را در اختیار تمام مردم، جهان قرار می‌دهد. سیستم پی پال از انتقال پول به شکل آنلاین و درگاه‌های پرداخت اینترنتی در بسیاری از کشورهای جهان پشتیبانی می‌کند. داشتن یک حساب پی‌ پال شما را قادر خواهد کرد که به صورتی ایمن و با کارمزد کم، انتقال حواله یورو و کرون به سوئد را انجام دهید.

روش‌های دریافت حواله از سوئد

روش‌های زیر برای دریافت حواله یورو از کشور سوئد وجود دارند:

• حواله داخلی کرون سوئد

• حواله تحویل دستی در استکهلم

• وسترن یونیون

• حواله سپا SEPA

• حواله سوئیفت SWIFT

• پی پال PAYPAL

• کانتکت

• اینتل اکسپرس

• ریا Ria

• مانی گرام

• اکسپرس مانی

ارزهای قابل ارسال و دریافت سوئد

شما می‌توانید ارزها را به شکل‌ کورون سوئد و یورو به سوئد فرستاده یا از آن کشور دریافت کنید.

حواله به سوئد و تمامی نکات لازم جهت انجام آن

بانک‌های سوئد

از بانک‌های شناخته شده کشور سوئد می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

• بانک مرکزی سوئد یا بانک ملی سوئد

• سوئد بانک

• هندلسبانکن

حواله به سوئد و تمامی نکات لازم جهت انجام آن

سوالات متداول

ارسال حواله کورون به سوئد و حواله یورو به سوئد، توسط شرکت هوراد اکس و با کمک یکی از شیوه‌های ذکر شده انجام می‌گیرد. رسید این اقدام طی یک تا سه روز کاری به شما تحویل داده خواهد شد.

بله. بر اساس روش مورد استفاده برای ارسال حواله کورون و یورو به سوئد، مقداری کارمزد برای شما در نظر گرفته می‌شود.

حداقل مبلغ ارسال حواله به سوئد، مقدار ۱۰۰۰ کرون سوئد خواهد بود.

انتقال پول با روش ارسال حواله داخلی سوئد، به اندازه ۳۰ کرون کارمزد خواهد داشت. استفاده از روش سوئیفت و تا سقف ۴۰۰۰ یورو از اروپا، مشمول کارمزدی به اندازه ۷۰ یورو می‌باشد. برای اطلاع از کارمزد مرتبط با مقادیر بالای ۴۰۰۰ یورو، لطفا با پشتیبانی تماس حاصل فرمایید.

برای آگاهی از میزان کارمزدهای دریافت حواله از کشور سوئد لطفا با راه های ارتباطی صفحه تماس با ما و چت آنلاین در ارتباط باشید.

تعرفه پی پال برای مقادیر زیر ۱۰۰۰ دلار ۱۲.۵ درصد زیر قیمت بازار و برای مقادیر بالای ۱۰۰۰ دلار ۱۲ درصد زیر قیمت بازار خواهد بود.

خرید حواله دستی ۷ درصد زیر قیمت بازار و فروش آن مساوی قیمت بازار خواهد بود.

سایت هوراد اکس مورد تایید سازمان کسب و کارهای اینترنتی قرار گرفته و دارای نماد الکترونیک است. علاوه بر آن این سایت مورد تایید سازمان رسانه‌های دیجیتال بوده و نماد رسانه دارد.

همچنین لازم است بدانید که کلیه خدمات ارزی در شرکت هوراد اکس توسط مشاوران کاملاً حرفه‌ای در زمینه نقل و انتقالات بین المللی پول انجام می‌شود. بنابراین امکان خطا و مشکلات در هوراد اکس به صفر رسیده‌اند. از دیگر مواردی که می‌تواند اعتماد شما را نسبت به این شرکت جلب کنند، می‌توان به دفتر فیزیکی هوراد اکس واقع در ارومیه اشاره کرد. مشتریان می‌توانند در صورت تمایل به این دفتر مراجعه کنند.

برای مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر در زمینه خدمات ارزی مختلف و حواله ارز ، پی پال ، کارت های اعتباری بین المللی ، گیفت کارت های بین المللی ، پرداخت های خارجی ، حساب بانکی خارجی و دیگر خدمات ویژه هوراداکس ، از طریق روش های ذکر شده در صفحه تماس با ما و شماره تماس هوراداکس ، با مشاوران ما در ارتباط باشید.